Wir lernen deutsch / Almanca

Ben ilk sene gittim. Benim de gidis yolum 1 bucuk saar sürüyordu. Aktarma bekleme vs. ile. Türk kanallarini kaldirttim. Saat 12 de punk12 rtl de izliyorum. Bak Deutsche welle almanca yaz. Online calis. Lingen hep söyler. Cok güzel site.

TopraKahveBob B Bugramazan duolingo app'ini de öneririm, türkçe bilenler için almanca seçeneğini seçerseniz o da çok faydalı, özellikle kelime öğrenmek açısından..

Wir können hier Deutsch sprechen jetzt!
Ich bin normalerweise schämen.. Und ich habe niemanden zum reden :/

(Korrigieren Sie mich, wenn ich falsch liege.)

Kizlar guten morgen ich habe frage bu almanca devam kurslari ne kadar suruyo ne kadar Euro haftada kac gun kac saat siz nasil gittiniz toprakkahve sende Ben gibi uzaktasin madem bu Kurs vs gibi yerlere nasil gittin ehliyetin var mi arabayla mi yoksa baska vasitalarla mi bide cocuguna Kim bakti sen kurstayken bide kursun gercekten faydali oluyo mu yoksa evde de calissan basarabilinir mi

Elisa danke für die information :) ich schäme auch. Aber ich muss Deutsch reden.

Hallo Bugramazan. Ich hatte kein Kinder als ich deutschkurs besucht habe. Simdi bebegi birakamiyorum. Büyüsün devam edecem. Ama pahali ya. Google da arat bir almanca kurs diye. Yakinindaki yerler cikar belki. Ben ayni senin gibiymdim. Hatasiz konusmaya calismayi biraktim. Okurken dinlerken her kelimeyi degil konunun bütününü anlamaya calistim. Sonra tekrar tekrar duyunca aklimda kelimeler kaldi. Ya bu kelime ne ya hep duyuyorum " deyip deyip baktim sözlüge. Cok bunaldigim zamanlar oldu. Hic almancaya bakmadigim zamanlar oluyor. Ama en azindan 10 dakika dinliyeyim diyorum. Is yaparken aciyorum arkada ses oluyor. Bazen uyurken hörbuch ya da schlafgeschichte aciyorum. Ne dedigini anlamama gerek yok. Öyle uyuyorum . Deutsch türkische Filme yazdim gecen youtube 'da filmler cikti. 'Fisch'li bir seydi adi. Onu seyrettim.

TopraKahveBob topraaammm Ben geldimmm:)
Gereksizin biri yüzünden ban yedim:)
Neyse artık burdayım canım, yeni arkadaşlar gelmiş hoşgeldiniz diyorum hepinize:))

ödüm koptu kac gün ban yeniliyor ya. cok fazla kaldin mapusta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…