Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

inci gözünaydın. allah analı babalı büyütsün, sağlıkla kucağına almak nasip etsin.

Psikolojik olarak kullanıyosan yavas yavas kullanmayadabilirsin o zaman zaten cok az kullanıyomussun
Daha önce de soyledıgım gibi gebelik dusunuyosan tamamen bırakmalısın anestolu spermler için iyi deil cunku

kızlar siz nasıl bişisiniz yaaaaaaa seviyorum siziiii......... biz hiç bırakmayalım birmirimizi geçenlerde yazmıştım ben hep yendigimden beri üstte yken yapabiliyorum altta hala yapamıyorum die burdan bi arkadaş adını hatırlamıyorumm ama üstte yapıyosan alttada yarsın dedi bana cesaret verdi ve o gece altta yaptım siz nası bişi siniz öle tawww artık herşeyi birbirimize danışır oldu

Canim cok dogru diyosunnn en kisa zamanda birakicammm

canım 5 ay oncesıne gıttım bı an kan testı sonucunu beklemek herkes sevınırken bı tuhaf olmak
ılk gunlerın acabaları 2 3 ay gectıkce artık hamılelıge adapte olmak :)
once kese olusutmu ona bakılcak sonrakı muayene kalp atısını dınletıcekler
ondan sonrakınde yavrun artık hareket eden bı bebıs olcak cınsıyetı yanılma payıda olsa ögrenıceksın :)
herseyı doya doya saglıkla yasa inşallah cok sevındım canım
Rabbim analı babalı hayırlı evlat buyutmeyı nasip etsin ..

Psikolojik olarak kullanıyosan yavas yavas kullanmayadabilirsin o zaman zaten cok az kullanıyomussun
Daha önce de soyledıgım gibi gebelik dusunuyosan tamamen bırakmalısın anestolu spermler için iyi deil cunku

Tamam canim birakicamm :)

sen doktordan kaç kaç, şimdi koşarak git. demek ki neymiş???? isteyince oluyormuşşşşş iyi haberlerle geliver gari şatilli!!!

senin dönemden kimler hamiş.bazen bakıyorum ama kaçırıyorum.rabbim isteyen herkese bebek nasip etsin.amin

selam beyazlale, seni burda görmek ne güzel. ben iyiyim seni sormalı? geçmişi okuyordum görmemişim sorunu. benim dönemden kayraozlem hamile. başka var mıydı bilmiyorum. hatırlayamadım şimdi. olanlar burdadır, ara sıra uğra. burdaki kızların da dualarına ihtiyacı var. çiçekrose hamile, kemre hamile. onların ikisi de doğurmak üzere zaten, doğumları yaklaştı.

çok sevindim canım allahım sağ salim kucagına veriri bebişini inşalahh bizler içinde dua et bugünde senin için mutluyuz

ince cnm benim çok tebrik ediyorum seni...Allah tamamına erdirsin...

Kızlar günaydın nasılsınız biz ilişkye girdiğimz zaman eşim içime boş... Ama ben bazen yatıyorum baznede hemen kalkıyorum yatmama ragmen ayaga kalkdıgımda onlar geri geliyorlar nedendir aceba

Kızlar günaydın nasılsınız biz ilişkye girdiğimz zaman eşim içime boş... Ama ben bazen yatıyorum baznede hemen kalkıyorum yatmama ragmen ayaga kalkdıgımda onlar geri geliyorlar nedendir aceba

hazalcm merhaba nasılsın öncelikle? cnm benim yaşadığın şey normal herkeste öle..merak etme giden gidiyordur Allah ol dedimiydi o gidenlerden biri bebiş olarak geri dönüyor...lütfen böle şeyleri kafana takma...ilişki tam oluyrsa sorun yok demektir..geri gelen sperm değil menidir..bebiş istiyosan bi süre yat hemen kalkma ve duş alma..

ne biliyim yani tam anlamıyla oluyo değil ama yinede giriyo baya bi bende sadece benede oluyo zannediyordum bu arada iyim canım sağol sen nasılsın Hafta sonları hemen kalkmıyorum ama hafta içi mecbur gec saat olunca bide sabah işe gidnce hemen kalkmak zorunda kalıyorum dediğin gibi allah ol dediği zaman olur bu arada bugün adet olmam gerekiyo adetten 1 hafta felan önce göğsümde topak olusurdu o yok az bi ağrı var karnımdada tuhaf bi ağrı ne oliiii acepp

iyiyim bende saoalsın...hayat iş güç devam ediyrz işte...tam olmuyorsa çok fazla çıkan olur çünkü yarı yolda boş.. oluyordur...cnm benim ha gayret sonuna kadar hallet bu işi..
belirtilere artık takılmıyorum ben cnm sende takılma...ama 1 gün geçtiyse git kan ver çıkar hemen gebeysen...

Canım o dışarı çıkması herkeste oluyomus bende ılk baslarda sadece bende oluyo sanıyodum sonradan ögrendim bende
İnşallah gelmez senin kırmızılar ve hamiş olursun

Canım o dışarı çıkması herkeste oluyomus bende ılk baslarda sadece bende oluyo sanıyodum sonradan ögrendim bende
İnşallah gelmez senin kırmızılar ve hamiş olursun

inşallah canım beni baya umutlandırıyo işte cok gec olıurodumda test yapınca negatif cıkıyodu ama takmıyorum rabbim nasılsa biliyo gönderecği zamanı hayırlsıı herseyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…