Yaayan ben miyim ?:(

Gönül isterdiki sevdiklerimizden hiç ayrılmayalım, olmuyor hayatın bir gerçeği ama, çok acı veriyor nereden mi biliyorum az ıslanmadı yastığım annemi kaybetme korkusuyla. Düşüncesi bile o kadar acı veriyorsa acını tahmin edebiliyorum. Allah sabır versin ne diyim ki söylenecek fazla birşey yok zaten. :çok üzgünüm:
Birileri bu dünyaya gözlerini kapayıp başka bir aleme gözlerini açıyor, bizleri bekliyorlar ne kadar ağlasakta bağırsakta bu böyle olacak . senağlama
Bir gün tüm sevdiklerimizle birlikte olacağız ama, o gün gelene kadar hepimize sabır versin Allah.

Günlerdir profiline gelip gidiyordum msj bıraktım hatta..
Ama dedim ki mutlaka bişey oldu yoksa Eylülüm gelirdi dedim.
Nefesimi tuttum bekliyordum
Şimdi gördüm eylülüm Allah'ım sana sabırlar versin
İnan seni teselli etmeye bile çalışmıyorum çünkü yok.. yok..
Rabbim güç kuvvet versin sana
Söylenecek başka bişey yok..
Seni çok seviyorum canım arkadaşım herzaman yanında olduğumu unutmasenağlama

offf başın saolsun ya..
Allahım sana ve geride kalanlarına sabır versin inş..
mekanı cennet olsun inş...

çok kötü oldum yaaa başın sağolsun canım mekanı cennet olsun anneciğinin

Eylülcüm ne desem saçma ne desem boş...senağlama senağlama senağlama
İnanmak bile istemiyorum gerçekten,diyebileceğim tek şey Rabbim sana sabrını versin,güzel anneciğinin mekanını da cennet eylesin...Lütfen hep dua et,Allahtan sabır dile,inan derdine merhem olacak sadece O'nun vereceği sabırdır,Allah sana sabır,eşine çoluğuna çocuğuna ömür versin :a015:

çok üzüldüm başın sağolsun torağı bol olsun ona hep dua etmenden başaka çaren yok güzelim
onun şimdi bol bol duaya ihtiyacı var toprağının üstüne böyle solmayan bitkiler çiçekler dikin onların çok faydası varmış mahşerde kabir azabını azaltıyormuş
kendine iyi bak YÜCE RABBİM SANA SABIR VERSİN ANNE KAYBETMENİN GERÇEKTEN KELİMELERLE ANLATIMI ÇOK ZOR KELİMELER YETERSİZ KALIYOR

yaklaşık 20 gündür yoktum
buraya da yazacak mecalim yok boğazımda bir düğüm zaten nefes alamıyorum
artık annem yok nedeni buydu gelemememin
bu kadar işte hayat bu yani

çok üzüldüm senağlamabaşın sağolsun torağı bol olsun ona hep dua etmenden başaka çaren yok güzelim
onun şimdi bol bol duaya ihtiyacı var toprağının üstüne böyle solmayan bitkiler çiçekler dikin onların çok faydası varmış mahşerde kabir azabını azaltıyormuş
kendine iyi bak YÜCE RABBİM SANA SABIR VERSİN ANNE KAYBETMENİN GERÇEKTEN KELİMELERLE ANLATIMI ÇOK ZOR KELİMELER YETERSİZ KALIYOR senağlama

başınn sağolsunn canımm yaa
rabbimm mekanını cennet
kabrini nur etsin
sizleredee sabır versinnn canımm

tam 7 yıl önce yaşadım ben duyguları bitanem..
seni çok çok iyi anlıyorum..
benim psikiyatristim şöyle demişti bana;
böcük bu insandan olsa git saldır,döv,kır parçala..ama Allah tan..ve ötesi yok..
bu cümleyle ben 18 yaşımda ölümü anladım..
annesizliği anlayamadım..anlayamayacğım da..
acın çok taze..ve yanındayım eylülüm..
çok üzgünüm..
başın sağolsun,Hatice Anamızın toprağı bol olsun..

Basin sagolsun Eyylül..
Allah anneciginin mekanini cennet eylesin,
geride kalanlara sabir versin..

ay eylülüm şok oldum okuyunca allah rahmet eylesin demek dualarımız ancak buraya kadar getirebildi anneciğini allah sanada sabırlar versin çok üzüldüm gerçekten ama şimdi teselli bulma zamanı bende babamı çok genç yaşta kanserden kaybettim ama ne yazıkki babam çok uzun zaman acı çekti şimdi tesellimiz anneciğinin acı çekmemesi olsun ,allah mekanını cennet eylesin ,sanada sabırlar versin şimdi anneciğinin ruhuna fatiha okuma zamanı

başınız saolsun, Allah mekanını cennet eylesın, tahsılatını affeder ınsallah,dıyecek baska bırsey bulamıyorum sıze, sabrınız bol olur inşallah

Babamdan ayrılalı 9 yıl oldu Eylül'üm , ilk gün çektiğim acı hala içimde , hala yanıyor içim.. Ziyaret ettiğimde hala inanamıyorum orada yatıyor olduğuna.. Yanımda hissediyorum hep , hiç gitmemiş gibi.. Sende öyle yap birtanem.. Sana şimdi yada yıllar sonra ne desem hep boş gelicek , inan çok üzüldüm arkadaşım.. Yanında olduğumu unutma olur mu? Mekanı cennet olsun anneciğinin ve tüm kayıplarımızın..

Alla'him sabir versin insallah eyllul basin sag olsun cok uzuldum Annenin topragi bol olsun insallah

böyle durumlarda kelimeler bişey ifade etmiyor ne denirki mekanı cennet olsun rabbim sana ve ailene sabır ve dayanma gücü versin başınız sağ olsun
La ilahe illallahu Hayullezi la yemetu"

Devamlı ve diri olan ve ölmeyen allah 'tan başka ilah yoktur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…