Wir lernen deutsch / Almanca

Screenshot_2016-07-21-11-31-59.png

Almanca ögrenmek istiyorum. Yardim lütfen. Ama ikinci cümlenin kullanimindan emin olamadim
Ben yazdıysam kesin yanlıştır yahu :)) biraz derdimi anlatayım yeter istiyorum. Lisede ben hep kalmıştım almancadan zaten :KK43: yakın zamanda gelmem gerekecek oraya bir sempozyum için. Oldu mu acaba?

Ihc fahre nach Deutschland am morgen. Ich komme aus der Turkei, ich mag milch trinken. :))))))

Ben yazdıysam kesin yanlıştır yahu :)) biraz derdimi anlatayım yeter istiyorum. Lisede ben hep kalmıştım almancadan zaten :KK43: yakın zamanda gelmem gerekecek oraya bir sempozyum için. Oldu mu acaba?

Ihc fahre nach Deutschland am morgen. Ich komme aus der Turkei, ich mag milch trinken. :))))))

Ich fliege Morgen ( nach )Deutschland. Ich komme aus der Türkei und ich mag Milch trinken :KK70:

Almancanin özelligi bu. Ben de hep hatali yaziyorum :KK43: :işsiz:

X