welcome too candyshop;)

evet canm gerçekten öyle aileler cok önemli..
hani derler ya bir kişi le değil bir aile ile evleniyorsun diye bu söz gerçekten cok doğru..
aslında ilişkiyi bu kadar uzatmak dogru değil ama.. işte malesef hayat
aynen öyle tatlım aile eşinden bile önemli vala bende istemezdim böyle uzatmayı da işte dediğin gibi hayat şartları ben istemezmiydim hemen basayım nikahı

aynen öyle ben heralde çok uzun sürse yapamazdım gibime geliyor.
Çünkü arada ister istemez bir şeyler bitiyor sankim..
evet btiyor canm bitmez olur mu.. neler neler bitiyor.. görsen bir aşk bitiyor heyecan bitiyor
kalırsa sevgi alışkanlık kalıyor.. buda kimi zaman yetmıyor işte..
insanın kafasını karıştırıyor.. amannn iki bucu bklu değnek gbi
sen eşinle ne kadar konuştuktan sonra evlenmiştin

aynen öyle tatlım aile eşinden bile önemli vala bende istemezdim böyle uzatmayı da işte dediğin gibi hayat şartları ben istemezmiydim hemen basayım nikahı
peki sizde bazı şeyler bittimi mesela o duygu yogunluğu o heyecan titremeler aşk bittimi daha dogrusu
yani böyle hissediyormsn duygu değişişmlerin oluyor mu seninde

tek ucu ballı degnek

ben gibin yapın tanıyın beş ayın içinde alın herifi gözünü açmadan

Topiğin ana sultanı KATRE lan katre bizim eski dombik oldu katre işte anaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

yemezler ihtiyar geçti o iş..

canım bizim jet hızıyla 1 yılda bitti herşey..
ama biliyormusun evlilikte monotonlukkk

peki sizde bazı şeyler bittimi mesela o duygu yogunluğu o heyecan titremeler aşk bittimi daha dogrusu
yani böyle hissediyormsn duygu değişişmlerin oluyor mu seninde
yok kuzum ya maşallahımız var yani birbirimizi iyi idare ediyoruz hala karnım ağrıyo yanındayken öyle söyliyim 4 sene oldu hala ilk günkü gibi herşey tabi bazen kavga edince yeter ya tamam dediğim oluyor sonra salak salak konuşma diyorum kendime biz birde uzaktan yürüttük bu ilişkiyi çok zordu ya hala da öyle

anaa bizde uzattan yürüttük ilişkiyi.
adam beni keklik gibi kafesledi. hopppp gitti uzaga

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…