Varikosel sonrası gebelik ve ovulasyon testi

Daha bugun regl günüm ya geçmedi o yuzden yapmayayım diyorum bende pcos var aslında bayadır düzenli regl oluyorum ama belki gecikir falan yine hüsrana ugramak istemiyorum

Daha bugun regl günüm ya geçmedi o yuzden yapmayayım diyorum bende pcos var aslında bayadır düzenli regl oluyorum ama belki gecikir falan yine hüsrana ugramak istemiyorum
2.dk da çıktı sence var mıdır bend , soft diye bir erken gebelik testi ile yaptım

Eklentiler

• 1000015644.jpg
    101,5 KB · Görüntüleme: 8
  • 1000015640.jpg
    99,3 KB · Görüntüleme: 8
Yok benim lekelenmem olduğu için doktor yarın da kan vermemi istedi eğer normal yükseliyorsa sıkıntı olmaz dedi.. keseyi görmek için 1500 lerde olması lazım beta nın 2 hafta ya herhalde görürüm
İnşallah ya çok mutlu oldum valla senin adına rabim sağlıklı bir şekilde kucağına almayıda nasip etsin

Bugün de yapsan cikardi canım ben bugün dayanamayıp test yaptım adetime 3-4 gün var
Çıkar bencede ama her yaptıgımda negatif sonuc aldıgım için artık yapmak istemiyorum regl olunca o kadar üzülmüyorum da bir umutla testte negatif görünce çok çok üzülüyorum günlerce kendime gelemiyorum

Adet olucak mışım gibi sancılar giriyor kasıklarıma ara ara eşimde bende çok umutluyuz bu aydan inşallah olur gebeyimdir
Bence cesaretini tipla yap kesin çıkar güven bana

Hadiiiii
Kızz var gözüküyor ben direkt gördüm baska bi marka ile de yap
Normal kaset testle de yaptım az önce onda da çok silik bir şekilde çıktı bakalım hayırlısı yarın ilk idrarla normal kaset test denicem bidaha bakalım ne olcak bende merak ediyorum sende yappp

Hakkında hayırlısı olsun canım dediğin gibi yap daha kesin olur , hayırlı işler bende anaokulu öğretmeniyim devlette mi özelde mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…