Eşim ve tuhaf hali

Keske bu kadar etkileniyorlarsa gerçekten bir şeye değse çektikleri :) anca kalp kır bağır çağır. Sorsan evet oda hassastır mutlaka ama diyorum ya hamile değilken de biri bana cahil dese haksız yere üstelik bozulurdum
Tabii ki söyledikleri doğru değil çok kırıcı ve sizde derin yaralar açar. Ama umarım atlatirsiniz bu durumu

İkinizde evden çalıştığınız için sürekli aynı ortamda olmanın getirdiği genel çatırtı hali. Anne kız arasında bile olan bir durum. bir süre en azından ayrı ortamlarda çalışıp birbirinizi özleseniz güzel olurdu ama iş dünyası sonuçta olabilitesi var mı bilemem. Bir süre ne dese hehe tamam peki deyin bari belki hatasını anlar.

Kesinlikle haklısınız ama belki bebek geriyor ve bunu kendine itiraf edemiyor. Eşim çok gerilirdi ben hamileyken kaç defa dedim doğumdan sonra kendine geldi. Doğumdan sonra lohusayken nefes alsa battığı için bu seferde ben darladım.

Belkide.. ama bu ona size bağırma hakkını vermezki hemde sokak ortasında rezil oldum resmen. Yada cahilmişim.. off off gerçekten eski zamanlarımı çok özlüyorum
biraz kaba olacak konuşmam
hamilelik ile birlikte sekteye uğrayan cinsel yaşam da erkekte sinir yapabiliyor
kaba tabirle başına çenesine vurdu derler ya o hesap :)

höt demeyi bileceksiniz yeri geldiğinde şuna bak cahil diyor bide...

İkinizde evden çalıştığınız için sürekli aynı ortamda olmanın getirdiği genel çatırtı hali. Anne kız arasında bile olan bir durum. bir süre en azından ayrı ortamlarda çalışıp birbirinizi özleseniz güzel olurdu ama iş dünyası sonuçta olabilitesi var mı bilemem. Bir süre ne dese hehe tamam peki deyin bari belki hatasını anlar.
2+1 evdeyiz o cok mümkün olmuyor şuan evde baska masa vs olmadığı için ütü masasının üstünde pc öyle çalışıyorum oda salonda takılıyor aynı ortamda olmaktan aşırı rahatsızım. Bebeğim karnımda kıpır kıpır onu cok üzüyormusum gibi hissediyorum

2+1 evdeyiz o cok mümkün olmuyor şuan evde baska masa vs olmadığı için ütü masasının üstünde pc öyle çalışıyorum oda salonda takılıyor aynı ortamda olmaktan aşırı rahatsızım. Bebeğim karnımda kıpır kıpır onu cok üzüyormusum gibi hissediyorum
Yani ben de şunu anlamıyorum, hadi kavga ettiniz gitsin o ütü masasında çalışsın yani neden siz? Bu kadar da olmaz. Biz küssek de çıkmam salondan yani o çıksın bana ne😅

Annesiyle konuşuyor olabilir mi? Size he he diyip ona da sen haklısın mı diyor? Önceki konunuza istinaden yazdım bunu.
Annesi aradı geçen gün oğlunu. Ona söylemiş ben ayıp ettim vs diye ne mutlu hatasını anlamış en azından dedim gelip gitmemizi istiyormuş ben kabul etmedim daha fazla üzülüp hırpalanacak kadar iyi değil ne bedenim ne ruh halim.. yani bilmiyorum baska bir şey dönüyor olabilri mi

Kesinlikle haklısınız ama belki bebek geriyor ve bunu kendine itiraf edemiyor. Eşim çok gerilirdi ben hamileyken kaç defa dedim doğumdan sonra kendine geldi. Doğumdan sonra lohusayken nefes alsa battığı için bu seferde ben darladım.
Kırdıktan sonra aklı basına gelse ne olacakki hiç unutmuyorum ne yaptığı güzelliklrri nede rezilliklerini şuan en cok desteğe ihtiyacım olan dönemde bunu yapıyor birde gerisi cokta mühim değil

biraz kaba olacak konuşmam
hamilelik ile birlikte sekteye uğrayan cinsel yaşam da erkekte sinir yapabiliyor
kaba tabirle başına çenesine vurdu derler ya o hesap :)

höt demeyi bileceksiniz yeri geldiğinde şuna bak cahil diyor bide...
Cinsel hayatımız ben istediğim sürece oluyordu biliyor musunuz kendisinin gelipte reddedildiği olmadı hiç. Gelmeye tenezzül etmedi istemedi uzunca bir süre hatta konuştum sözde düzelttiğini düşünüyor ama kötünün iyisi durumundayız

Yani ben de şunu anlamıyorum, hadi kavga ettiniz gitsin o ütü masasında çalışsın yani neden siz? Bu kadar da olmaz. Biz küssek de çıkmam salondan yani o çıksın bana ne😅
O gitmiyor salona yanıma geldi çalışmaya ben rahatsız olduğum için kalktım diyorum ya ona göre hiç sorun yok zaten

