Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

5 temmuz-kararsız
9 temmuz-sebnem42 söz
18 temmuz-sebnem42 nişan
18 temmuz-psiqo
15 agustos-graceful
eylül-diloom
esra86-sonbahar aylarında

günaydınn kızlar geçmişi okuyamadım hemen yazım :)
nişanlımm geliyorr bugün
her ne kadar akşam ve hatta bu sabah kırılmış olsakda geliyor yine de

kızlar benıde ekleyın 22 kasımda nışann
askımın doğum gununde :kedi:
10 nisandada nıkah olcak ozmnda benım doğum gunum kısmetse

kızlarr albüm yaptım bakmayı unutmayınn.stüdyo fotolarımda var :)
graceful canım çok teşek. ederim sanada yorumların için opuyorumnanaktan

zeynep hepsine baktım cnm hepside çok güzel
ama en güzeli siyah beyaz olanı
yüzünden tebessüm hiç eksik olmasın:nazar:

kızlarr albüm yaptım bakmayı unutmayınn.stüdyo fotolarımda var :)
graceful canım çok teşek. ederim sanada yorumların için opuyorumnanaktan

kızlarr çok tatlısınız ya dün girp yazamadım size

evet 25 temmuz nişanım var cumartesi günü gündüz 1ile 5 arası cumartesi yi özellikle annem istedi pazra günü dinleniriz dedi ama akşam doluydu gündüz olucak olsun bakalım ...

kıyafetimle ayakkabımıda aldım yana yakına kimse birşey yapmıyor diyordum 2 gün içinde elbise ayakkabı salon tutuldu salon harika bir salon kızlarr ya

olsun nişan olur olmaz resimlerimi koyucam .. sıkı bir pazarlık sonrası salonu iyi bir fiyata tuttumm
üstelik içinde pastası videosu fotoğrafı limonatası garsonu şarkıcısı kuaförü dahil
kahve ve ya lokal gibi bir yer düşünenler hemen hemen aynı fiyata denk geliyor benden söylemesi

sılacım sonunda kendını uzmene değmedı ama erkeklerde böle ağırdan alırlar herseyı benımkı ayrı tabı
dun tee anadolu yakasından geldı yer bakcez dıe ama k babama gttık yarın yolcuda
senın ıcın hayrlısı olsun

5 temmuz-kararsız:nazar:
9 temmuz-sebnem42 söz:nazar:
18 temmuz-sebnem42 nişan:nazar:
18 temmuz-psiqo:nazar:
25 temmuz-cadısıla87:nazar:
15 agustos-graceful:nazar:
eylül-diloom:nazar:
esra-sonbahar aylarında :nazar:
22 kasım -ugur böcegi:nazar:

tebrikler
senide listeye ekleyelim
benim nişanımdan bir hafta sonra
çoğalıyoruz kızlar:))

evet 25 temmuz nişanım var cumartesi günü gündüz 1ile 5 arası cumartesi yi özellikle annem istedi pazra günü dinleniriz dedi ama akşam doluydu gündüz olucak olsun bakalım ...

kıyafetimle ayakkabımıda aldım yana yakına kimse birşey yapmıyor diyordum 2 gün içinde elbise ayakkabı salon tutuldu salon harika bir salon kızlarr ya

olsun nişan olur olmaz resimlerimi koyucam .. sıkı bir pazarlık sonrası salonu iyi bir fiyata tuttumm
üstelik içinde pastası videosu fotoğrafı limonatası garsonu şarkıcısı kuaförü dahil
kahve ve ya lokal gibi bir yer düşünenler hemen hemen aynı fiyata denk geliyor benden söylemesi

graceful eklemissin bile :))))
liste nasılda çoğaldı
maşallah:nazar:

:enbuyukkk:

5 temmuz-kararsız:nazar:
9 temmuz-sebnem42 söz:nazar:
18 temmuz-sebnem42 nişan:nazar:
18 temmuz-psiqo:nazar:
25 temmuz-cadısıla87:nazar:
15 agustos-graceful:nazar:
eylül-diloom:nazar:
esra-sonbahar aylarında :nazar:
22 kasım -ugur böcegi:nazar:

canım hayırlı olsun hadi bakalımmm ... elbisen nasıl?

kızlarrrrrrrr bana yardım edin nişan davetiyem için bugün gideceğim aklıma takılan ne yazdırayım metin olarak öyle şiir filan sevmiyorum sade bişey olsun ama nişan töreni olacağı için bilemedim ya ne yazdırayım bana yrdım edin kızlar

X