welcome too candyshop;)

Sağol cnm... Enfeksiyon çıktı kanımda canım bademcikler iltihap yapmış..
benimde bademcik iltihabı vardı işte içi bembeyazdı bol bol gargara yap dedi doktor..birde evde kendin karbonatlı suyla sirkeli suyla falan gargara yap olur mu sonra sıcak suyun içine karanfil at ağzında karanfil çevir (karanfil çok güçlü bir antiseptiktir

ne yazmış görmedim canım
tabiki bencillik o günlerde sevişmeyi versinler..
biz bekledik 1,5 yıl onlar 2 gün bekleyemiyor baksana..
ben betül olduktan sonra daha bir anlar oldum bakıyorum babası gece ilgileniyor.Dün migrenim tuttu sabah kalkamadım fena haldeyim işe gitmedi betüle o baktı mamasını yedirdi altını değiştirdi ilk kez, konuşa konuşa güle oynaya.Ninni söyledi uyuttu sonra benimle ilgilendi başıma masaj yaptı uyuttu.Nasıl ödenir peki bu babanın yaptığı?Betül nasıl öder bunu? Büyüyünce çemkirerekmi Allah muhafaza Allah korusun.Sevişmeyiver tv izlemeyiver.Biz anne baba olarak sevişmediğimizde oluyor tv islemediğimizde uykusuz kaldığımızda aç durduğumuzda.

biliyorum o huyunu benlede konuşmadın..

ben eskiden herşeyi anlatıyordum ama şimdi anlatmıyorum..
konuşmucaktımda valla

anlatmamak lazım bazı şeyleri. sanırım.
ama anlatılmıcak bişeyim yok benim.
herşey ortada. ailem yanımda olmadıgı için eşimden gizlicem bişeyimde otomatik yok

kesinlikle canım sen şiimdi annenin emeklerini babanın emeklerini çook daha iyi bilirsin .
Ki bizim annelerimiz bizi bu kadar kolay şartlarda büyütmedi.. Ama ben o kızın kesinlikle kocasından dlayı bunaldığını düşünüyorum..

allah bildigi gibi yapsın bazı evlatları...
okumadım konuyu ama hoş bi konu degil sanırım

tamam beybiiii çok mersiiiii

bu arada bende hiç kindar değildim vanda göreve başladım bende bir kin başladı hani öyle alenen bir kin değil ama unutmam,suratımı asar tavrımı pis koyarım

Ewett ıhlamur içiyorum daha çok bol limonlu...
Sanada geçmiş olsunn canımmm

bu arada bende hiç kindar değildim vanda göreve başladım bende bir kin başladı hani öyle alenen bir kin değil ama unutmam,suratımı asar tavrımı pis koyarım
Bende hiç kin tutamam
salağım bu konuda çok
hemen unuturum herşeyi..

hatta bana kocam hatırlatır bak bu sana şunu demişti diye..

İyiyim hastalıkla boğuşuyorum.
Dün 2 şişe serum yedim.
8 tanede iğne yazdı doktor.
Sabah iğnemi vurdurdum geldim işe
Sen naber cnm..

Enfeksiyon çıktı kanımda cnm.
Boğazlarım şiş

Geçmiş olsun canım iğneni ihmal etme kontrolüne de git mutlaka. Boğaz enfeksiyonu geçti diye önemsenmiyor sonra acısı çıkabiliyor. Bu meret yüzünden romatizma olmuştum.

Valla en güzeli bir tutumluya bir eli açık denk gelmesi. Ailede denge lazım

Bende hiç kin tutamam
salağım bu konuda çok
hemen unuturum herşeyi..
benim kocam çok sinsi kinci dün akşam anladım..
bir muhabbet oldu ben ona elimdeki mandalinayı uzattım YİYECEKSİN bunu dedim
ağzını bir kapattı töbeeeeee açmadı insafsız
Sinirden gözümden yaşlar aktı durduramadım kendimi o mandalinayı ağzına tıktım tıktım olmadı
en sonunda baktı karı sıyırıyo (ben oluyorum) açtı ağzını yedi o iki adet mandalinayı
sonra ben bunla konuşmadım ,ama kendi geldi yanıma normalde ben gider sırnaşırım kocaya kincilik yok diye

bu meret beni bırakmadı ama ben oğlumdan onu kurtardım.
Geniz eti bademcik ameliyatı oldu geçen mayıs, hatta sünnette çıktı aradan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…