Ve Bitti...

her ikisi içinde hayırlısı neyse o olsun canım.neden ve niçinler için artık geç olmuş.sonuçta ikisi anlaşamamış.takma kafana.allah ikisininde karşısına kendi denklerini çıkarsın.

ilk actigin konuyu hatirliyorrum.. demek sonunda ayruldilar.. uzuldum ben acikcasi.. keske mutlu olmayi ve mutlu etmeyi bilen bi hanima denk gelseydi abiniz.. hepiniz mutlu olsaydiniz..

gecmis olsun demekten baska bisi gelmez elimizden.

işte bazı insanlar böyle sürekli öf pöf şikayet ederler herşeyden napsan yaranamazsın. hayırlısı olsun.

nişanlılık birbirini daha daha yakından tanıma evresidir, evliliğe ön hazırlıktır. ille de mutlu sonla bitmesi gerekmez. bunu kabullenin önce. nişan atmak, evlendikten sonra boşanmalarından daha iyidir.

herkes için önemli olan şey farklıdır. boy,pos, maddiyat herkes için sandığınız kadar önemli değildir. ben de en çok ilgi beklerim. diğerleri sonra gelir.

yalnız şu da var, bazısı da şımarıklık yaparak birşeyden memnun olmuyor, sonra ayrılık olunca da pişmanlık yakarışları başlıyor. bu durumda da kaybeden kendi olur der, yoluma devam ederim.

son olarak da, iki kişi arasında yaşananlar 3.kişilerce tam olarak bilinemezler. abinizin de hataları vardır mutlaka. yoksa bu kadar üstün(!) vasiflara sahip biri ile evlenmek için bekleyen kız da çok var.

bu konuyu hatırlıyorum...epeyce bir zaman olmuştu ama hatırladım....

o zamanda hayırlısını dilemiştim ama fikrim abinin ayrılması yönündeydi...abartılı bulmuştum gelininizin tavırlarını...demekki hayırlısı buymuş dediğin gibi....

herşeyde bir hayır vardır....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…