Var mısın Yok musun İçin Mülakata Çağırıldım.

CHOCOLATEA

Guru
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2008
639
5
Arkadaşlar tekrar merhaba,
Sizlerinle desteğiyle gittim görüşmeye. Hepinize teşekkür ediyorum.
Yola çıktığımız andan tibaren anlatayım.

Aksiliklerle dolu bir gündü. Sabahtan bir sürü aksikle karşılaştık. Ama ben hep iyi düşündüm. Dua ettim büyük problemler olmasın diye. Çok şükür başımıza kaza bela gelemden bitirdik günü.

Yola çıktık yağmur başladı yanımdaki arkadaşımla dua ediyoruz yağmur dursun diye şemsiyemiz yok yazlık ayakkabılar üstümüz aince vs.
Çok şükür yağmur durdu. Yolu pek bilmiyorduk sora sora bulduk. Sağolsunlar kime sorduysak çok güzel yardımcı oldular.

1 saat önce vardık tesisler. Kocaman bi alan vardı toplasan 10 kişi yok. Aaaa dedim ne iyi bu kadarmı kişi varmış. Sağolsun güvenlik görevlisi geldi yardımcı oldu. Şuan içeriye almıyoruz 1 de içeriye alınacaksınız dedi. Görüşme en fazla 4 dakika sürer dedi. Acun bey yokmuş. Sordum görevliye görüşmeler gece 12 ye 1 e kadar sürüyormuş o nasıl oluyor dedim. O çekim olduğu zaman oluyor dedi seyirci olarak alıyorlar sizi sonrada görüşme yapıyorlar. İyi dedim şanslıyız. Çok uzaktı yolumuz 12 de 1 de nasıl döneriz. Özel araçla gitseydik sorun olmazdı. neyse fazla uazatmayayım.

Kahvaltı yapmaya gitmiştik. Saat 1 oldu geri geldik. Bir sürü kişi vardı iyice kalabalıktı. 10 dakika bile sürmeden mülakata gelenler içeriye gelsim dediler. İçeriye girdik. Yoklama yaptılar. Alfabetik sıraya göre 10-15 kişilik 4 grup yaptılar alt salona aldılar.
2 yerden görüşmeye alıyorlar. Her iki tarafta da tek sıra olduk bekliyoruz. 3 er kişilik gruplar halinde alıyorlar içeri. İsmimin baş harfi alfabenin son sıralarında yer aldığı için sonlardaydım bende. Neyse heycanlı bekleyişten sonra 2 bayan 1 erkek girdik odaya. İçeride 3 tane genç bayan önlerinde laptop başvuru formunu inceliyorlar. İlk önce diğer bayanla görüştüler bizde yanındayız odadaki diğer 5 kişi söylediklerini dinliyoruz. Heyecanımı atmıştım. Sıra bana geldi ad soyad yaş vs. gibi kısa bir şekilde tanıttım kendimi. Bir kaç soru sordular cevapladım. Çok şükür iyi geçti. sonuncu kişide görüştükten sonra Görevli bayan 1 milyon küsür kişinin arasından sizleri seçtik. Show tv de onaylarsa 15 gün içinde aranacaksınız dedi. Toplam 3 görüşme oluyormuş.

Şimdi beklemedeyim.Umudum var ama fazla kaptırmıyorum kendimi. Bakalım şansım devam edecek mi? Ben gittim şansımı denedim. Gitmeseydim belki "keşke gitseydim" derdim. En azından onu demeyeceğim. Hayırlı ise olsun hayırsızise hiç olmasın. 2. bir görüşme şansım olmasa bile güzel insanlar tanıdım. Sizlerin desteğini gördüm. Unutamayacağım çok güzel şeyler yaşadım. Bunlar da yeter bana. Hepinize tekrar teşekkür ederim. Soracağınız birşeyler olursa seve seve cevaplarım yerimseniben

Hanımlar merhaba,

Demin telefonuma Acun Medyadan mesaj geldi. Var mısın? yok musun? yarışması ilk başladı zamanlarda başvuru yapmıştım. Unutmuştum çoktan. Şimdide mülakata çağırıyorlarmış. 28.07.2008 Pazartesi günü Tarabya da saat 1 de. Nedense pek gitmek gelmiyor içimden.Moralin bozuk olduğum için galiba kafamçokkarıştı

Bana yardımcı olur musunuz belki gitmeye ikna olurum sizin sayenizdetatlicadiarzu

