welcome too candyshop;)

gidin ipeke yorum yapın. misk park. fallen.katre.stati :KK14:

minnak-sesila siz burada yazışın...güvenlik soruşturmasından sonra özele alcez sizi :KK53:
yok öyle 3köfteye 5ekmek :KK67:

aileler arasnda mı söz taktınız canmm maşallah cok ta olmuşş ya:KK19::KK19::nazar:
niye net değil ki askere gitmeme durumlarımı varo_O
21 yaşındayımm bende
okul bitince evlenin gitsin işte
senn okulun btmiş sanrmm demi:KK53:
bitti ben iki senedir çalışıyorum yok gidicek te yani gitmeden evlenebiliriz orası net değil askerliğini beklermiyim bilemiyorum :KK28:aile arasında kuzum aslında söz gibi olmadı adını koyduk yüzük taktık ben nişan yapmıycam da böyle büyük söz gibi olsun dedik yaza inşallah o da net değil daha :KK69:

images

parkbyull parkbyull
@statistician
durum bu:KK43:

valla dostum organlarını sinirlerini incelerdik kurbağada kestik resimlerini atemmi buraya:KK53::KK53:
at bi onlar eksik şuan burada:KK70:
gidin ipeke yorum yapın. misk park. fallen.katre.stati :KK14:

minnak-sesila siz burada yazışın...güvenlik soruşturmasından sonra özele alcez sizi :KK53:
yok öyle 3köfteye 5ekmek :KK67:

vay be bu kadar çıkarttın beni hayatından .
Bundan sonra bende senin adını 40 yılda bir anarım be gülüm..

bitti ben iki senedir çalışıyorum yok gidicek te yani gitmeden evlenebiliriz orası net değil askerliğini beklermiyim bilemiyorum :KK28:aile arasında kuzum aslında söz gibi olmadı adını koyduk yüzük taktık ben nişan yapmıycam da böyle büyük söz gibi olsun dedik yaza inşallah o da net değil daha :KK69:
inşallah hakkında en hayırlısı olur canmm benm cok mutlu olursunuzz bizde askerden gelince düşnüyoruz bakalım kader kısmet:KK51:

inşallah şekerim hepsi olur ya önemli olan siz birbirinizi sevin bir de aileler anlaşsın o çok önemli :KK70:
evet canm gerçekten öyle aileler cok önemli..
hani derler ya bir kişi le değil bir aile ile evleniyorsun diye bu söz gerçekten cok doğru..
aslında ilişkiyi bu kadar uzatmak dogru değil ama.. işte malesef hayat :KK43:

sevgili olmak aşık olmak.. güzel şeyler.. ama böyle uzun süreli ilişki olunca mecburi olarak uzaynca tadı kaçıyor yavaş yavaş sıradanlaşıyor keşke herşey ilk zamanlar ki gibi olsa diyor insan :KK14:

aynen öyle ben heralde çok uzun sürse yapamazdım gibime geliyor.
Çünkü arada ister istemez bir şeyler bitiyor sankim..

X