Var mısın Yok musun İçin Mülakata Çağırıldım.

Ayy ben o yarışmaya çağırılıcam da..........
Gitmemek kelimesini aklımın ucundan bile geçirmem
En azından Acun'u göreceksin artık bizim içinde bir imza alırsın dimi :)

benım esımı cagarmıslardı gıttıı.ılk mülakata aynene sana dedıklerı gıbı 15 gun ıcınde arıcaz eger kabul edılırsenız demısler aramadılar..

bende merak ettim sonuc ne oldu diye konuyu acan arkadas yarısmaya gırdı paraları kazandı galiba baksanıza bize cevap yazmıyo:KK43:

merhaba arkadaşlar;
ben de bugün 1. mülakata çağırıldım.daha yarışma ilk başladığı zamanlarda başvurmuştum yani 1 sene önce...yarın görüşmem var.önce program çekimine katılıcam ardından mülakata.
diğer sitelerdeki forumları okuyunca gitmek içimden gelmemeye başladı...yani yaptığım masrafa değmicek.tamam istanbulda oturuyorum ama gece ordan dönmek için taksiye binmek zorunda kalıcam..yorumları okuyorum millet elenmiş hep..peki neye göre kime göre seçiolar anlamadım gitti yaw:KK43:((

bende 3 kez gittim görüşmeye. en son 15 gün içinde dönersek bilinki seçildiniz dediler.interetten baktığım sorgulamada dün öğrendim ki olumsuz sonulanmış.bide bi ton masraf yaptım gitgel taksi parası.ben hiç seyirci olarak girmedim.daha seçilmesi muhtemel olanları seyirci olarak almıyolar diye duydum..çünkü sonradan yarışmacı olarak gözkür diye ama kafadan eledklerini seyirci niyetine çağırıyolarmş

Merhabalar bugün doktora gittim. O sırada telefonuma dün gelen bir mesaj dikkatimi çekti. Acunmedyadan davet ediyorlardı. Eve gelince verilen adrese girdim. Randevu saatimizin yarım saat sonra olduğunu öğrendim. Gidemedim tabiki. Şimdi yarın için tekrar çağırmışlar. Tam o saatte de doktor randevum var. Ne yapsam acaba. Çocukları kime bırakacağımı da düşünüyorum. 8 yaşından küçük çocuk almıyorlarmış.

X