Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

gidemeicem bu yaz maalesef nişanım olduğu için... yeteri kdr masraf var zaten.. mecbur böyle geçecek..

saçımı karar vermedim nişanda acaba nasıl yapsam :uhm: elbisemin rengi buarada şu renk
3955f.jpg

canım aynı straplez bunun gibi üzeri de aynı krepeli böyle yalnız bunun eteği çok aşağıdan kabarıyor benimki biraz daha yukarıdan kabarıklığı olacak ve o büzülmüş yerlerinin arasında taşlar olacak strass taş diyorlar ya... öyle işte ayın 15 inde provam var foto çekeceğim koyarım son provam..

inş canım... bohçalara daha başlamadım valla... erkek tarafına damat bohçasına nişandan sonra götüreceğmiz için bir kısmını hallettim bir kısmını sonra alacağım.. benim içinde sözlümün iznini bekliyoruz ancak temmuz sonu gibi o da...

canım biz bohçalarını o gece verdik hani 15 gün sonra veriorlar ya bizim o gece verilir onlar kız tarafının bohçasını verir kız tarafıda onların bohçasını karşılıklı yani. oturmaya gittiğimizde de pasta alalım diyorum anneme hem doğum günü dolayısıyla hemde tatlı gibi düşünülsün die .
ama heycan yaptım şimdiden birde çeyiz listesi hazırladım alcaklarımın bunların içinden nasıl çıkıcam hiç bişey almamıştım bugüne kadar moralim bozuldu biraz yaa:KK43:

X