Eşim ve tuhaf hali

Herkese merhaba
genel olarak eşimle aramız iyidir fakat hamileliğimde sanki değişen bir kaç yönü oldu gibi hissediyorum yada ben bu süreçte aşırı duygusala bağlamışta olabilirim. Bir kaç gün önce yine sohbet halindeyken aslında konusarak çözülebilecek bir şeyi çıkmaza soktu ve sokak ortasında bana bağırmaya basladı eve cok yakın olduğumuz için artık utancımdan eve çıktım tek kelime etmedim ertesi gün elinde çiçek affettirmeye calıstı kendisini çünkü gerçekten cok yersiz bir tepkiydi.
Dün ise hamilelikle ilgili bir şey konusuyorduk ‘çok cahilsin ya o kadar şey okuyorsun dinliyorsun bunu öğrenemedin mi ?’ Dedi bana pardon anlayamadım dedim benim söylediğimin doğru olduğunu sonrasında kendisine kanıtladım sonra yok özür dilerimler bilmem ne yine aynı yılışıklıklar. Neyse dedim uzatmıcam sus.
Gün içinde zaten iletişimimiz yok evden çalışıyor olmamıza rağmen her ikimizde aşırı yoğun olduğumuz için yemek ve sonrasında bir iki sohbet edebiliyorsak ediyoruz.
Çay koydum dizi açtık baktım uyuyor. Kalkıp yatağına git istersen bakalım cocuk olduğunda nasıl uyku problemini aşacağız dedim sadece bunu diyen sen misin yine bas bas bağırmaya basladı. Yatak odasına geçtim bir süre sonra geldi ve gerçekten aynı yatakta olmaktan aynı ortamda nefes almaktan bile soğuduğumu fark ederek salona geldim orada uyumuşum.
Şimdi yine herkes kendi alanında çalışıyor tek kelime yok Uykusunda değilim saat 21.30 du bedensel bir yorgunluğu vs de yok yani o kadar heveslendim çay içer dizi izleriz diye hazırlık yaptım direk horlayan bir adam dizinin 2. Dakikasında. Gerçekten böyle biri değildi yani 5 senelik evliyim hamilelik sürecimde inanılmaz değişti tanıştığım sevdiğim adam bu değil kesinlikle ki böyle biri olsaydı zaten asla cocuk planı yapmazdım. ne yapmamı önerirsiniiz
hamile olan eşiniz mi siz mi? bu ne tripler, öfke patlamaları. hormon dengesi bozulmuş herhalde. yavuz hırsız töbe töbe. siz lohusa olmadan o olmuş sanki.

X