welcome too candyshop;)

len iyi kurtardın gene:KK19::KK19::KK36::KK36:

:KK19::KK19:

itiraf ediyorum domluktan istifa ettiğinden beri yeni nickine adapte olamadım buna kısadan katır diyesim geliyor ama öyle bir lüksüm yok sende eşref eşşek saatleri olduğundan temkinli yanaşıyom o yüzden de katrei matem aklımdan uçuuuup gidiyo:KK61::KK61::KK61:

yok kuzum ya maşallahımız var yani birbirimizi iyi idare ediyoruz hala karnım ağrıyo yanındayken öyle söyliyim 4 sene oldu hala ilk günkü gibi herşey tabi bazen kavga edince yeter ya tamam dediğim oluyor sonra salak salak konuşma diyorum kendime :KK70: biz birde uzaktan yürüttük bu ilişkiyi çok zordu ya hala da öyle :KK61:
ne güzel canmmm ne güzell keşke bende böyle olabilsem ama biz yakın olunca hep bazı şeyleri bitirdik yani benm için öyle :KK53:
aman neyse iyiyim ben yinede böyle
zor olması iyidir boşver kolay olmasından zor her zaman güzeldir

:KK19::KK19:

itiraf ediyorum domluktan istifa ettiğinden beri yeni nickine adapte olamadım buna kısadan katır diyesim geliyor ama öyle bir lüksüm yok sende eşref eşşek saatleri olduğundan temkinli yanaşıyom o yüzden de katrei matem aklımdan uçuuuup gidiyo:KK61::KK61::KK61:
deli çoban yaaa:p bende değiştirecem tekrardan isim bakıyorum yine alışamadım :KK71::KK71:

ne güzel canmmm ne güzell keşke bende böyle olabilsem ama biz yakın olunca hep bazı şeyleri bitirdik yani benm için öyle :KK53:
aman neyse iyiyim ben yinede böyle
zor olması iyidir boşver kolay olmasından zor her zaman güzeldir
olursun inşallah tatlım kafana çok şeyleri takma başkalarının ilişkilerine özenme o zaman çok mutlu olursun bak ben öyle yapıyorum mesela biz uzak olduğumuz için öyle süprizler falan yaşamadım arkadaşlarımın oluyordu özeniyordum etkileniyordum bu da kötü oluyordu sonra sonra bunu takmamaya başladım inan o an mutlu oldum insan elindekiyle mutlu olmayı bilecek onun iyi yönlerini gör kötü huylarını hareketlerini unut gitsin çok takma kafana birşeyi tamam :KK68:

X