Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

çok haklısın wala gracem, hayat erkenden bindirdi yükünü omuzlarımıza:çok üzgünüm: siz nerde okudunuz??? wala bizde öle ya, biz bide görüşemioz bile istediğimiz zaman, en son nisan 26da gördüm tosunpaşamımafoldumben

kocaelide okuduk biz.... ama 2004 ile 2007 arasında süperdik yaaa herşeyy çok eğlenceliydi yaa şimdii böyle öyle zor gelior ki şimdi telefonu kapadım ama kapatmak istmeddimm hiç yanında olmak istiyorum ya:gitme:

Bende uzaktayım :gitme::gitme:
Çileeeeeeeekk sakın bu konuda yorum yapma :mymeka: lmaz:
en yakın sensin mafoldumben

kocaelide okuduk biz.... ama 2004 ile 2007 arasında süperdik yaaa herşeyy çok eğlenceliydi yaa şimdii böyle öyle zor gelior ki şimdi telefonu kapadım ama kapatmak istmeddimm hiç yanında olmak istiyorum ya:gitme:
dimi yaa onunla beraber geçirdiğim öğrencilik gibisi yok wala, çok özlüorum o günleri :çok üzgünüm:

kızz nnisann ne işin var git dinlen bacım yarın malum büyük gün napıyorsun bakimm

iyi o zaman magicim
'''yakın zamanda evlenecek ve evlenmiş kızlar buyrun sohbete topiğinde buluşuruz'''
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
Bende bu gidişle evleneyemeceğim offf topiğine gidecem

diloom la ben o sıra asker yolunu gözlüyor olucaz inşllah ...siz gelin olurken :gitme:

biraz daha kalırsam pc ile birlikte yatakta uyuyacazmirmirmirmir
iyi gcler kızlar kendinize iyi bakın mirmirmirmir

grace uyku tutmadı. bi size bakem dedim. aman bi heyecan bi heyecan sorma yaff kafayı yicem. -tatlicadiarzu-

neyse bnmki kızıyo napıyon diyo. ben kaçem süt ayran yoğurt uyku getiren ne varsa içem öle yatem.sırnaşık şey
bide sabah kalkmak bilmezmişim-tatlicadiarzu-mirmirmirmir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…