Var mısın Yok musun İçin Mülakata Çağırıldım.

bencede git ama sadece acunu görmek için tabi , fazla kaptırırsan kendini bence böyle yarışmalar insanın psikolojisini bozuyor kendini fazla kaptımayacaksan git bi değişiklik olur :)

Acunu severim Kabul edilsemde edilmesem de hatıra fotoğrafı çektiririm eklerim buraya :roflol: Bırak kaptırmayı dayak yiycem nerdeyse hatunlardan gitmek istemedim diyeKötü Kazen

cancağızım git
seçilmeyecek olsan dahi ki inşallah seçilirsin hakkında hayırlısı değişiklik olacak senin için

böyle bir şans pek kimseye nasip olmaz...gitmicemde ne demek..belkide hayatında bir dönüm noktası olur...bence git ve şansını dene...kazanacağına inan...şimdiden başarılar diliyorum...
sevgiler...

cancağızım git
seçilmeyecek olsan dahi ki inşallah seçilirsin hakkında hayırlısı değişiklik olacak senin için

Amiiiin cnm hayırlısını istiyorum.Şeniz

böyle bir şans pek kimseye nasip olmaz...gitmicemde ne demek..belkide hayatında bir dönüm noktası olur...bence git ve şansını dene...kazanacağına inan...şimdiden başarılar diliyorum...
sevgiler...

Canııım çok sağolŞeniz gitmeme düşüncemden vazgeçtim. Şansımı deneyeceğim.

bencede git bu firsat birdaha gelmez degerlendir simdiden bol sans bol paralarla donersin insallah:icecream::enbuyukkk:

sonuçta bir şans yarışması, seçilmişsin de, mutlaka git, inşallah güzel olur her şey =)

bence de git arkadaşım en azından elensen bile hoş bir hatıra olabilir hayatın da
burada da anılarını anlatırsın konuşacak dedikodu yapacak:))))) bişeyler çıkar bize

sonuçta bir şans yarışması, seçilmişsin de, mutlaka git, inşallah güzel olur her şey =)

Git:dance: bu kadar kişi git diyorsa gitttttt:çok üzgünüm:şansını dene kaybedeceğin bişiolmaz kanımcajeyyar

bence de git arkadaşım en azından elensen bile hoş bir hatıra olabilir hayatın da
burada da anılarını anlatırsın konuşacak dedikodu yapacak:))))) bişeyler çıkar bize

Hepinize teşekkür ederim.Şeniz Hayırlısıyla pazartesi olsun gideyim zaten gelir gelmez ilk işim size anlatmak olacaktır.yerimsenibena.s

böyle bir firsat yakalamissin ve gitmek istemiyorsun havalar cok sicak belli .sonrada pisman olup keske dersin . sen görüsmeye git ,eger acun seni mülakatta gecirmezsse bizden selam söyle bütün kk arkamda ya alirsin ya da tüm kk basina toplanir de emi.oraya cikinca bize selam söyle emi haa 500 de al bol sanslar

kız delimisin nasıl gitmezsin bence fırsat bulmuşsun kaçırma derim senin için eglenceli olur bizde destekleriz seni şekerim

KIız delüü sordugun şeyde sorumu nan:mymeka::mymeka:

illa 500 olcek değil yha yıvrııımmm kap gel 40 bin'i ev alır düzersin kendine gıııı....ameeeeeeen yordun beni boşu boşunaaa sordugun soruya bakkk..öpücükleğğğ yollağğsın ekrağğdan biseeeeeeee jeyyar jeyyar :lepi: :lepi:

böyle bir firsat yakalamissin ve gitmek istemiyorsun havalar cok sicak belli .sonrada pisman olup keske dersin . sen görüsmeye git ,eger acun seni mülakatta gecirmezsse bizden selam söyle bütün kk arkamda ya alirsin ya da tüm kk basina toplanir de emi.oraya cikinca bize selam söyle emi haa 500 de al bol sanslar

Söz bak bunu diycem. Mülakatı Acun mu yapıyor acep?

kız delimisin nasıl gitmezsin bence fırsat bulmuşsun kaçırma derim senin için eglenceli olur bizde destekleriz seni şekerim

bencede git yani.şansını bi dene.

git canım git bak bide havuzada giriyorlarrrr

Ben acunu göreceğimi bilsem koşa koşa giderim be :Sm Cool:

KIız delüü sordugun şeyde sorumu nan:mymeka::mymeka:

illa 500 olcek değil yha yıvrııımmm kap gel 40 bin'i ev alır düzersin kendine gıııı....ameeeeeeen yordun beni boşu boşunaaa sordugun soruya bakkk..öpücükleğğğ yollağğsın ekrağğdan biseeeeeeee jeyyar jeyyar :lepi: :lepi:

Hepinize desteğiniz için ayrı ayrı teşekkür ederim.:enbuyukkk: Hayırlısıyla bir gideyim bakalım olacakmı? Olur ise hepinizi öpücüğe boğarım ŞenizŞeniz

Bu arada hanımlar Kartal'dan Tarabya'ya nasıl geçeceğimi bilmiyorum.Toplu taşıma raçlarıyla gideceğim. Bilen varsa bana tarif edebilirmi. Şeniz. a.s.

X