Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

yarın halasına gıtcez cok heycanlıyım amca dayı falanda olcak orda kalbım durcak gıbı ne gıycem ben yaa
ıkıde bı dıo acık gıyme acık gyme ona göre herseyım acıkmış :mymeka: bende dedım gıyerım bı tşört kumas pant tmm
hala ıkna olmadı dedım beğenmezsen sen al ben gıyerım:jeyyar:

yarın halasına gıtcez cok heycanlıyım amca dayı falanda olcak orda kalbım durcak gıbı ne gıycem ben yaa
ıkıde bı dıo acık gıyme acık gyme ona göre herseyım acıkmış :mymeka: bende dedım gıyerım bı tşört kumas pant tmm
hala ıkna olmadı dedım beğenmezsen sen al ben gıyerım:jeyyar:

:eek:kim tutar böcük seni git göster kendinizemuszemus
yawww bunlar öldürcekk beniii:kızgın:benimkide istemeye gelmeden önce açık
giyinme fazla makyaj yapmaaaaa:mymeka:biliosss heral nasıl olcğımızıııı:dilcikar:

kızlar 2 hafta sonra nişanım olucak hiç birşeyim hazır değil daha elbisem bile yok yer bile tutulmadı sözlüm ailem herkes çok rahat davranıyor mafoldumben

kızlar 2 hafta sonra nişanım olucak hiç birşeyim hazır değil daha elbisem bile yok yer bile tutulmadı sözlüm ailem herkes çok rahat davranıyor mafoldumben

canım benim hadi yer olayını kız evi ayarlar bizde.ama elbiseni aldır yavaştan.
zor işler bunlar.
toz pembe görünürdü bana.ne zormuş gerçektennnn:teselli:

2 hafta mı var:1shok: bacım sen bıseyler yap sözlunu ara valla bılmım ama sorumsuz ınsanları hıc svmem:mymeka:

canım elbiseni fln aldır uymaz fln diktirmek gerekir .aksilik olmasın. bohça fln yapcaksanız aldır yavaş yavaş. hayırlı olsun bu arada

:eek:kim tutar böcük seni git göster kendinizemuszemus
yawww bunlar öldürcekk beniii:kızgın:benimkide istemeye gelmeden önce açık
giyinme fazla makyaj yapmaaaaa:mymeka:biliosss heral nasıl olcğımızıııı:dilcikar:

göstermem mı gelın nasıl olurmuş gorsunler:dilcikar:
hem benımkını takmıyom fazla sımdıden karıstıramam hayatıma ama cok kıskanc yaa
komsuma gıtmeme bıle ızın vermıyoo delı maynk

sabaha kadar sinirdne uyamadmki zaten...
anneme söylüyorum kaç aydır nerde olucak souyorum verdiği cevap ayarlarım dur bakalım ulan bir bilsem kafamdaki soru işaretleri azalıcak..
dün hala ertelemeye çalışıyor hayır dedm erteleme olmicak.. pat diye olmazki diyor
10 aydır sözlüyüm izne çıkıcam tarihi herkes biliyor ve söylediği laf pat diye olmazkii :1shok: sözlümde aynı hallederiz kadir gibi konuş annenle diyorum unuttum yarın konuşurum şu gün konuşurum bıktım kızlar ya/B]

sıla senı uzmek ıstemem ama sevmedım ben senınkını ve aılesının davranıslarını acık olmak gerekrse
benı erteleyen bı ınsanlada yapamazdım cnm hakkında hayrlısı olsun ınş

uğur böceği canım onun ailesi değilki erteleyn benim ailemmm
onun ailesi bir an önce olsun istiyor sözlümde olsun istiyor ama biraz rahat

aılenı anlamış deılım bızde söz ıle nışan arası fazla olmaz aılenın nedn öle davrandığını anlamış deılım maddıyat ıle ılgılı sorun yoksa tabı
ama sorun bırazda sözlunde nasıl hallederız der gecer
bana bırı öle dıycekkı yolarım
sonucta senın hayatn ama sende tavrını koy
onun aılesı demezmı oğlum nışan ne zmn
alla alla

canım sözlüm ertelemek istemiyor bir an önce olsun istiyor ama nasıl.. mesela hafta sonu nişanmı olucak ondan 1 gün önce alışverişe gitsek olur yani telaş yapmama gerek yokmuş o halledermiş mesela dedimki birkaç ay önce ne atkılcaksa al en azından birazını ödemiş olursun o güne kadar ama yok o şimdi alıcak..2ay önce alsa 2 taksit biterdi ama illa yumurta son yere gelene kadar bekliyor bende stres yapınca kızıyor herşeyi kafam atakıyormuşum bilmem neymiş annemi zaten söylemek istemiyorum düğünü ne zman yapıcaksın diyolar ben seneye diyorum belli değil belki ondanda sonraki sene diyor kızlar maddi sorun yok ya annem biraz tuhaf davranıyor

ailenle sakin bir konuş tatlım nie erteliyorlarmış sordun mu?

10 aydır sözlüyüm canm nişan için yıllık iznimi bekledikk ee kesinleşti 15 gün sonra çıkıyorum şimdide diyorki pat diye olmaz tee en başından beri bu tarihte izne çıkıcamı biliyorduk onu bekliyorduk şimdide bekle iznini yap sonra yaparız diyo bende nefret ettim beklemekten bir an önce olsun bitsin şu angarya

sılacım sen cok haklısın cnm böle seylerde uzadıkca moku cıkıyo afedersın
bence söz dedığın 2 3 ay olmalı en fazla bızde hatta 1 haftada nışan yapan var sen 1 yıldr sözlusun nerdeyse ve ne sözlun neden aılen tepkısız acaba aılende sözlunu ıstemeyen mı var
yanı sözlunde bı tuhaf valla ben bıle sınırlendım yaa sana allah sabır versın

canım eğer sözlünün ailesi ve sözlün istiyorlarsa onlara söyle ailene baskı yapsınlar yapalım artık die. taraflardan birinin adım atması gerekiyor sanırım yoksa beklemekle olmaz..

X