Özür dileyince ve aynı hareket tekrar edilince özrün anlamı kalmıyor.Yapacak birşey yok .Sokak ortasında bağırmak evde bağırmak dalaşmak.Ayni evde çalışmayıp bu kadar 7 24 beraber olmanızı öneririm.Zor bı ilişki şekli.Siz birşey yapamazsınız kendi çözecek canı isterse

Oda oda kaçmak yerine kendisine saygısızlık yaptığını ve bunu kabul etmeyeceğinizi söyleyin. Gerekirse de hiç konuşmayın. Ne demek bağırmak ya höst. Yalandan bir iki ayılın bayılın çocuk etkileniyor deyin. Tam dayaklıkmış eşiniz... Salona da siz geçin ayrıca, o gitsin ütü masasına.

Herkese merhaba
genel olarak eşimle aramız iyidir fakat hamileliğimde sanki değişen bir kaç yönü oldu gibi hissediyorum yada ben bu süreçte aşırı duygusala bağlamışta olabilirim. Bir kaç gün önce yine sohbet halindeyken aslında konusarak çözülebilecek bir şeyi çıkmaza soktu ve sokak ortasında bana bağırmaya basladı eve cok yakın olduğumuz için artık utancımdan eve çıktım tek kelime etmedim ertesi gün elinde çiçek affettirmeye calıstı kendisini çünkü gerçekten cok yersiz bir tepkiydi.
Dün ise hamilelikle ilgili bir şey konusuyorduk ‘çok cahilsin ya o kadar şey okuyorsun dinliyorsun bunu öğrenemedin mi ?’ Dedi bana pardon anlayamadım dedim benim söylediğimin doğru olduğunu sonrasında kendisine kanıtladım sonra yok özür dilerimler bilmem ne yine aynı yılışıklıklar. Neyse dedim uzatmıcam sus.
Gün içinde zaten iletişimimiz yok evden çalışıyor olmamıza rağmen her ikimizde aşırı yoğun olduğumuz için yemek ve sonrasında bir iki sohbet edebiliyorsak ediyoruz.
Çay koydum dizi açtık baktım uyuyor. Kalkıp yatağına git istersen bakalım cocuk olduğunda nasıl uyku problemini aşacağız dedim sadece bunu diyen sen misin yine bas bas bağırmaya basladı. Yatak odasına geçtim bir süre sonra geldi ve gerçekten aynı yatakta olmaktan aynı ortamda nefes almaktan bile soğuduğumu fark ederek salona geldim orada uyumuşum.
Şimdi yine herkes kendi alanında çalışıyor tek kelime yok Uykusunda değilim saat 21.30 du bedensel bir yorgunluğu vs de yok yani o kadar heveslendim çay içer dizi izleriz diye hazırlık yaptım direk horlayan bir adam dizinin 2. Dakikasında. Gerçekten böyle biri değildi yani 5 senelik evliyim hamilelik sürecimde inanılmaz değişti tanıştığım sevdiğim adam bu değil kesinlikle ki böyle biri olsaydı zaten asla cocuk planı yapmazdım. ne yapmamı önerirsiniiz

İlgi göstermeyi kesin.
Asla muhatap olmam kendi gelip insan gibi davranana kadar.

Özür dileyince ve aynı hareket tekrar edilince özrün anlamı kalmıyor.Yapacak birşey yok .Sokak ortasında bağırmak evde bağırmak dalaşmak.Ayni evde çalışmayıp bu kadar 7 24 beraber olmanızı öneririm.Zor bı ilişki şekli.Siz birşey yapamazsınız kendi çözecek canı isterse
Evet aldığı ciceği çöpe attım zaten. Hiç bir anlamı yok benim için o ciceği ertesi gün daha rahat azarlayabilsin diye almıs demekkii.. mümkün olduğunca uzağım iş bitsin yürüyüşe gideceğim biraz

Oda oda kaçmak yerine kendisine saygısızlık yaptığını ve bunu kabul etmeyeceğinizi söyleyin. Gerekirse de hiç konuşmayın. Ne demek bağırmak ya höst. Yalandan bir iki ayılın bayılın çocuk etkileniyor deyin. Tam dayaklıkmış eşiniz... Salona da siz geçin ayrıca, o gitsin ütü masasına.
Söyledimm ama şimdi bir kez daha bunu söylersem kendisi onunla konuşmak istiyorum gibi algılar ve o egoyla bağırmaya devam eder cok net tanıyorum onu sümük gibi davranırsam ancak bir şeylerin ters gittiğini anlar belki .. oda belki yani.

Söyledimm ama şimdi bir kez daha bunu söylersem kendisi onunla konuşmak istiyorum gibi algılar ve o egoyla bağırmaya devam eder cok net tanıyorum onu sümük gibi davranırsam ancak bir şeylerin ters gittiğini anlar belki .. oda belki yani.
Öyle davranın zaten, hakediyor.

X