Ya Cebbar

arkadaşlar yine bir arkadaşıma 42.436 tane ya cebbar okumaya başlıyorum yine hayırlı evliliği için bu arkadaşımın adı miray bana okumam da yardımcı olursanız sevinirim

arkadaşlar nerelerdesiniz???????????????

arkadaşlar yine bir arkadaşıma 42.436 tane ya cebbar okumaya başlıyorum yine hayırlı evliliği için bu arkadaşımın adı miray bana okumam da yardımcı olursanız sevinirim
bu dilek için Ya Latif esması daha uygun olur gibi. Ya Cebbar anlamı itibariyle başka dileklere daha uygun.

bu dilek için Ya Latif esması daha uygun olur gibi. Ya Cebbar anlamı itibariyle başka dileklere daha uygun.
dilekler için 42.436 kere ya cebbar okunacak diye bir dua bulmuştum onun için diyorum canım

dilekler için 42.436 kere ya cebbar okunacak diye bir dua bulmuştum onun için diyorum canım
Allah’ın EL-CEBBAR İsmi Şerifi;
Emrine karşı konulmayan,mahlukatı mecbur eden; ne isterse istediğini zorla da olsa yaptıran;gücü ve kuvveti sınır tanımayan,hiç mağlup olmayan demektir.

Allah’ın EL-CEBBAR İsmi Şerifi;
Emrine karşı konulmayan,mahlukatı mecbur eden; ne isterse istediğini zorla da olsa yaptıran;gücü ve kuvveti sınır tanımayan,hiç mağlup olmayan demektir.
bilmiyorum canım anlamı duada da yazılıydı ama dilek için okunacak deniyordu..

bilmiyorum canım anlamı duada da yazılıydı ama dilek için okunacak deniyordu..
Cebbar ismi Türkçe de cebren anlamlarına karşılık gelir ki evlilik gibi hayırlı bir iş için cebren olması hoş olmaz. yine de siz bilirsiniz.

okumalarımda yardım bekliyorum arkadaşlar

arkadaşlar miray arkadaşım için de okumalarımda yardımlarınızı bekliyorum

bu sefer de başka bir arkadaşıma ya cebbar zikrini çekiyorum arkadaşlar tamamlayamadım henüz ama miray arkadaşım biraz kısmetsiz sanırsam onun için okuyan çıkmadı henüz

Canim ben varim yardim ederim 5000 ekle canim..okudukca soylerim sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…