Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

opuyorumnanaktan
1426.jpg
[/url][/IMG]

sanada günaydın nisan :KK70:

benimle ilgili bişi deil ya :KK70: bnm şirket aile şirketi bacanak eniştesinden habersiz biriyle anlaşmış enişte biraz özrlü bi tip :KK70: böle istioki uçan kuş kanat çırpim mi ona diye sorsun :KK70: birbirlerine gircekler kesin :KK70:

aslımcanm bu arada pek tadın yok gibi kuzum :-)

sanada günaydın nisan :KK70:

benimle ilgili bişi deil ya :KK70: bnm şirket aile şirketi bacanak eniştesinden habersiz biriyle anlaşmış enişte biraz özrlü bi tip :KK70: böle istioki uçan kuş kanat çırpim mi ona diye sorsun :KK70: birbirlerine gircekler kesin :KK70:

aslımcanm bu arada pek tadın yok gibi kuzum :-)

walla bende senın gıbıyım cnm ya uykusuzum ve yorgunum bugun nasıl bıter bılmıyorum.aksam eve gıdınce yıne dınlenemıcem kuzenım askere gıdıo cunku aksam..yarn aksamda yıne kurs var , persembe gnude dger kuzenm gtcek :S dolayısıyla ben hc dnlenemıcem boshayallersmile bide aşkımı özledm bilmiyorumkismile:sinifsinif:

oy kıyamam
asker eğlencesi iyidir kız :KK70: dökcenmi kurtlarını :KK70: oy bende kuzenimi özledim yaa diyarbakırda :KK43:
Allah sağ sağlim gidip gelmelerini kısmet etsin korusun bütün mehmetcikleri Rabbim

nasıl geçti kurs :KK70: dün akşam arkadaşım iktisad kitabını yırtmış :KK70: benimde yırtmam yakındır :KK70:

oy kıyamam
asker eğlencesi iyidir kız :KK70: dökcenmi kurtlarını :KK70: oy bende kuzenimi özledim yaa diyarbakırda :KK43:
Allah sağ sağlim gidip gelmelerini kısmet etsin korusun bütün mehmetcikleri Rabbim

nasıl geçti kurs :KK70: dün akşam arkadaşım iktisad kitabını yırtmış :KK70: benimde yırtmam yakındır :KK70:

canım onlar eğlence yapmışlar ztn gençler arasında..bizim haberimiz yok nedense :kızgın: konvoyla beraber otobuse bındırcez ıste... ay ben dugun eglencesı ıstıyorum gobek atmak ıstıyorum ya :roflol:
benm amcamn ogluda 88e 1 tertıp gttı geldı dıyarbakırda yapmstı kuafor olrk..
ordu evındeydı cok rhattı...
kursum superdı cocuklarla makara yaptık hoca dersten atıodu az kalsın :roflol: cocukla guldk guldk guldk 2 ders bttı dıokı senn adın ne.. dedm allah snı bıldgı gbı ypsn :roflol: :roflol: ahahahahah bende yırtabılrm heran kıtabı :roflol:

hahahahah :KK70: bizim kurstada hoca hep benden kitap alıo sonra yüzüme bön bön bakıp ben bu kitabı kmden almıştım diyo :KK70: makara yaptın heee :KK70: bizim sınftaki kızlar hocadan gözlerini hiç alamıolar erkeklerde kendi aralarında makara yapıo bi coşamadım snn gibi böhüy :KK70: tüh sende eğlenceye katılabilseydn iyi olurmuş :p kuaför hee ii iii rahatmş :KK70: bizde düğün haftası başlıcaz kuşum eğlencelere :KK70:

hahahahah :KK70: bizim kurstada hoca hep benden kitap alıo sonra yüzüme bön bön bakıp ben bu kitabı kmden almıştım diyo :KK70: makara yaptın heee :KK70: bizim sınftaki kızlar hocadan gözlerini hiç alamıolar erkeklerde kendi aralarında makara yapıo bi coşamadım snn gibi böhüy :KK70: tüh sende eğlenceye katılabilseydn iyi olurmuş :p kuaför hee ii iii rahatmş :KK70: bizde düğün haftası başlıcaz kuşum eğlencelere :KK70:

ayılana gazozzzzz bayılanaaaa limooonnnnnnnnn sositososito :teytey:

biliyorum cnm öleyim naniknanik
gelsene nan gmaıle :jeyyar:

eeh ıste janım ya evlılık guızelde ıs bulamıyorum dıye evde bunlaıyorum rahat edemıyorum

evde boş durmak cidden zor
özellikle çalışmayı sevenler için
inş en kısa zmnda bulursun cnm

X