Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

bacım şimdi senn alcan hasan enişteyi bize gelcen :KK70: ben size enfes yemekler yapıp güsel bi sofra kurucam :KK70: sonra peçetelere şekil verip bu yüzükleri takıcam :KK70: yemekteyis programında damı görmedn ule :KK70:

heee sımdı anladım cnmm... ya adının pecete yuzugu oldgnu blmıyodm ama ya :)
kusum sen sözünde ve nişanında tepsımı kullandın yastıkmı? warmı resmlerı?

tepsi kullandm cnm resmi yok ama yeterki sen iste çekerm bu akşam yarın gösterrm :KK70:

yastık kullanalım dedim ben ilk sonra nişanlm çok beyendiği bi yüzük tepsisi olduunu söledi

ikitane kalpli kadife yüzük kutusu var ortada gelinle damat var tepsinin içi kırmızı kadife kenarlar süslü filan çok hoş çok güzel :KK70:

tepsi kullandm cnm resmi yok ama yeterki sen iste çekerm bu akşam yarın gösterrm :KK70:

yastık kullanalım dedim ben ilk sonra nişanlm çok beyendiği bi yüzük tepsisi olduunu söledi

ikitane kalpli kadife yüzük kutusu var ortada gelinle damat var tepsinin içi kırmızı kadife kenarlar süslü filan çok hoş çok güzel :KK70:

ayy ne güzel cnm ya resmını cek paylas yarn wlla yada aksam msnden gönder cok mrk ettm :) bu arada sen dun resmını gonderdn cıktn msnden kaydedemedm resmı ama modelı gordum cnm aklımda yanı :)

kızlar bakın beyendıgım bı kac model paylasım sızle takı ...

ılk ıkısını bi'fair bijuteride gordum sıtesınde...
ıkısıde 45 tl

dıger asagıdakıler euromoda ya aıt oranın takılarını cok beyenıyorum bıde etıketın yarısı butun urunler
gecen bı takım beyendım bnm elbıse mor ya bıde kenrında pembe ve grı pulları war
gordugum takıda bı sırasında tas bı sırasında mor ıncı bı sırasında pembe ıncı sonra yıne tas yıne ıncı seklındeydı cok hostu ama bnm kıyafetıme ıncılı bsey gdermı onu blmıorm ıste :S

bu takının aynısının siyahı kuzenımde var ve cok hos duruyo .. hatta bı resmım war bnm studyoda cekılen facebookumda ustumde sıyah bı bluz var onun ustune takmıstım o kolyeyı.bu resmdekı yesıl taslı olanı aynısının mor yada acık mor yada duz grı renk taslısını blursam bunuda takablrm

aynısının mor ıncılısı olurmu kıyafetıme :uhm: takıda ıncı olsa bıle mutlaka tas olsun ıstıyorum ben

aynısının grı taslısı yada mor taslısı olursa olabılır

ya kardeşcm oyun oyun die tutturdu bende bi yandan yatak açıorm biyandan süt yapcam hemen sni gördm dedm gr msne :KK70: yolladm :KK70: ama bnm saçım hemen bozuldu hep öle kalsaydı çok güsel olurdu :KK70: çıkmak zorunda kaldım paşayla baş edemedm çnküm :KK70: bi fikir olr die gönderdm :-)

aslım nişanda daha zarif ve gümüş veya beyaz renkler tercih etmelisin bence güzelim :-) sade ve şık olcak çok büyük olmicak :-) 2.si güsel de dierlerini beyenmedim :kedi:

aslım ben en çok en sondakini beğendim
diğerleri pek hoş durmuyo sankim bilmiyorumkismile

ya kardeşcm oyun oyun die tutturdu bende bi yandan yatak açıorm biyandan süt yapcam hemen sni gördm dedm gr msne :KK70: yolladm :KK70: ama bnm saçım hemen bozuldu hep öle kalsaydı çok güsel olurdu :KK70: çıkmak zorunda kaldım paşayla baş edemedm çnküm :KK70: bi fikir olr die gönderdm :-)

oy oy oy pasaya kucuk annelık yapıyon he
pasamı bu arada kardesnn adı cnm bnm?
tsk ederm dusundun ettın gırdn o telasn ıcnde resm gönderdn
cok sagol btanem
bnmde face takıldı bı ara cok yavasladı o yuzdn cvp atamadm

hmm tsk ederım kızlar.. o zman mor taşlıya hıc bakmıyım dımı ben sırf taşlı olsun temem :))

sağol nisanım
hılalımın beyendıgıne bıde snn ecemle beyendgnz en sonuncusuna gdp bakcm bı ara

evet full taşlı olsn cnm alıcağın takım :-)

rica ederim cnm ni demek :-) bna anne dio zaten :KK70: anne dio annemle ikimiz efendim diors anneme seslendiğin hayır büyük olan anneme diorm sen sus dio :KK70: bana seslendiğinde annem efendim dio sahici anneme sesleniorm sen sus dio :KK70: sahici annesiymşm ben onun 3 ay sonra görces bakalım nasıl ayrılcaz :KK43: ben çok özlerim :KK43: Bilal Efe canım adı ama biz Bilal diyorz hep

evet full taşlı olsn cnm alıcağın takım :-)

rica ederim cnm ni demek :-) bna anne dio zaten :KK70: anne dio annemle ikimiz efendim diors anneme seslendiğin hayır büyük olan anneme diorm sen sus dio :KK70: bana seslendiğinde annem efendim dio sahici anneme sesleniorm sen sus dio :KK70: sahici annesiymşm ben onun 3 ay sonra görces bakalım nasıl ayrılcaz :KK43: ben çok özlerim :KK43: Bilal Efe canım adı ama biz Bilal diyorz hep

aaaayyy nasıl ayrılınır o guzel seyden yaaaa :sinifsinif:

1251.jpg
[/url][/IMG]

X