Varikosel sonrası gebelik ve ovulasyon testi

sevvalpapatya

Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2024
354
79
Kızlar merhaba yaklaşık 5 aydır çocuk istiyoruz ama henüz nasip olmadı 2 ay önce eşimde sol tarafta varikosel çıktı aslında sperm sayısı iyi ama ileri hareketlisi azdı doktorda ameliyat dedi ve ameliyat sonrası ikinci ayın içindeyiz doktor sorun ortadan kalktı çocuk sahibi olmanızı beklicez eğer aralığa kadar olmazsa sperm testi alıcaz dedi eşi varikosel ameliyatı olan ve sonrası çocuk sahibi olanlarınız varsa yazabilir misiniz bana umut olun inşallah ovulasyon testiyle yumurtlama takibi yapıyorum geçen ay testlerim belirgin çıkardı bu ay hep silik ilerliyor anlıyamadım onuda yorumlarsanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim

Eklentiler

• IMG_5076.jpeg
    85,2 KB · Görüntüleme: 120
Canım bebim eşimde 1.5 ay önce ameliyat oldu morfolojiniz kaçtı acaba bizimde sperm sayımız iyi sadece ileri hareket ve morfoloji düşük bende çok heyecanlıyım bekliyorum bu ay olmazsa diğer ay gynoseed jel alıcam jelle hamile kalan çok olmuş bi denemek istiyorum

Rabbim inşallah nasip eder bu ay hamile kalırsın kaç gün var adetine morfoloji olarak who yazıyor resim ekliyorum birde o jel nasıl kullanıyor ne gibi etkisi var

Eklentiler

• IMG_5086.jpeg
    21,2 KB · Görüntüleme: 92
Daha yumurtlama olmamış ovulasyon testinde
Amin inşallah canım Allahım isteyen herkese nasip etsin bizim 2 yıldır olmuyor daha öncede hiç gebelik oluşmadı sizinde morfoloji 0 galiba bizdede aynı bir gebenin günlüğü sayfasına bak canım ebru hanım satıyor ve anltıyor ne işe yaradıgını ilişkiye girmeden önce jeli sıkıyorsun vajinaya sonra ilişkiye giriyorsun o jel spermi içeride tutuyor ve hızlandırıyor en hızlı şekilde yumurtalıga ulaşmasını sağlıyor gynoseed jel yaz kadınlar kulubunde de baya hamile kalan varmış yazanlar var benim bu ay yumurtlama günüm geçti adet olmayı bekliyorum eğer hamile kalmazsam diğer ay denicem inşallah

Tatlım benim döngüm genelde 30 oluyor ve bugün döngümün 17. Günü yani dün değil ondan önceki gün yumurtlama görüp dün çatlama görmem lazımdı ama ovulasyon testlerim hala silik çizgi halinde çıkıyor geçen ay anında çizgi belirmişti bu ay olmadı eğer bu ay bende hamile kalmazsam o dediğin jeli denerim inşallah gerek kalmaz ve bu ay ikimizde gebelik yaşarız

Son düzenleme:
Eşinin sperm testini atma şansın varmı acaba tabi istersen karşılaştırsak

Merhaba benim de döngüm 30-35 gün arası bu ay yumurtlama olsun diye havuç avakado ve incir tükettim . Yumurtlama takibi yapıyordum innovitanın sayfasına sordum 3-4 Ekim arası yumurtlama var LH seviyeniz yüksek demişti dün silikleşmişti bugün tamamen silindi . Sizin testleriniz nasıl acaba

Şöyle bir durumda var her ay yumurtlama olacak diye bit kaide yok canım onuda hesaba kat yani inşallah gebesindir bunu en içten dua ederek söylüyorum ama gebe kaldıgında ovulasyon testinde bazı kişilerde çift çizgi kırmızı şekilde cıkıyormuş arkadasımda öyle cıkmıştı haberin olsun

Yumurtlaman olmuş ve çatlamış canım değerlendirdiniz mi

her ay yumurtlama olmamasını bilmiyordum ama gebelikte ovulasyon testinin çift çizgi olduğunu biliyorum inşallah gebe kalırım bu ay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…