Ya Cebbar

okudum canım, aminrabbim herkese hayırlı kısmetler nasip etsin içi sırada benim yavruma inşallah,okuyabilirsem yazarım yine
ALLAH RAZI OLSUN CANIM senin evladına da hayırlısını en iyisini imanlı kursaklısını çıkarır karşısına inş amin

canım eksik varsa yaz okumaya devam ederim...
canım 42 . 436 tane okunması gerekiyor işte bir hafta içinde 4 gün oldu ben 12 bin küsür okudum yarın da devam edeceğim pazartesine yetiştireceğim işte eğer zaman varsa okursanız iyi olur canım size de yük oluyorum hakkınızı helal edin bir yandan hatimimi de tamamlamak istiyorum az kaldı

bizim okuduklarımızda dahil olarak 42,436 kaldı değilmi...?o zaman okudukça eksilterek gidelim...mi?okuyan arkadaşlar yazdıkça sayıyı azaltırız...

bizim okuduklarımızda dahil olarak 42,436 kaldı değilmi...?o zaman okudukça eksilterek gidelim...mi?okuyan arkadaşlar yazdıkça sayıyı azaltırız...
tok canım 17 bin falan oldu geriye 25 bin falan kaldı yani ben 15 binini zaten iki gün içinde okurum

42.436 tane okunması gerekiyor sonra da 2 rekat şükür namazı kılıp belirli bir sadaka vereceksin dileğin için her ne dileğin varsa onun için okunabiliyor canım sizin de aklınızda bulunsun ben de bebiş için yapacağım ama önce melike için okumak istedim annesinin üzerimde çok hakkı var

önceden 500+500 tam 1000 tane okudun sonrasın da 1000 tane daha mı okumuş oldun sonradan 2000 tane mi okudun canım anlayamadım ona göre ekleyeceğim kuzum
İlk 500 okudum o ayrı onu bunun içine katmadım, sonradan dediğim 500le birlikte toplam 2000 okudum yani sen şimdi ilk okuduğum 500ü yazdıysan şuan 2000 yazacaksın

İlk 500 okudum o ayrı onu bunun içine katmadım, sonradan dediğim 500le birlikte toplam 2000 okudum yani sen şimdi ilk okuduğum 500ü yazdıysan şuan 2000 yazacaksın
tamam canım sağolasın ALLAH RAZI OLSUN HEPİNİZDEN

5.000 tane okudum....Rabbim hayırlı haberler almayı nasip etsin...
ALLAH RAZI OLSUN CANIM hayırlısıyla inş tez zamanda evlenir istemeye hazırlısıyla gelirler inş bakalım bir haber olursa buraya yazarım

arkadaşlar hepinizden ALLAH RAZI OLSUN hakkınızı helal edin bu gece de gerisini tamamlayacağım inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…