Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

canım üzüldüğüm nokta keşke bebek üzerine yemin etmeseydi daha doğrusu ettirmeseydim günde 1tane içiyodu tamamen bıraksın istedim ama yok yapamadı onun adına tövbe ediyorum Allahım kabul etsin

canım üzüldüğüm nokta keşke bebek üzerine yemin etmeseydi daha doğrusu ettirmeseydim günde 1tane içiyodu tamamen bıraksın istedim ama yok yapamadı onun adına tövbe ediyorum Allahım kabul etsin

amin cnm amin rabbim inş kabul eder üzülme sen ve bi dahada bnce böle şeler için yemin ettirme vebali bak sana kaldı kocanı engelleme onu suçlama senn yüzünden olmuo deme allah korusun daha büyük tartışır istemediğin şeler olur dua et ve en önemli eşinle aran ii olsun onla ii olunca herşeyin üstesinde gelir herşeyi aşarsın tatlımmm

Allah senin niyetini biliyordur üzülme canım.böyle şeyleri düşünüp stres yapma

canım üzme kendini eşin böyle bi yemin ettiyse tögbe eder Allah ın izniyle bişey olmaz. bi de sigara içiyor diye olmayacak diye bişey yokki tatlım. benim teyzelerimin eşleri içer birinin 2 tane biri ise şimdi üçüncüye hamile :) üzme sen tatlı canını

canım çoookkk tebrik ederim çok sevindim adına:)) ayağını sürü bizde gelelim inşallah peşinden.ne sıklıkla ilişkiye girmiştiniz ovulasyon gününü hesaplamışmıydın? tüyolar ver bize azcık:)) çookkk tebrik ederimmm

kızlar bişi dicem eşimle 2 kez korunmadan birlikte olduk hamile kalma olasılığım hakkında yorumları olanlar?

canım tebrıklerrr cok sevındımmmmmm ınsallh saglıklı bı sekılde kucagına alırsınnnn

Çok sağol canım...ilk zamanlar hesapliyordum biz çok ilişkiye giren bi çift değiliz açıkçası o yüzden 12-14-16.günleri kaçırmamaya çalışıyordum hep ama olmamıştı...son ikii aydır bıraktım ucunu hiçbirşeyi takip etmedim dr a gitmeye odaklanmış kendimi okadar.yek yaptığım şey popoya yastık koyarak yapabili yorum ben boş....sonra ayağımı 20dk kaldırıp sonra ya sağ ya sol tarafa meyilli uzanmakti 1saat bekliyordum beslenmeme dikkat ettim hep birazda ruhumu serbest bıraktım en büyük nedeni bu olsa gerek...ayağımı sürüyorum ınş sizlerde arkamdan suruycem. ..

kızlar bişi dicem eşimle 2 kez korunmadan birlikte olduk hamile kalma olasılığım hakkında yorumları olanlar?

bizde bu ay öyle oldukkk amaaa öyleee b.... olmadı geri çekme ile ne kadar hamile kalınır bende bilemeycemmmm

arkadaslar bu konuyla ılgılı bılgı sahıbı olanlar bana yardımcı olabılırmı acaba en azından kafamı rahatlatmak ıstıorumm.ben sımdı reglıden sonra bıter bıtmez hıc bı gunu bos gecırmedım bebıs ıstedıgım ıcın bırınden bırınde tutar belkı dusuncesıyle her gun ilişkiye gırdım yanı 5 gun hıc ara vermedım sonra ara verdım tabıkı.neyse daha reglıme on gun varken dun deıl evelsı gun pembe kırmızıya dönuk leke gordum dun lekelenme kahve rengıydı ama reglı gıbı de deıl he hıc agrım sızım yok sonra bugun sabahda lekelenme devam ettı az once baktım sımdıde pembe gıbı 4 damla fılan gelmıs yanı ovulasyon catlamasında bole seyler olabılıo demıstı zealeam ama bole uc gun surermi bu catlama bıde bı arkadasımızda yerlesme kanaması olabılır demıstı e o da bu kadar erken olmaz herhalde ne oolmus olabılır acaba reglı mı oluorum erkenden dıcem ama ben bolle reglıde olmuorum fazla fazla oluorum bu cok az bı var bı yok uc gundur oyle kımsenın basına geldımı bu tarz seyler reglı dengem sasmıs olabılırmı moralım kacıo ya

cnmm sen jel filan kullanmıodun dımı ılıskıde yani jelsız kaldın dımı hamıle

tebrikler canım ya çok sevindim adına çok istiyodun hayırlısıyla oldu işte darısı tüm isteyenlerin başına..kaç haftalıkmış?

Sağol canım..çoookk sağol..şükürler olsun.düşündüğüm 3dr vardı hiçbiri muayeneye randevusu hasta alamam dedi bizde özel labaranta gittik en azından kana aktaralım kesin mi diye pozitif çıktı :)) hcg değeri 11bin89 muş cumartesi gününe randevu aldık sabaha ınş bi sorun yoktur...

cnmm sen jel filan kullanmıodun dımı ılıskıde yani jelsız kaldın dımı hamıle

Hayır canım ben sadece vajinismus u yendikte sonra bir aydan az bi süre emla jel ve bepantheni kullandım sonra bıraktık eşim istemedi şimdide ona bağlı kalirsin diye iyi de etmiş onsev...uzun tuttuk hep

Canim benim aklimdan da yerlesme kanamasi olarak geciyo ama emin olamayiz sen kendine dikkat et yine de insallah bebis vardir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…