Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

nasıl rahat ediyosam öyle gezerim heralde eşofman tişört falan

böle diyenden korkacannn:1shok:delikafadulden esroşş aramızd en seksu sen gezen nannkaydirigubbakcemile3

gracemm gerçekten çok sadeler. buarada boynundaki çok şıkmışşşalkisalkisalkis

pijama2.jpg
pijamazi5.jpg

pijama3tj0.jpg

pijama8fg0.jpg

ben biraz topluyum öyle şeyler giyme şasım yok bence hepsinin bedeni küçük oluyo giyebilirmiyim bilmiyorum ve rahat edebilirmiyim hiç öyle bi takım almadım şimdiye kadar:eek::eek:

yaw wala bende sırf ewde giymek için ayrı bi alışweriş istiorum yaa:kedi: mesela yaz için çok güzel mini şortlar üstlerine straples badiler, öle giyinmeyi çok sewiorum zaten çokta rahat ediorum.. kış içinde senin dediğin gibi garcem spor bişeler alıcam galiba..:kedi::kedi:

ben biraz topluyum öyle şeyler giyme şasım yok bence hepsinin bedeni küçük oluyo giyebilirmiyim bilmiyorum ve rahat edebilirmiyim hiç öyle bi takım almadım şimdiye kadar:eek::eek:

ne alaka nannn :eek:klava: illa çubuk kraker gibi olanlarmı giyio onları.. sende üzerine fiziğie uygun olanı seçersin.. of anam neler war neler sen bi almaya kalk yeterkiizemuszemus benimde hiç yoktu daha, geçenlerde teyzem aldı 1 tane babydoll çeyizim için ogünden sonra pis sardım ben yaakaydirigubbakcemile3

bugün abimin karısıyla alışwerişe çıktık, gözüm hep çamaşırcılarda gecelik gördüğüm yere yapışıorumkaydirigubbakcemile3 ay ben çok taktım yaa hepsiden alasım war delikafadulden

:eek:her bedene göre vardır belkide rahat edemem gibime geliyo öyle şeylerle
edersin kuzum edersin, hem etmezsen kocişin çıkartır hemen merak etme:roflol:

jartiyer seven var mı :roflol:
yaw bebem hep ikilemde kaldığım bi konuya değindin tebrik ediorumvereliniortak bazen çok çok hoş gelio gözüme bazende itici acaba nedennCADIARZU

graceemmm yapmaaa yaa içim gidio şöle gördükçeeedelikafadulden

gelinliğin altına giysem mi acep:kedi::kedi::kedi:delikafadulden:jeyyar::jeyyar::eek:
ya ben burada konu açılmıştı okumuştum. deneyimli evli bayanlar giymeyin diyo eve gelene kadar batıyomuş. evde duş aldıktan sonra giyin diyolardı :jeyyar:

:1closedeyes:
İyi geceler seksü hatunlar.
Bigünde surda iç çamasır muhabbeti olmasın :roflol:
DÜn girdim don bugün jartiyer :roflol:

şükür gelebildin :mymeka:

:1closedeyes:
İyi geceler seksü hatunlar.
Bigünde surda iç çamasır muhabbeti olmasın :roflol:
DÜn girdim don bugün jartiyer :roflol:

:roflol::roflol: seksu hatunlarız kzım biz, topiğe +18 koycaklar yakında :roflol: hoşgeldinn dilommm

X