welcome too candyshop;)

İyidir senden ne haber?
Sabah erken kalkıp eşimle kahvaltı yapıyoruz ( ruz dediğime bakma o yiyor ben çay içiyorum) Eşim gider gitmez uyuyorum ama bugün biraz zinde başladım güne, buraya gelip, sohbete başlayıncada, gülerken uykum kaçtı:-)
1 den önce kalkmak adetim değildir normalde:KK8:

ya yemesek bile oturmamızzı istiyorlar değilmi inan ben evlendiğimden beri bir sabah kalkıp hazırlamadım
kötü karıyım ben:mad:

hahaha ilahi kaj:KK70:iyiyim şekerim sen nasılsın :KK70:
sağol kuzum bende iyiyim:))
tereyagı zaten o tarifde vardı panpa :KK70::KK70::KK70::KK70:
zaten gene bir bahaneyle sana yağını katmışsın..
kajmer sen katılmıyon mu yarışmaya
katılmak istiyorum aslında benimde güzel bir tarifim var ama bilemedim ki...:KK35:

Yeni Resim.JPG

buda benim kurabiyemmm

ya yemesek bile oturmamızzı istiyorlar değilmi inan ben evlendiğimden beri bir sabah kalkıp hazırlamadım

katılmak istiyorum aslında benimde güzel bir tarifim var ama bilemedim ki...:KK35:

katıl o zaman canım bütün ahali orada tam olsun:KK53:

Eşimi ben alıştırdım, ilk günden beri hazırladım, birde normal kahvatılıklarıda değil, ya börek yaptım ya poğaça yaptım, şimdi sadece kahvaltılık koysam, kahvaltı hazırlamadım oluyorum:-)
Kendilerini özel hissediyorlar aslında, eşim iş yerinde hava atıp duruyor.
Aslında şuanda en çok hazırlamamın sebebi, iş yerinde toplu kahvaltı yapıyorlar onu önlemek:confused::KK53:

Eşimi ben alıştırdım, ilk günden beri hazırladım, birde normal kahvatılıklarıda değil, ya börek yaptım ya poğaça yaptım, şimdi sadece kahvaltılık koysam, kahvaltı hazırlamadım oluyorum:-)
Aslında şuanda en çok hazırlamamın sebebi, iş yerinde toplu kahvaltı yapıyorlar onu önlemek:confused::KK53:
offf ben öyle hazırlasam beni nereye sığdırcanı bilemez eşim..
neden toplu kahvaltı istemiyorsun?
hiç bilmiyorum canım yarışma için özel yapmıyacağım kesinde

eve yaparsam süre dolana kadar olur yoksa belki bir dahaki katagoriye

bende yapamam inşallah sütlü tatlılar olur ya..
o konuda çok başarılıyım..

alıştırmamak gerek işte:KK53:

çocuk olunca sen bu kadar özenli kahvaltı hazırlarsın beklesin

X