Wir lernen deutsch / Almanca

Saol canım..sırf zu kapalı anlamında kullanılıyor heralde bilmiyordum.

Ben nihayet yeni kursuma başladım.b1 + a başlıcam sanıyodum ama b2.1 e başladık.Birdenbire kelimeler ve kitap baya zorlaştı.Hiç b1 gibi değilmiş.Gerçi b1 de başka okuldaydım bu okula yeni geçtim.b2 de çoook kelime bilmek gerekiyor.Hatta hoca dediki aynı bu başlıktaki gibi hergün 20-30 kelime öğrenmek,ezberlemek lazımmış..

Ben nihayet yeni kursuma başladım.b1 + a başlıcam sanıyodum ama b2.1 e başladık.Birdenbire kelimeler ve kitap baya zorlaştı.Hiç b1 gibi değilmiş.Gerçi b1 de başka okuldaydım bu okula yeni geçtim.b2 de çoook kelime bilmek gerekiyor.Hatta hoca dediki aynı bu başlıktaki gibi hergün 20-30 kelime öğrenmek,ezberlemek lazımmış..
Başarılar canimmmm umarım gönlüne göre olur:))
Bizi unutma ama tamam mı öğrendiklerini arada sırada paylas:KK9:

Arasira buraya da yaz ögrendigin kelimeler :KK66: hadi bakalim hayirli olsun cok bekledin. Maraton baslasin

X