Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

ben aramadım kızlar kandil için.
Benimki de işte aramadı zaten.
Onlarda aramadı kız tarafı olarak bizi.
Aramicam valla olursa mesaj atarım okadar:umursamaz:

ben istiyorum kına gecesi ya,
bindallıda istiyommm. :)

ben geçenlerde ist. da bi yere girdim bindallı gelinlik gelinin bütün aksesuvrları,
makyajı saçı ve studyoda foto çekimi 650 tl di hem gelinlikler çok güzeldi ama boşuna şimdiden baktım daahhaa 2 seneeemmm var mafoldumben

bindallı giymek bende isterim ama ağlamak istemiyorum canım o yüzden yapmıcam hem kayınvaldemde annemde nişanlımda istemiyoooo

ben aramadım kızlar kandil için.
Benimki de işte aramadı zaten.
Onlarda aramadı kız tarafı olarak bizi.
Aramicam valla olursa mesaj atarım okadar:umursamaz:

ben kayınvaldemi arayınca annemde konuştu ama konuşmasaydı kayınvaldem arardı zaten. yine de mesaj at derim canım.

pınarım liste çok işime yaradı ya aldıklarımla almadıklarımı yazdım:) karışıklık olmaz bari

kız sonbahar siz çok entresansınız he kimse birşey istemiyor sizdekaydirigubbakcemile3
şaka bir yana adetleriniz görenekleriniz değişik

ben kayınvaldemi arayınca annemde konuştu ama konuşmasaydı kayınvaldem arardı zaten. yine de mesaj at derim canım.

şimdi benimkine mesaj attım adamın işten nevri dönmüş bugün kandilmiydi diyorkaydirigubbakcemile3
akşama aricak o öle konuşcaz galiba olmadı mesaj çekiyorum zati böle durumalrda.
konuşmakta sorun değil de anne demek bana hala çok zor geliyor diyemiyorum.
E telde konuşurken de nasıl hitap etcem annemin yanında garip geliyor o yüzden konuşmaktan çekiniyorum:sinifsinif:

benım arycak kımsem yok aksam annemı arıycam babamla caktrmadan babam bılet aldı mı dıycemm:jeyyar: ctesı burda olması laızm

ya tatlım yanlış anlamayın sakın kötü amaçla söylemiyorum.. bizim köyümüz fln yok ne babamların ne de annemlerin hani insanın köyü olunca kına ya da düğün istiyor olabilir. hani tanıdıkları gelsin die ama bizim pek akrabamızda kalmadı büyükler öldü. düşünsene 35 sene evvel annemin bile kınası olmamış 35 sene geçmiş bana mı kına yapcaklar. birde böyle şeyler hiç görmedik yaşamadık. mesela hiç kına gecesine gitmedim ben.
böyle özellikle yapılan adetlerimiz yoktur. olanlarıda yapmayız zaten. nişanlıma sordum onlarla aynı memlekette değiliz onların varmış ama o da istemedi kayınvaldemde pek sevmiyor böyle şeyleri o yüzden yapmayız diyoruz. bizde genelde nikah sonrası yemek olur ya da yemekli düğün olur. ona da bizim bütçemiz elvermez. ama adetler güzel şeyler.

sonbaharım anladım canım ben seni.
zaten bir isteğinde yoksa yapmazsın zaten.
herkesin adeti bazı yerlerde de üç gün üç gece düğün var onu da biz yapmıyoruz.
Hatta bi<imkilerin öle bir adeti var onlarında bütçe sarsılır valla akrabaları geitr üç gün koaklat bir de üçgünlük düğün yap.
Zaten benim de bünyem kaldırmaz bunukaydirigubbakcemile3

ben annemin yanında demiyorum canım gizli gizli söylüyorum anne die sonra bozuluyo azcık

annein mi bozuluyor:sinifsinif:
ben bir gün konuşurken kardeşim ne dedin anne mi dedin falan dedi anneim yanında bişi diyemedim.
Annem ne dicek tabi anne diyecek dedi.
Benim annem zoulmuyor söylememe ama ben diyemiyorum.
Ay bayramlarda falan komik oluyor seslencem ne dicem diye göz göze gelmeyi bekliyorum bazen konuşacakken hitap sorunum var benim aşmam lazım bunukaydirigubbakcemile3

:):)
bazı yerlerde de kızın kilosu kadar altın takıyolarmış üniden arkadaşım para biriktiriyordu kız 60 kiloydu da :):)

valla bizim burda olsa düşünsenize damat yaşadı 43 kilo altınla :)

olur canım ya alışırız zamanla herkes nasıl diyorsa alışcaz artık

baştan alışmak en iyisi sonradan hiç söylenmiyor zaten bence... allahtan hiç öyle problemim olmadı... istediler sözlendim anne baba dedim :kedi:

bu akşam ben girdim siteye ama kimsecikler yokk
elisa gelde fotonu koy görim şekerimmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…