Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

canımm hayırlı olsun elbisen neler aldınız anlatsana kuşumm ya
ohh açık havada olucağı çok güzel olmuş.
bende bugün annemle konuştum kına istemiyrm ama açık havada eğlence yapalım die çok severim açık havada yapılan törenleri.
çok sevindim canım senin adına. ama detayları istiyrzzz..

psiqoo hoşgeldinn ... ayy valla azcık kaldıı şurda.. anlatsana valla detayları ... neler yaptınız neler düşünüyorsun...

bugece nişanlımın kuzeninin düğünü var :KK43: ben gidemiyrm kayınvaldem tel etti atla gel hadi die:KK43: gelemem dedim babanı arayım izin alalım dedi yok olmaz doğum gününze gelcem dedim içimde gitti yaa:KK43:
dün akşamda kına gecesine gitttiler kayınvaldem kına almış bana :)

kızlar acaip oldum yaaa .2 hafta var ama sanki 2 gün kalmış gibiyim.
ya benim elbisemi aldık.aşkıma gömlek ayakkabı.bohça için traş seti iç çamaşırı
set aldık dagiden.aklınızda olsun.herşeyi içinde özel bi kutuda.
sora bana makyaj malz. alcaktık dedim bütün set almayalım.ihtiyacım olan şeyleri aldık.tek tek.
işte bu hafta kayınvalidem gelcek annemle konuşcak son hazırlıkları.
ben bu hafta nişan yastığını kuaförü ayarlıcam.müzikleri ayarladım:)
işte böle kızlarrrrr:)

bugece nişanlımın kuzeninin düğünü var :KK43: ben gidemiyrm kayınvaldem tel etti atla gel hadi die:KK43: gelemem dedim babanı arayım izin alalım dedi yok olmaz doğum gününze gelcem dedim içimde gitti yaa:KK43:
dün akşamda kına gecesine gitttiler kayınvaldem kına almış bana :)

zeynom gitseydin keşke.nişanlısınız artık sizzzz:)

elbisen içine sindi mi kuzum? nasıl damada birşey takacak mısın kuzum ne aldın ..?

psiqoo hoşgeldinn ... ayy valla azcık kaldıı şurda.. anlatsana valla detayları ... neler yaptınız neler düşünüyorsun...

canım benim hoşbuldumkaydirigubbakcemile5
az kaldı valla heycan dorukta.herşey gelio aklıma.
beğenceklermi diom saçım nasıl olcak diom.
kimler oynıcak diom eğlenceli olcakmı diom.bi aksilik çıkmasa diom.
yüzükleri parmağıma takcam diom.aşkımla dans etcem acaip bi duygu yafff
deli gibi herşeyi düşünüomkafamçokkarıştı

elbisen içine sindi mi kuzum? nasıl damada birşey takacak mısın kuzum ne aldın ..?

sindi kuşum yaaa.acaip bi duygu giyiverdinmi öle bi sinioki.
biraz kpaalı tabi elbisem açık istemediler çünkü.ama yinede sindi içime.
damada saat alcaktım.2 tane saatim var die istemedi.bide uyuz masraf yapmim die
istemiom dioo.bende saat istemio die ayakkabıyı iki tane aldım.hem nişanda giyceği
ayakkabıyı aldım.hemde günlük güzel bi ayakkabı aldım.
bide annemler altın takcaklar.

alyanslar kuşum naptınız ... bizler meraklıyız malum senide yakalamk zor hazırlıklarla uğraşırsn kusurumuza bakma canım tamam mı :kedi::kedi:

psiqom gidersem kalmam gerekicek kayınvaldemin şimdi yatılı misafirleri var ben kalamam die gitmedim.
zaten nişanlım bugün işe gitti geç çıkıcak saat 9 gibi düğünde olur 1 saat otrcak en fazla gitsemde kendi kendime kalırdım yani.
haftaya da var başka kuzeninn düğünü ona da gidemiyrm.
çarşamba kısmetse annemle kayınvaldeme gitcez doğum gününü kutlamaya:):)

canlarım alyansları daha önce gittiğimde almıştık zaten.
alyanslar onlarda olduğu için bende resmi yok malesef.nişandan sora görürsünüz artık.
alyansları el yapımı almadık.askerde çizilir kaybolur die.
makina yapımı aldık.ikisi 300 e gelmişti.

