welcome too candyshop;)

kızım kızım der deli olur yani.
ama ben yinede tetikdeyim valla. aaa diyipde şaşırmamak adına :KK59::KK70::KK70::KK70::KK70:
Ya aslında bakış açısıylada alakalı, onlar her yaptığını kötü niyetle yapmıyor, bazıları fena tamam ama hepsi öyle değil, ee sende hoşgörülü olup 1 2 görmezden gelirsen hiç sorun yaşamazsın..

Bak ileride doğum yaptığında çıkar gerçek yüzü

çoğu kadın öyle anlamış kv sin gerçek yüzünü

ben Bdv nin yalancısıyım:KK53:
valla kocama havale ederim gendini :KK70::KK70:
Ya aslında bakış açısıylada alakalı, onlar her yaptığını kötü niyetle yapmıyor, bazıları fena tamam ama hepsi öyle değil, ee sende hoşgörülü olup 1 2 görmezden gelirsen hiç sorun yaşamazsın..
görmemezliğe veriyorum zaten bazen.
öyle agsı cok laf yapan biri degil aslında kayınvalidem.
herşeye karışan bi tipde degil.

kaj o nasıl bir açıklama Allasen?
sen bir terör eylemine neden oh iyi oldu yazdın ki yanlış anlamış olmalısın kk tarihindeki en talihsiz açıklaman bence yanlış anlaşıldığını yazmalısın.
sinir olduğumdan
boşver yazsam ne olacak ki..
bende çook pişman oldum sonrasında ama iş işten geçtii

valla şekerim bende sabrediyorum sabrediyorum da nereye kadar bazen niyetleri

insanın gözüne gözüne giriyor

çok çocukça olduğu için ben genelde gülüyorum:KK53::KK70::KK70:

evet bende çok utandım ama napım tutamadım kendimi..
Tatlım gaza gelme, seni senlikten çıkarıyorsa girme zaten oralara. Terörün dini, dili, ırkı olmaz.. Sen mantıklı insansın öyle düşünmediğini biliyorum. Kimseye kendini ispatlamak zorunda değilsin ama en azından seni seven insanlara yanlış ifade ettiğini açıklayabilirsin:KK60:

Olsun yaz sen yinede, ben üzülmüştüm senin böyle düşündüğünü görünce:KK19:
yok öyle düşünmedim aslında da of bazen dengem şaşıyor işte..
zaten orada bir hatun var benim birşey yazmamı kolluyor ona sinirimden yazdım birazda..
ne yazım ki özür dilesem bunlar gene üstüme gelecek..

valla şekerim bende sabrediyorum sabrediyorum da nereye kadar bazen niyetleri

insanın gözüne gözüne giriyor

çok çocukça olduğu için ben genelde gülüyorum:KK53::KK70::KK70:
Ben 1 kere öyle bir durumda kaldı, eşime söyledim ben mi yanlış anlıyorum diye, o da annesini uyardı tatsızlıkta olmadı, herkes kendi anasını tutsun:-)

yok öyle düşünmedim aslında da of bazen dengem şaşıyor işte..
zaten orada bir hatun var benim birşey yazmamı kolluyor ona sinirimden yazdım birazda..
ne yazım ki özür dilesem bunlar gene üstüme gelecek..
Dün talihsiz bir mesaj yazdım, gerçek fikirlerimi yansıtmıyor. Herkesten özür dilerim, gibi şeyler yaz:KK60:

X