Varikosel sonrası gebelik ve ovulasyon testi

Aminnn belirtilerin nelerdi acaba
Aslında şu bi belirtiydi diyemem ben catlatma ignesi ile hamile kaldım iğnenin yan etkisi de var ama şöyle göğüslerim çok şişti karnım yine aynı şekilde çok şişkinliğim vardı afedersin ama çok fazla gaz var.. belim çok agiriyordu yine ara ara.. onun dışında lekelenmem oldu adet olcam sandım devamı gelmeyince tamam hamileyim dedim

Son düzenleme:
Ay hayırlı olsun senin adına çoook sevindim inşallah bende hamileyimdir bende pazar günü adet olmam lazım ama inşallah olmam

Benimde göğüslerim asırı sis yani öyle böyke değil agrım yok 2 gün ağrım oldu sanki adet olacakmısım gibi bugun gitti ama regl günüm bugun normalde sabahları uyandığımda olmuş olurdum suan yok bakalım

Ayyy inşallah olmazsın test yapsana bugün benim gögüs ucu ağrım vardı geçti ama şişlik var aşırı halsizlik var hiçbirşey yapmama ma rağmen çok halsizim dün koku hassasiyetim oldu o kokudan az kalsın kusucaktım o derecede bayadır kasıklarıma batma oluyor adet olucakmışım gibi inşallah bu belirtiler beni yanıltmaz hamileyimdir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…