Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

arkadaslar bu konuyla ılgılı bılgı sahıbı olanlar bana yardımcı olabılırmı acaba en azından kafamı rahatlatmak ıstıorumm.ben sımdı reglıden sonra bıter bıtmez hıc bı gunu bos gecırmedım bebıs ıstedıgım ıcın bırınden bırınde tutar belkı dusuncesıyle her gun ilişkiye gırdım yanı 5 gun hıc ara vermedım sonra ara verdım tabıkı.neyse daha reglıme on gun varken dun deıl evelsı gun pembe kırmızıya dönuk leke gordum dun lekelenme kahve rengıydı ama reglı gıbı de deıl he hıc agrım sızım yok sonra bugun sabahda lekelenme devam ettı az once baktım sımdıde pembe gıbı 4 damla fılan gelmıs yanı ovulasyon catlamasında bole seyler olabılıo demıstı zealeam ama bole uc gun surermi bu catlama bıde bı arkadasımızda yerlesme kanaması olabılır demıstı e o da bu kadar erken olmaz herhalde ne oolmus olabılır acaba reglı mı oluorum erkenden dıcem ama ben bolle reglıde olmuorum fazla fazla oluorum bu cok az bı var bı yok uc gundur oyle kımsenın basına geldımı bu tarz seyler reglı dengem sasmıs olabılırmı moralım kacıo ya

bende bu aydan çok umutluydummm içime hamileyim die doguyodu ialcım dün bitti ilacı bırakınca adet olucaktım yada hamilee ama bu gün belimm agrıdıı azcıkda lekelenme oldu yaaaaaa çok moralim bozulduuuuuuuuuuuu:KK43: inş devamı gelmaz

kizlarrr ben cok az anestol kullaniyorum hamilelige engel mi bu tur seyler kullanirken hamile kalan yok muuuuu:18:

bende bu aydan çok umutluydummm içime hamileyim die doguyodu ialcım dün bitti ilacı bırakınca adet olucaktım yada hamilee ama bu gün belimm agrıdıı azcıkda lekelenme oldu yaaaaaa çok moralim bozulduuuuuuuuuuuu:KK43: inş devamı gelmaz

İnsallah kirmizi kart yemezsin canimmm:KK31:

Kan verdik dr çık yoğun olunca muayene olamadık suan. Özel bi laboratuvara kan verdik

Sonuç:11bin89 diyo yani dedim hamilesiniz dedi ağlamaya başladım

Allahım binlerce kere şükürler olsun sağlıkla kucağıma ver....

Dileyen isteyen bekleyen herkese ınş.dualarim sizinle...

cnmm sen vajinismusu yeneli ne kadar olduuu kaç aydır deneme yapıyonuzz çok sevindim senin adına yeminederim taaaa hözlerim doldu yaaa agladımmm offfff çok sevindim allah sag salim kucagına almayı nasip etsin....

inş... cnm ya cnm kasıklarımda bi agrıyodu bıçak keser gibi oldum ilk defaaa ümitlendim çıkcası ama bilmiyoruummm adet olacakmışım gibi geliyooo :KK31:

Umudunu kaybetme canim ama regl gercegini de unutma hazirlikli ol hayal kirikligi yasama olur mu:KK8:

senin dönemden kimler hamiş.bazen bakıyorum ama kaçırıyorum.rabbim isteyen herkese bebek nasip etsin.amin

Merhaba hanımlar:KK3:

Ben de bu illeti yenenlerdenim çok şükür. 1 ay olmadı daha yeneli. Adetime 1 haftadan az var, normalde en az 1 hafta öncesinden göğüslerimde acıma hissi olurdu. Adetim yaklaştı ama hiç bir belirti yok. Hem çok istiyorum bebişim olsun, hem de korkuyorum hayat şartları çok zor belimiz bükük kendimizi toplamadan yavruma nasıl kaliteli bir hayat sunablirim diye:26: Hem çok istiyorum, hem de hemen olsun istemiyorum. Kafam çok karışık. Bir yandan diyorum aman nolacak büyür gider, bir yandan diyorum kendimize zor yeterken... Bilmiyorum...

CANIM BENİMM BÖYLE DÜŞÜNME ONU SANA NASİP EDECEKSE YARADAN KİMBİLİR ONUN SEBEBİNE NE KAPILAR AÇACAK SİZE SAYeSİNDE NE DERTLER BİTECEK .....RIZKINI BEN VERİRİM DİYOR ALLAH(C.C.)....takdiri O na bırak,düşünme bunları,sağlıklı hayırlı olsunda.....:))

Kan verdik dr çık yoğun olunca muayene olamadık suan. Özel bi laboratuvara kan verdik

Sonuç:11bin89 diyo yani dedim hamilesiniz dedi ağlamaya başladım

Allahım binlerce kere şükürler olsun sağlıkla kucağıma ver....

Dileyen isteyen bekleyen herkese ınş.dualarim sizinle...

canım tebrik ederim Allah inşallah sağlıklı sıhhatli kucağına aldırsın.. çok sevindimm bundan sonra el mecbur bi dr a git artık kendin için değil bebişin için :)

Slm canim acaba ne ilaci kullandigini yazabilir misin cylo prognova mi yoksa

Ama ben icine surmuyorum sadece cevresine suruyorummm

Canım içine yada çevresine farketmezki spermle birleştiği anda öldürüyomuş ve hareketliliğini azaltıyomuş:KK34:
Ayrıca kullandıgın anestol eşini uyuşturmuyor mu ?:44:

Son düzenleme:
Ama ben icine surmuyorum sadece cevresine suruyorummm

canım mümkün mertebe uzak dur bi tükrük bile spermi öldürebiliyoken o kimyasallar daha da etkili olabilir...dışına sürüyorum demişsin belki dışardan etkisi yoktur ama bu tarz şeyleri alışkanlık haline getirmeden bırakki vajinismustaki gibi onsuz olamayacağının hükmünü vermesin beynimiz bize:)))

kızlar ben hiç bişi kullanmadan eşim vajina dısından içeri boşalıo hamile kalırmııım adetmde gelmedi?

anlıorum cnm bozma en iisi moralını nasip kısmet sıramızı bekleyelım bızde:KK15:sen ne ilacı kullanıosun bu arada cok gecmısler olsun

Canım içine yada çevresine farketmezki spermle birleştiği anda öldürüyomuş ve hareketliliğini azaltıyomuş:KK34:
Ayrıca kullandıgın anestol eşini uyuşturmuyor mu ?:44:

Yooo ben nohut kadar suruyorum onunda iyice emilmesini bekliyorum aslinda uyusmasinoi bekliyrm sozde ama anestolu suruyorm 15dk icinde uyusuyo biZ uyustuktan 15 20dk sonra yapiyoruz ki o zamana kadar uyusuklukta kalmiyo acikcasi ben psikolojik acidan beni rahatlattigi icin kullaniyorummm

X