Anket vucudunuzda en cok begendıgınız yerınız

vucudunuzda en cok begendıgını yer

• gozler,dudaklar,kas,

OY: 135 55,6%
  • gogus,kalcalar,eller,ayaklar

OY: 52 21,4%
  • boy,kılo

OY: 29 11,9%
  • sac

OY: 27 11,1%

• Ankete Katılan
    243
beenmediğim pek bi yerim yok kendimi seviyorum ama en çok göbeğimi saçlarımı bacaklarımı ayaklarımı bide gamzelerimi tek beenmediğim yerimde burnum yakında ondanda kurtuluyorum:):)

bnde heryerimi beğeniyorum bi sorun yok yani hepsi norml :) ama en çok burnum ve göğüslerim herkes yaptrdığımı düşünüyor allh vergisi deyince insnların şaşırması hoşuma gidiyor :)

gözlerimi tabikide bakışlarımın çok anlamlı olduğunu söylerlerdee öylede ama övünmek gibi olmasında :teytey:

genel olarak hoş kadınımdır(çevremden gelen pozitif tepkilere göre)yüzümü ve ellerimi beğenirim allah nazardan saklasın...

ayıptır söylemesi kalçalarım ve göğüslerim çok biçimlidir naniknanik ellerim de öyle tatlicadiarzu

heryerimi beğeniyorum itici bi yerim yok Allaha şükür ama ellerimi ve tırnaklarımı özellikle beğenirim tırnaklarım kısayken bile uzun gibi görünür birazcıkta uzattığım zaman bakmaya doyamıyom valla

saçlarımı severim kolay şekil alırlar kendileri

diş,burun sevmiorm..sevmeye çalışıorm ama olmuy0o0or
ameliyatta olamam yani !

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…