Yaayan ben miyim ?:(

başın sağolsun canım ,mekanı cennet olsun,allah geride kalanlara ömür versin,10 yıl önce annemi 9 ay önce babamı kaybettim ,seni anlıyorum canım ,allah sabır versin, nur içinde yatsın...........

Başın sağolsun canım...Eminim yere göğe sığamyorsundur ama ölüm Allah'ın emri..Hepimizin varacağı tek yer..Allah anneciğini cenneti ile ödüllendirsin Eyylül'üm..
Tekrar başın sağolsun tatlım..

Annem öldüğünde herkes evine gittiğinde şaşkın ördek gibiydim..sudan cıkmış balık....insan dışı bir varlıktım hatta...nerde dedim su an ne yapıyor?nereye gider bi anda insan biz buyuz işte bi varız bi yoğuz ..her seyle mücadele ederiz,ölüme yeniliriz..dua et canım annene zaman ilaç mı dersen bana içindeki kor hep yanacak..aşk değil,arkadaslık değil bu et ve tırnak acısı bu..ALLAH MEKANINI CENNET ETSİN.

Canım pardon buraya bakmadım hiç bugün.Başın sağolsun biliyorum teselli etmez hiç birşey ama ne denirki sen sağol.Kalanlara sabır versin Allah

Az önce aldım haberi linke bakana kadar inanmadım inanamak istemedim ne diyeceğimi bilemiyorum ki

Seni seviyorum eylülüm Allah gani gani rahmet eylesin

Ah bu mesafelerin içine ediyim ah

Başın sağolsun.Allah boll sabırlar versin.Mekanı cennet olsun inşallah :Saruboceq:

basiniz sagolsun
anneciginin mekani cennet olsun insallah
geride kalanlara sabir versin rabbim

Allah rahmet eylesin canim..... Rabbim sizlere,sevenlerine sabir versin... Yüce Mevlam sizi cennetinde kavustursun.... annecigine bol bol dua et, onun su an ihtiyaci olan bu.... tekrardan basin sagolsun canim....

:1shok: :1shok: şu durumda insan ne diyeceğini bilemiyor..Başın sağolsun mekanı cennet olsun..senağlama

Bazen kelimeler kıfayetsiz kalır,cümleleri toparlayamayız işte o an bu andır.
Elimizden gelen sadece dua etmektir canım.İnan ne diyeceğimi bilemiyorum çok üzüldüm..
Başın sağolsun,geride kalan siz sevdiklerinede büyük sabır,güç,metanet versin.senağlama

inanamiyorum suanda
eylülcüm seni pek tanimam ama profilinden resminden öyle biliyorum yani seni
cok üzüldüm ya ,allahim sabir versin size
Evet seni teselli edecek kelime bulamayiz ama
Hepimizin gidecegi yer orasi
Basiniz sag olsun
Rabbim mekanini cennet etsin.
Cok üzgünüm suanda ya ne diyecegimi bilemiyorum inan..

Başın sağolsun canım benim ALLAH ım nur içinde uyumayı nasip etsin annene mekanı Cennet olsun
:çok üzgünüm:

başınız saolsun,, kalanlara uzun ömürler ve sabırlar diliorum...
anneniz mubarek aylarda hayata veda etmiş Rabbim onu sizden daha çok seviormus , kimseye nasip olmaz boyle gunlerde vefat etmek.. Şehitlik mertebesine ulaşmış ve cennetlik olmuştur..
acınız yeni elbette ancak boyle bir teselli olur die dusunmustum.. sizi kırdıysam affola.. a.s.

başın sağolsun canım biliyorumki ne desek boş acını hiçbişey hafiletmeyecek çünki annenin yerini hiçbirşey doldurmuyor
artık sana düşen annene dualarınla ulaşmak ona bol bol dua edip ruhuna göndermek
mekanı cennet olur inşallah sanada sonsuz sabır ve metanet diliyorum rabbimden canım

Teselli edecek kelimeler bitiyor bu anlarda
Anneciğinin mekânı cennet olsun. Sana sabırlar diliyorum eylül

Basin sagolsun canim, Rabbim sabir versin.
Mekani cennet olur insallah.
Dua ile..

canım bende annemi kaybettim yarın 3yılolucak başımız saolsun hep bi yanım eksik senağlama yaşamaya çalışıcaz allah sabı versin
:teselli:

X