Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

oyy kujummmmmm kusura bakmaaaa unuturmuyum hiççç hemen ekledim bakkk

5 temmuz-kararsız
9 temmuz-sebnem42 söz
18 temmuz-sebnem42 nişan
18 temmuz-psiqo
25 temmuz-cadısıla87
15 agustos-graceful
26 eylül...Lepi:1hug:
eylül-diloom
esra-sonbahar aylarında
22 kasım -ugur böcegi

haydii koy resmini bakayım bendaha yüzük almadım sadece baktık şöyle bir ben nişana 1 hafta kala filan ancak alacağım canım madiiyat sebebiyle bakayım seninkine..

yüzükümüzü aldıkk:))

Son düzenleme:
canım çok güzelmiş allah tamamını erdirsin.

graceful senin düşündüğün bir model var mı canım

kuşum pek güzel ... beğedim... ama ben şöyle bir cümlelik sözlerden hoşlanıyorum ama seninki baya orjinal hoş....

ay maşallahhhhhhhh çok güzellll........ taşlı olması ayrı bir şıklık tabii.. zevkine bayıldım tatlım... çok güzelll yaaaaaaaaaaa duygulandımmmmmm :gitme:

canım bende öyle düşünüyordum ama bu çok değişik geldi bana.
orjinal bişey olsun istiyordum bende bunu buldum.
klasik sözlerden hoşlanmıyrm herkesin davetiyesinde aynı şeyler yazıyor ya
bu biraz değişik en azından.

ama seninkide güzel

tamamı beyaz altın mı kujummmm ?

zeynebim alyans olarak seninkinden düşünüyorum sade sarı bombeli hafif ... ama bilemiyorum ki değişik modellerde ilgimi çekmiyor değil ... emin olamadım ama ben seninki gibi yüzükleri tam olarak alyans olarak değerlendiriyorum ... hem modası geçmez hem şık .. ama parmağımda nasıl durur bilemiyorum takmam lazım...

kızlar bugün bizde alışveriş yaptık.
dün gece o kadar söylendim senki duydu sesimi:):)

canım çok güzelmiş allah tamamını erdirsin.

saol canım Allah mutlu günlerde takmay asip etsin hep.
Hepimize...

ay maşallahhhhhhhh çok güzellll........ taşlı olması ayrı bir şıklık tabii.. zevkine bayıldım tatlım... çok güzelll yaaaaaaaaaaa duygulandımmmmmm :gitme:

saol canım benim sözlüm sade ve çok parlak olmayan birşey istedi.
Ayrıca çok kalınca olmasın dedi.
İki model beğendik karışını yaptırdık ben de sadeliğe biraz şıklık olsun diye taşlı yaptırdım.
Kakma tekniğiyle yapılmış çıkmaz dedi adam çıkarsa da götürürz artık napalım.
Fiyat uygundu.
Siz nekadarlık bişi düşünüyorsunuz güzlim ona göre seni yönlendirebilirim.

canım her parmağa yakıştığını düşünüyrm bana zaten başka tarz olmazdı parmaklarım ince ya 6 numara :) sade bişey olması gerekiyordu bazı taktığım modellerde yakıştı ama alyans denilince insanın aklına ilk gelen şey bu tarz oluyor ve modası geçsin istemedim ömürlük bişey.
çokda memnunum çok rahat tavsiye ederim
ama başka hoş modellerde var parmağa takıp hangisi güzel duruyorsa onu almak lazım

kaça aldınız ayıptır sorması... :))

vallaa 800-700 tl filan asla veremem yani ....

bizim ikisi 300 civarı bişeydi yanlış hatırlamıyorsam kaydirigubbakcemile2

el emekleri pahallı oluyor aynı yüzüğü 1.000 tl ye sorduk yaa

kaça aldınız ayıptır sorması... :))

vallaa 800-700 tl filan asla veremem yani ....

yok okadar vermedik 570 e aldık canım

bizim ikisi 300 civarı bişeydi yanlış hatırlamıyorsam kaydirigubbakcemile2

el emekleri pahallı oluyor aynı yüzüğü 1.000 tl ye sorduk yaa

evet el emeklerinin işçilik parası da oluyor onsdan böle fiyat biçiyorlar

lepiii
alyansın nerdeyse benimkiyle aynı, çok güzel canım benim ..

saol canım beniim:kedi:

maksimum bütçemiz 500-550 en fazla bakıcaz işte kızlar en son alacağım için beklemede şuan canlarım ama inanın hepinizinkini çok beğndim çok yakışıyor...

Lepi seninkini çok beğendim ...

maksimum bütçemiz 500-550 en fazla bakıcaz işte kızlar en son alacağım için beklemede şuan canlarım ama inanın hepinizinkini çok beğndim çok yakışıyor...

Lepi seninkini çok beğendim ...

o fiyata yaptırabilirsinizde canım bizimkilerin toplam ağırlığı 13 gr.
pazarlık yapın bize baya iyi söyledi adam pazarlık yaptırmdı oyüzden .
Sen bizimkinden pay biç işte.
Buarada yüzüğün modeline karar verdikten sonra et kalınlığını, genişliğini kendine göre belirleyebiliyorsun böylece maliyeti de kendine göre ayarlayabilirsin.
Alyans satan yerlere gitmenizde fayda var çeşit çok ve sizin için üretim yapılıyor

evet canım biyer bulduk.... kayınvalidemin eski kuyumcusuymuş sadece alyans satıyor... oraya gideceğiz galiba ... dediğin gibi sadece alyans satan yerler daha avantajlı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…