psiqom gidersem kalmam gerekicek kayınvaldemin şimdi yatılı misafirleri var ben kalamam die gitmedim.
zaten nişanlım bugün işe gitti geç çıkıcak saat 9 gibi düğünde olur 1 saat otrcak en fazla gitsemde kendi kendime kalırdım yani.
haftaya da var başka kuzeninn düğünü ona da gidemiyrm.
çarşamba kısmetse annemle kayınvaldeme gitcez doğum gününü kutlamaya:):)

anladım canım.iyi ne güzel gitcekmişsin.sevindim valla.
nişanlılık nasıl fark varmı?

selam kızlar nasıılsınız.
Bugün kimin nişanı vardı ya CADIARZU
Çilek. için bugün tanışma günüydü sevgilisinin ailesi gelmişti umarım hersey yolunda gitmiştir :Saruboceq:

olmaz olurmu kuşumm herkes gelin diyor artık:) dışarıda çok rahat geziyoruz hiç çekinmiyrm artık. bide ilgimi çeken mesele bir yemeğe gittiğimizde ya da çay içmek için biryerlere gittiğimizde alışveriş yaparken alyanslarımıza bakıldığını görüyorum:)
insanlar dikkat ediyorlarmış ama ben sevgiliyken hiç dikkat etmemişim.
beyaz eşya bayiine gttik mesela hemen yüzüklerimize baktılar ona göre ilgileniyorlar daha önceden gittiğimizde kimse ilgilenmemişti:)
sonra ne bileyim mesela bugün tel. ediyorlar sende gel die ısrar ediyorlar sevgiliyken böyle şeyler olmuyordu hiç
çeyiz alırken insan daha mutlu oluyor daha farklı duygu ile alıyorsun. çok güzel yaa nişanlı olmak rabbim her genç kıza nasip etsin

5 temmuz-kararsız
9 temmuz-sebnem42 söz
18 temmuz-sebnem42 nişan
18 temmuz-psiqo
25 temmuz-cadısıla87
15 agustos-graceful
26 eylül...Lepi
Eylül-Ocean
eylül-diloom
esra-sonbahar aylarında
22 kasım -ugur böcegi

dün gece bi ark. kınası vardı bugün evleniyor olabilir.çilek inde tanışması vardı allah hepsine yardım etsin herşey yolunda gitsin

psiqoo hadi gözün aydın canım ama keşke elbiseni görebilrseydik bi foto koyuverseydinn

olmaz olurmu kuşumm herkes gelin diyor artık:) dışarıda çok rahat geziyoruz hiç çekinmiyrm artık. bide ilgimi çeken mesele bir yemeğe gittiğimizde ya da çay içmek için biryerlere gittiğimizde alışveriş yaparken alyanslarımıza bakıldığını görüyorum:)
insanlar dikkat ediyorlarmış ama ben sevgiliyken hiç dikkat etmemişim.
beyaz eşya bayiine gttik mesela hemen yüzüklerimize baktılar ona göre ilgileniyorlar daha önceden gittiğimizde kimse ilgilenmemişti:)
sonra ne bileyim mesela bugün tel. ediyorlar sende gel die ısrar ediyorlar sevgiliyken böyle şeyler olmuyordu hiç
çeyiz alırken insan daha mutlu oluyor daha farklı duygu ile alıyorsun. çok güzel yaa nişanlı olmak rabbim her genç kıza nasip etsin
Amiiinn canım :Saruboceq:
5 temmuz-kararsız
9 temmuz-sebnem42 söz
18 temmuz-sebnem42 nişan
18 temmuz-psiqo
25 temmuz-cadısıla87
15 agustos-graceful
26 eylül...Lepi
Eylül-Ocean
eylül-diloom
esra-sonbahar aylarında
22 kasım -ugur böcegi
Teşekkürler canım.Yakında çilekte listeye eklenir kaydirigubbakcemile3
dün gece bi ark. kınası vardı bugün evleniyor olabilir.çilek inde tanışması vardı allah hepsine yardım etsin herşey yolunda gitsin

umarım hepimiz için herşey güzel gecer :Saruboceq:

X