Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

vallaa nişanlığımı aldığım yere gittim 3 model giydim ve seçtiğim ilk modeli çok beğendimm çok içimee sindi ve tamam dedim hallettim vallaaa :eek:

ne güzel cnm biz bakmadık daha gelinlik kaça aldın cnm kiralıkmı satınmı
ev tadilatının bitmesini bekliyoruz az kaldı evin işi fiyatlar yükselmeden halladeriz inş

gelinliği satın alma taraftarı değilim ben vallaa kiralık o yüzden nişanlığımı aldığın yerden olduğu için bayaaa uygunaaa geldii o yüzden..

gelinliği satın alma taraftarı değilim ben vallaa kiralık o yüzden nişanlığımı aldığın yerden olduğu için bayaaa uygunaaa geldii o yüzden..

gelinlik kiralık daha iyi oluyo niişanlığımı satın almıştım kına gecesinde giymek istiyorum diye gelinliği kiralık alıcam

speddy mekanı ayarladık çok şükür gönül olmadı başka biryerle anlaştıkk

grace hayrola nasıl evlilik kararı aldınız? bak üzülüodun bi de daha çok var die. hadi gözün aydın kavuşcan kocana

esra ben de bi gideyim ets tura yarın ya. inşallah yetişirim bi kaç kampanyaya. onlar fikir verio mu şu fiyatta olsun deyince

evett kuzummmm önce sen sonraaaa ardından benn vallaa çok güzell duygular içindeyim çok buaralarr maşallahhh:nazar:

esra ben de bi gideyim ets tura yarın ya. inşallah yetişirim bi kaç kampanyaya. onlar fikir verio mu şu fiyatta olsun deyince

bi bak cnm ama kampanya bugün bitti diye biliyorum biz bugün bi otele rezervasyon yaptırdık eve gelince otelle ilgili yorumlara baktım çok berbat bi yermiş akşam üstü bikere daha gittik yetiştik otel değişimi yaptık 10da sondu diye biliyorum

ii geceler grace cim...
ya anı turda da son yazıo her yer son maşallah bugün. neyse bi gidelim bakalı. balayına da 1500 2000 vermek istemiorum. 1000 lira civarı olsun

ii geceler grace cim...
ya anı turda da son yazıo her yer son maşallah bugün. neyse bi gidelim bakalı. balayına da 1500 2000 vermek istemiorum. 1000 lira civarı olsun

sen hangi ay gidiceksin cnm gittiğin aya göre değişiyo fiyatlar biz 14le 19 haziran arası 5gün 5 gece 1200 anlaştık sadece otel parası bu yol hariç uçak içinde rezervasyon yaptırdık otel+havaalanından otele götürme gidiş geliş 80+uçak hepsi 1800 tuttu biz en uygun fiyatlı oteli seçtik diyebilirim

Son düzenleme:
abowww en ucuzu bu mu hiç gitmeyeyim o zaman ets ye.bi de ben temmuzda yani daha da çok tutar.neyse araştıralım bakalım. o kadarı çok zorlar ya . 1000-1200 civarı iyi

ii geceler grace cim...

Balayına 1 Haziranda gidecez 5 gece kalacaz. 936 TL ödedik.Ama bu tarihten sonra fiyatlar artıyodu.Gerçi erken rezervasyon dün sondu.İnşallah ayarlıyabilmişinizdir.

X