welcome too candyshop;)

Dün talihsiz bir mesaj yazdım, gerçek fikirlerimi yansıtmıyor. Herkesten özür dilerim, gibi şeyler yaz:KK60:

çok tahlisiz bir açıklamaydı gerçekten.

kızlar haklısınız kendime yakışmayan bir açıklama yaptım zaten bir daha da asla girmicem oralara..
Analdım ki orası benim harcım değil. Çünkü ben bir anlık öfkeme yenik düştüm. Hani deriz ya oh iyi oldu diye ama sonrasında içimiz yanar heh işte benim durumum tamda o
bu arada açıklamamı yaptım şimdi delirip üstüme atlayacaklar..

kızlar haklısınız kendime yakışmayan bir açıklama yaptım zaten bir daha da asla girmicem oralara..
Analdım ki orası benim harcım değil. Çünkü ben bir anlık öfkeme yenik düştüm. Hani deriz ya oh iyi oldu diye ama sonrasında içimiz yanar heh işte benim durumum tamda o
bu arada açıklamamı yaptım şimdi delirip üstüme atlayacaklar..

olsun hatanı anlaman da güzel

insanlar karşıt düşüncelerde olabilir ama saygı çerçevesinde hakaret etmeden

tartışabilmeliler

:KK70::KK70::KK70:bir şeyler yazmak istiyorum ama polemik yaratmak istemiyorum kaj seninle guru duyanlar var oysa dün bir arada olmaktan utanıyorlardı

:KK70::KK70::KK70:bir şeyler yazmak istiyorum ama polemik yaratmak istemiyorum kaj seninle guru duyanlar var oysa dün bir arada olmaktan utanıyorlardı
evet onu hiç sorma benimde aklıma gelmişti ama aslında normal canım ya yazdıklarım saçmaydı cidden bende kendimden utandım ne yalan söylim.

ben özür dilemeyi aslında düşündüm ama işte biliyorsun orada bir hatun var bak gördüğü halde beğeni yapmadı . Anlayış 0 inan ..

boşver canım olayı kişiselleştirme

bazen aynı düşüncede olan insanlar bile anlaşamayabiliyor normal yani

mesela ben bu topikteki çoğu kişiyle karşıt düşüncede bir insan olmama rağmen

sevip anlaşabiliyorum herkes herkesin düşüncelerine saygı duysun yeter önemli olan bu

siyaset başka arkadaşlık başka

X