welcome too candyshop;)

İyiyim hastalıkla boğuşuyorum.
Dün 2 şişe serum yedim.
8 tanede iğne yazdı doktor.
Sabah iğnemi vurdurdum geldim işe
Sen naber cnm..
ay çok geçmiş olsun, neyin var ki?
ben çok korkarım iğneden
bende nasıl olayım işte iyiyim çok şükür

bilmiyorum ama bencillik canım sıkıldı ipekte yorum yapmış onu okuyunca daha kötü oldum

niii kaaaaa güzelllll
anlaşmanız nasıl?

İyi anlaşıyoruz herhalde Ortak noktamız çok var ama ayrılan yönlerimiz de fazla. Kişiliğin çoğunu ailevi özellikler belirliyo aslında onda beni çıldırtan şeyler olsa da geçinip gidiyoruz

Bu yazdıklarının paralı olan kısmı aynen eşimde var. Ben onun kadar eli açık değilim mesela babanla aynı gün doğmuşum. Gezmeyi çok severim. Dediğim dedik biriyim evet. Doğru bildiğim şeyden beni kralı gelse döndüremez. Ancak kendi gözümle görüp deneyimlersem kabul ederim. Ben hastayken kimseye ah demem bu yüzden de alt tarafı nezle olup perperişan gezenlere kıl olurum

İyiyim hastalıkla boğuşuyorum.
Dün 2 şişe serum yedim.
8 tanede iğne yazdı doktor.
Sabah iğnemi vurdurdum geldim işe
Sen naber cnm..
sedimantasyonun mu fırladı senin kuzuuuum faranjit bende de var her akşam boğaz ağrısından bitik durumdayım ama yılmadıom gitmeyecem doktora

her şeyi devletten bekleme canım sende bende BALIK burcuyum ama babamın kızıyım elimin açıklığından burdan istanbula köprü oplur ama benim AKREP herif varya o acayip tutumlu(tutumlu kendi lafı ben cimri demeyi tercih ediyom

Sağol cnm... Enfeksiyon çıktı kanımda canım bademcikler iltihap yapmış..
ooo gecmiş olsun canım
cok zor bademcik
gecenyıl ben kalkmamaya 1hafta yattım.
ses. konuşamama vs. mümkün degildi.
faranjittim. kıcım elege dönmüştü. tozlu igneler yedim baya
Ada cayı iç bol bol. yumuşatıo bogazı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…