Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

6.yım bende aklinialirimsmile :teytey: listenin sonundada yer alabilirim her an.. :jeyyar: 12.12.2010 falan yani :jeyyar: :asigim:

kızlar ben kaçar
malum tatil bana öğleden sora
yarın görüşür öptüm hepinizi
kadınlar gününüz kutlu oolsun hepinizinopuyorumnanaktan

pööfff 2 ay 4 hafta hayır zaman mı geçmio yoksa banamı öle gelio deli olcam

zemuszemus Merhaba kıslarr bende listenin sonunda yer alanlardanım daha kocamannn bir 5 ay var, ya üstelik ben hazırlık falan da yapamıyorum herşeyi nişanlımla birlikte yapmak istiyorum ama farklı ilçelerde çalıştığımız için sadece cuma ce cumartesi görüşebiliyoruz ya öyle olunca oturup hasret gidermek varken alışverişi falan hiç düşünmüyorum :kedi: ben öyle kalıyo her şey eyvahedigeldismile

anacımmm hadi sizin günler belliii ya ben neydemmmm oy anamm beklemek ne zorrr

hadi nişan hazırlıklarınızı paylaşın yahu kmse bişi yapmıomu ne kadar sessiz burası :KK70:

noivasmagiagifs17.gif

:nazar: - 27 Mart - pınarpin - düğün
:nazar: - 27 Mart - scarce - düğün
:nazar: - 24 Nisan - adaer - düğün
:nazar: - 24 Nisan - OmrumunSahibi - düğün

:nazar: - 06 Mayıs - esra8608 - nikah
opuyorumnanaktan - 08 Mayıs - aslhsnkyk - nişan
:nazar: - 16 Mayıs - =)yesil(= - nikah
:nazar: - 30 Mayıs - Boswer - düğün
opuyorumnanaktan - 04 Haziran - speedy-gonzales - nişan
:nazar: - 05 Haziran - hilal_im - düğün
:nazar: - 12 Haziran - esra8608 - düğün
:nazar: - 12 Haziran - organiksheker - düğün
:nazar: - 13 Haziran - yarenka - düğün
:nazar: - 17 Haziran - Selen_Ay - 1.düğün

:nazar: - 19 Haziran - eregli - nikah
:nazar: - 19 Haziran - Selen_Ay - 2.düğün
:nazar: - 20 Haziran - nem - düğün
:nazar: - 26 Haziran - ndrcn - düğün
:nazar: - 10 Temmuz - bebemmm - düğün
:nazar: - 10 Temmuz - eesra - düğün
:nazar: - 10 Temmuz - em4561 - düğün
:nazar: - 17 Temmuz - ciLeKLiMm - düğün

:nazar: - 18 Temmuz - dreamlife - nikah
:nazar: - 24 Temmuz - dreamlife - düğün
:nazar: - 25 Temmuz - empatik_ - düğün
:nazar: - 25 Temmuz - laydy - düğün
:nazar: - 19 Eylül - papatya2507 - düğün
:nazar: - 25 Eylül - hatige - düğün

noivasmagiagifs17.gif

:dance::dance::dance::dance::dance::dance::dance::dance::dance::dance::dance::dance::dance::dance::dance::dance::dance::dance::dance:nisannn beni de ekleeeeeeeeeeeeeeeeee 25 HAZİRAN DÜĞÜN

:dance::dance::dance::dance::dance::dance::dance::dance::dance::dance::dance::dance::dance::dance::dance::dance::dance::dance::dance:nisannn beni de ekleeeeeeeeeeeeeeeeee 25 HAZİRAN DÜĞÜN

gracem nasılsın cnm görüşemiyoruz ne zamandır nasılsın düğün tarihin hayırlı olsun

offff kızlar sormayınn iki ayağım bir pabucaa girdii vallaa .. Allah herkese bu mutluluğu nasip etsin... eşyalarrın bir kısmıı tamam işte ev tamam düğün mekanı tamam gelinlik tamam vs...

sağolll tatlımmmmmmmmmmmmmm çok heyecanlıyım nasılsın iyi misin?
bende iyiyim cnm nasıl olsun hazırlıklarla uğraşıyoruz bizde
offff kızlar sormayınn iki ayağım bir pabucaa girdii vallaa .. Allah herkese bu mutluluğu nasip etsin... eşyalarrın bir kısmıı tamam işte ev tamam düğün mekanı tamam gelinlik tamam vs...
tarih daha yeni belli olmadımı kıs hangi ara aldın gelinliği

ii kız maşallah . olsun canım daha var biz eşyaları almadık bak daha. ama gelinlik yer tamam. ne marka eşyaların gelinliğin nasıl resim resime resim çok heyecanlandım

vallaa nişanlığımı aldığım yere gittim 3 model giydim ve seçtiğim ilk modeli çok beğendimm çok içimee sindi ve tamam dedim hallettim vallaaa :eek:

X