Yanlış hatırlamıyorsam daha önce mülakata çağırılan arkadaşlar vardı. Gidenler oldumu? Nasıl geçti yani bana fikir verebilirler mi?

kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

Son düzenleme:
kııız deli misinnn :mymeka:
gitmiycem diyo a a aaa delinin zoruna Kötü Kazen
insan oraya acunu gormek icin bile gider beee :smiley-cool:
ünnü olcen, bize el sallıcen, milyarlar kazancen yievrumm gamyoncuiremsu
taş atip da kolu yorulcak sanki su edepsizin dedigine bak anaaa :mymeka:

Delünün zoruna baklaelaelaelaelae
Pek gitmek istemiyormuşmuş. Bak sen.CADIARZU
Neden gitmiyceksin ki.Gideceksin tabe.
Televizyona çıktığında bu benim arkadaşım diye hava atacağım bende burda ona göre.
Gitmemezlik yapma yoksa.
:eek:klava:
Anladın sen onu.

:dance:kesinlikle katılıyoruuuuuuuuuuuuuummmmmmmm........:lepi:

bence git ve dene şansını
sonuçta kaybedeceğin bişey yok yerimseniben

haklısın canım keybedeceğim bir şey yok.

Canım sağolasın vallahi güldürdün beni deliyim galibe size el sallamak ne demek canım çiçek bilem atarım.

Git canım 500ü al gel moralin düzelsin:)Şeniz

Siz varya siz 500 lerden 1000 lerden bile daha değerlisiniz. Sizin sayenizde moralim düzeldi.

sansini dene tabii.Milyarlar kazanmayi kim istemez:)

sanırım herkes ister

Delünün zoruna bak
Pek gitmek istemiyormuşmuş. Bak sen.CADIARZU
Neden gitmiyceksin ki.Gideceksin tabe.
Televizyona çıktığında bu benim arkadaşım diye hava atacağım bende burda ona göre.
Gitmemezlik yapma yoksa.
:eek:klava:
Anladın sen onu.

Kız Allah iyiyliğini versin ben görüşmeye gittim kabul ettiler birdaha görüşmeye gittim onuda kabul ettiler ekranlara çıktım sende hava atacan heee:roflol:

Niyeyse bi cins oldum bir yanım git be aman bi şans belki olur diyor.a.s

Öte yanım ..k yeme otur diyor. Tövbe tövbee Daha şimdiden acayip sitres oldum mülakatı geçemem böyle:eek:klava::tomato::tomato:

Ama sizin güzel yorumlarınız gelince daha bi iyi oldum içimden gelmese bile giderim.yerimseniben

Aaaaaa...kız daha neler..bi de düşünüyor şaşkın şey :eek:klava:
Git tabii, bak arada dondurma neyim veriyorlar :icecream:
Bi de yetmiyor, üste para veriyorlar :sm_cool:
Böyle fırsat geçer mi ele bi daha? koooş koooşşş... a.s.

Git tabi güzelim neden gitmiceksin ki...

Şans bu belli mi olur..

Hadi güzel haberlerini bekliyoruz.

Boşver be, ne gidecen, nasıl olsa mülakatta elenirsin, dolmuş parana yazıktatlicadiarzu

Nasıl moral verdim ama:lepi:

İtinayla moral verilir.:smiley-cool:

Boşver be, ne gidecen, nasıl olsa mülakatta elenirsin, dolmuş parana yazıktatlicadiarzu

Nasıl moral verdim ama:lepi:

İtinayla moral verilir.:smiley-cool:

Sağol be kuzum hakkaten iyi moral veriyormuşsunyerimsenibenŞeniz

İlk mülakatta eleneceğimide bilsem gidecem.gamyoncuiremsu

Kız Allah iyiyliğini versin ben görüşmeye gittim kabul ettiler birdaha görüşmeye gittim onuda kabul ettiler ekranlara çıktım sende hava atacan heee:roflol:[/QUOTE]

Her zaman herşeyin iyisini düşüneceksin kuzu:icecream:

Her zaman herşeyin iyisini düşüneceksin kuzu:icecream:
[/QUOTE]

Yine hayırlısını dileyelim olursa olur olmazsa olmaz. Fazla dondurma yeme boğazların şişecek:kahve: Kahve iç kahvee

bencede git ama sadece acunu görmek için tabi , fazla kaptırırsan kendini bence böyle yarışmalar insanın psikolojisini bozuyor kendini fazla kaptımayacaksan git bi değişiklik olur :)

X