Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

trabzonlu benimki de artvinli karadeniz bölgesi ikimizde kaydirigubbakcemile hadi hayırlısı...

Allahh sonuna kdr hayırlı etsin çok şükür iyiler vallaa .. her yerin iyisi kötüsü vardır muhakkak ama şükürler olsun iyi insanlar çıktı karşımıza:Saruboceq:

bacım git yat hadii em4561 uykusuz kalma sen bu hafta vallaa yorgun çıkarsın fotolarda :eek:lmaz:

iyi geceler canlarım ... birgün daha bittiii ... bir adım daha yaklaştık sevdiklerimize....

trabzonlu benimki de artvinli karadeniz bölgesi ikimizde kaydirigubbakcemile hadi hayırlısı...

Benim nişanlım da rizeli kızlar:dance:

günaydın aksam gene kaynatmışsınız oku oku ancak bitti ve zeynebin fotolarını göremedım gene ama allahtan bugünde eklıjegını sölemıs....

öpüyorum hepiniziopuyorumnanaktan:1hug:

günaydın kızlar:teytey:
nasılsınız bakalım

oyyy kıyamam herşey çok güzel görünüyor bitaenm Allah tez zamanda tamamına erdrisin.. bayıldım bayıldm herşey ayrı ayrı ince düşünüllmüş maşallah bohçaların çok güzel baya detaylı ... pastan çok şeker benimkide öyle yaptırsaydım hayır demeizdi bir fanatik olarak heralde kaydirigubbakcemile3 çok güzel olmuşşsun canım fuşya çok güzel bir renk sanada çok yakışmış Allah nazardan saklasın çok güzel herşey:nazar::nazar:

çok teşekkür ederim. herşey çok güsel oldu :nazar:ve öylede devam ediyor.sanırım fuşya da doğru bi karar vermiş,kayınvalidemin tercihiydi:kedi:

hatırlıyor ufak ufak aradık yanındakileri bugün tek tek iett otobüsünün cam çıkmış yerinden 2 kişi camdan çıkmış dışarı 40 dk uyanmasını beklemişler ambulans gelmiş o sürede vs... allahtan otobüs durur vaziyetteymiş ve feci trafik varmış bütün arablar duruyormuş yani .. morlukları var yüzünün sol tarafında ama çok şükür ilaçlar biraz bugün geçti dedğin gibi morluklara ilaçlar var ondan kullanıyoruz şuan baya iyi yani çok şükür

tekrar çok geçmiş olsun canım. a.s.iyi olmasına sevindim. nişan üstü üzüldünüz biraz.ama o güne daha iyi olur inşş.

8 agustos-em4561:nazar:
8 agustos-snmery:nazar:
9 agustos-damlla:nazar:
15 agustos-graceful:nazar:
15 -16 agustos-ppamuk:nazar:
26 eylül-Lepi:nazar:
Eylül-Ocean:nazar:
eylül-diloom.:nazar:
19 aralık-bebik yüzlü:nazar:

listede adımı görmeye alıştım ya bi tuhaf oldum şimdi:roflol: hangi arada geçti ya:kedi:
3günlük nişanlı oldum çıktımkaydirigubbakcemile3 darısı listedekilerin başınaa.s.

kızlar geldim.hazırlıklar bitti. bugün oje de aldım tamamdır. ay heyecanlandım ya grace in listede görünce en başta kendimi.ne çabuk gelmiş yaaaa

evet canım bende geçtiğimz perşembe aynı şeyi söyledim. ne çabuk geçti:1shok: demiştim. ama bak nişanı bile atlattım. inş sende en güsel şekilde geçireceksin o günü.

kızlar yarın tepsi arkası gidiyo.. ve biz hala bişi hazırlamadık. yani eşyalar falan alındıda tepsi vs süslemedik. süsleri bugün alıcam. ben çalışıyorum.annem tek başına pek bişe yapmıyo,beni bekliyo.
kızlar bide bişi sorucam tepsi arkasında kimler gider? yani akraba dışında komşu gidermi ?????

annem ve kayınvaldem

ben resimelri yine kaçırdım yaaa , akşamları kaynatıyorsunuz sizde heee :eek:lmaz:

kızlar yarın tepsi arkası gidiyo.. ve biz hala bişi hazırlamadık. yani eşyalar falan alındıda tepsi vs süslemedik. süsleri bugün alıcam. ben çalışıyorum.annem tek başına pek bişe yapmıyo,beni bekliyo.
kızlar bide bişi sorucam tepsi arkasında kimler gider? yani akraba dışında komşu gidermi ?????

canım Allah tamamına erdirsin resimlerini gördüm herşey cok güzel görünüyor :1hug:

düğünüm seneye ama dün gidip yemek takımı,kahvaltı takımı,tencere takımı,çatal bıçak takımımı aldım
şimdiden ödiyim bitsin die

mafoldumben

en güseli canım. bnm daha 2 sene var ama çoktan aldım onları.. bian önce biter daha iyi.
ama neden üzülüyosun:uhm:

daha düğünüme çok var die üzülüyom canım ya
nişanıma bile 4 ay var daha
bi an önce bitse şu karışık işler ne zormuş yahu

ama işin ucunda aşkıma kavuşmak var ya o bana yeter
:kedi:zemuszemus

X