Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

gracemmmm hoşgedin fıstıkım napıosun?? amanın gelmiş sözlüsü dayanamamış aşkısının hasretinee :asigim:

ay ay gracemiz sözlüsünü yollamışda gelmiş :kedi:
bizde pazar günü mangala çağırıcaz bi aksilik olmazsa :kedi:

offf offf mesaflerin gözü körolsun ulllleynnnn, sewioruummm ullleeeeynnkaydirigubbakcemile

1 agustos-melisim-söz
1 agustos-nnisanyagmuruu- nişan
8 agustos-em4561
8 agustos-snmery
9 agustos-damlla
15 agustos-graceful
15 -16 agustos-ppamuk
26 eylül-Lepi
Eylül-Ocean
eylül-diloom.

mewzuuuu??? CADIARZU beğenmezseniz söleyin ama, ya bi topikte okudum geçenlerde ewinizde nası giyinirsiniz ewlenince die?? saçınız falan nasıl olur?? kimis demiş çok özenli olurum kimisi demiş neysem o olurum zaten işte yoruluorum bide ewde öle gezemen falan. sizce??

hülya koçyiğitin torunun nişanı kızlarrr ne dkr sadeler farkında mısınız;? makyaj bile yok denecek kadr az yani...

bizimde aynı cnm mesafe aynı şehirde olması iyi oluyoya

kesinlikle bence ayrı şehirde olanlar çok büyük bir şey başaıyorlar valla hayranım çok büyük bir sabır örneği kesinlikle.. özlersin göremezsin ha demeye gidemezsin gel desen hemen gelemez ne bilm yaa valla helal olsun diyorum bunu başarabilenlere

valla benim sevgilim spor giymeyi çok sever spor olmayıda çok sever o yüzden evde giyeceğim şeyler heralde o tarz olur diye düşünüyorum ama şöyle altı başka üstü başka giyinmeyi hiç sevmem ben şimdi bile öyle giyinmem yani.. o yüzden evde giyilecek ayrı bir koleksiyon yapmayı pşlanlıyorum evlendiğimde inşşalh gerçekkleştririmm zemuszemus:roflol::roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…