Anket vucudunuzda en cok begendıgınız yerınız

vucudunuzda en cok begendıgını yer

• gozler,dudaklar,kas,

OY: 135 55,6%
  • gogus,kalcalar,eller,ayaklar

OY: 52 21,4%
  • boy,kılo

OY: 29 11,9%
  • sac

OY: 27 11,1%

• Ankete Katılan
    243
aslında heryerimi beğeniyorum.iki çocuk annesiyim ve herkez bekar sanıyor.boyum.1,75 kilom 55 ölçülerimde idal bayan ölçülerinde.ama en çok bacaklarımı ve belimi beğeniyorum ve çevremdede en beğenilen tarafımdır.hihoyyyt kendimi seviyorummm herşeyimleee göbekli olmayim yeterrrrrrrkiiiiiiii.:Saruboceq:

10 yıl önce sorsalar hiçbir yerimi derdim ya da çok az beğenecek şey bulurdum kendimle. tabii o zamanlar 18 yaşında, sürekli kendinde kusur arayan, olmasa da varmış gibi düşünen, ya da olan kusurları da 10 katı gören bir tipmişim. sonradan anladım. o zamanlara göre ortalama 6-7 kg daha kiloluyum artık. sağlık sorunları nedeniyle. ama şıkları işaretlemekte zorlandım... gruplamalar bana tam uymamış.

kadın olsun erkek olsun tanıdığım insanlardan en çok; gözlerim, ellerim, tırnaklarım, saçlarım ve diş yapım için iltifat almışımdır. bu şekilde kendimi sevmeye başladım sanırım.

gözlerimi (şekil ve renk)
boyumu
ellerimi ve tırnak yapımı
saçlarımı
dişlerimi (diş yapımı, dizilişini, bir de daha beyaz olsaydı çok iyi olurdu, aileden geliyor bembeyaz değil diş minelerimiz((
geniş kalçamı bile sevmeye başladım artık, gerçekten yakışıyor ince belin altına (işin iyi yanı, kilo alsam da denge bozulmuyor:)))

en cok boyumu kilomu seviyorum ,,1 77 boy 60 kg yum ama herkes 50 saniyor sengözlerimebaksanab

anam her yerim ayrı güzel karar veremedim :smiley-cool: şaka bi yana yüzüm heralde, gözlerim dudaklarım burnum filan...

heryerimi beğeniyorum çok şükür.göğüslerim,kalçam,yüzüm,belim(hep incedir her daim) kaydirigubbakcemile2önceleri göğüslerim büyüklerdi daha çok severdim olsun buna da şükürhihoyyyt

saçımı renginden dolayı,gözlerimi onuda renginden dolayı:),
tenimi bembeyazım,ayaklarımı begenirim.ellim küçük ve kibar olmasına ragmen hiç begenmem.tırnak yapımı hiç begenmem.işde böylee:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…