welcome too candyshop;)

dostum girme bunalıma eziyet etme bünyene.Allah bir kapı kapayınca diğerini açar.Hem böylesi makbulmüş.Belki uygun zaman değildi senin için sabredemeyecektin.Bu senin sınavın.Herkes kaldıramaz ama Allaha sığın elbet üzüleceksin ama Allaha sığın üzüntündede sevincindede.Allah senin elinden tutuyor kalbinde.Hissetmelisin.Ben burdayım diyor bir can verdim o canı geri aldım bak ben seninleyim diyor. Üzüntüde sevinçte insanlar için Allah ın bir lütfu.Allah bizimle..:KK19:
haklısın yavrum kesinlikle öyle zaten şimdi hamile olsam nasıl dayanıcam nasıl doğurucam korkuları ile boğuşuyor olurdum muhtemelen vardır hepsinde bir hayır Allah büyük o ne derse o ...

johnny_depp_by_ecilarose-d5kslmi.jpg
johnny-depp-hd-wallpaper-12.jpg

neyimizi gördün laynnnnnnn:63:
ohooo saysam ansiklopedi olur bak 31 ağustos doğumlu birisinin anatomisinden bir anektot yayınlayayım..

despot dikatatör ben ne dersem o ,
sinirlenirsem sebebiniz yoksa bile ağzınıza mıçma hakkım mevcut
karşımda kimsenin hastalanıp beni strese sokma durumu olamaz
ben hastayken herkes peşimde pervane olmakla görevlidir..
kıssadan hisse gak dediğimde su guk dediğim de ekmek ağzıma verilecek..

mükemmel huyları ise
çevremdeki herkesi yaşatırım cebimdeki parayı çevremdeki kişilere musluk olur akıtırım kimseyi aç bırakmam keyfime düşkünüm çevremdekileride o keyfe düşürürüm gezmeyi çok severim aman sabahlar olmasın mümkünse ben gezeyim sizide gezdireyim:KK70::KK70::KK70:

ohooo saysam ansiklopedi olur bak 31 ağustos doğumlu birisinin anatomisinden bir anektot yayınlayayım..

despot dikatatör ben ne dersem o ,
sinirlenirsem sebebiniz yoksa bile ağzınıza mıçma hakkım mevcut
karşımda kimsenin hastalanıp beni strese sokma durumu olamaz
ben hastayken herkes peşimde pervane olmakla görevlidir..
kıssadan hisse gak dediğimde su guk dediğim de ekmek ağzıma verilecek..

mükemmel huyları ise
çevremdeki herkesi yaşatırım cebimdeki parayı çevremdeki kişilere musluk olur akıtırım kimseyi aç bırakmam keyfime düşkünüm çevremdekileride o keyfe düşürürüm gezmeyi çok severim aman sabahlar olmasın mümkünse ben gezeyim sizide gezdireyim:KK70::KK70::KK70:
bende bunlar yok panpa :p
senin baban başak degil. o dönemin en despot kişisi:KK14:
üstüne bide askerdi dimi baban :KK59:

X