Anket vucudunuzda en cok begendıgınız yerınız

vucudunuzda en cok begendıgını yer

• gozler,dudaklar,kas,

OY: 135 55,6%
  • gogus,kalcalar,eller,ayaklar

OY: 52 21,4%
  • boy,kılo

OY: 29 11,9%
  • sac

OY: 27 11,1%

• Ankete Katılan
    243
ayna ayna sölee bakim benden güzel varmi:roflol::roflol::roflol::roflol:

her yerimi begeniyorum:teytey:eee boyum 1,73kilom 55fizigim orantılı masallahallahıma şükürler olsun yüzümde güzel gözlerime ve kaşlarıma hayranımdaha ne olsun ben kendime aşık mı oldum biri beni durdursun yahuuuuuuuuuuua.s.:roflol:

bende kendimi beğenirim gözlerim güzeldir zaten bakmasını bilmek o gözlerdeki ışığı yansıtmak güzel olan dudaklarım dolgun hafif ruj daha güzel gösteriyor gögüs yok denecek kadar az fazla topluda değiller çünkü sütyen hayatımda kullanmadım:))))) eller ufacık kar gibi, kaşlar kalem misali:)) oderece yani kalçalar hakkında bi fikrim yokk böyle işte...

gözler dudaklar kaş yüz saclar boy

beğenmediğim yer biraz zayıf olmam

ben en cok boyumu kilomu ama biraz daha zayif olsam iyi olur ve saclarimi begeniyorum!!!!

ben once bacaklarımı beğeniyorum aslında:) ama o olmazsa saçlarımı da begenebilirm. yok yok gözlerim olabilir .P burnum da olabilir sanırm:)) kendimi beyenmişim sanırm:)

açıkçası ben klasik anlamda güzel bir kadın değilim ama çok tarz bir tipim var, bayaa kadınsıyım...çok kendimi abartmamakla beraber başka bir kadın olmak da istemezdim...en çok dudaklarımı seviyorum ve de dekolte bölgeme bayılıyorum...
ama bir bütün olarak değerlendirecek olursam kusuruma bakmayın tevazu gösteremeyeceğim çok karizmatik bir dilberim ben sengözlerimebaksanab

dişlerimi boyumuu, sora hele gözlerimiii, e vücumda iyidir, yanaklarımda süperdir ay mthiş miyim ne:)))

gözlerimi ve dudaklarımı çok begenirim..pek beğenmediğim bir yerim yok ama..azıcık burnum..töbe töbe.. ayy çok günahhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…