Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

inşallah canım beni baya umutlandırıyo işte cok gec olıurodumda test yapınca negatif cıkıyodu ama takmıyorum rabbim nasılsa biliyo gönderecği zamanı hayırlsıı herseyin

Bir iki gün daha bekle o zaman olmazsa test yaparsın
Senin sonucunu gercekten bende cok merak edıyorum canım

Bir iki gün daha bekle o zaman olmazsa test yaparsın
Senin sonucunu gercekten bende cok merak edıyorum canım

galiba sen benden cok merak ediyosun benim hiç umudumyok bu ayda beklicem bi 5 gün felan yada 10 gün ilk sana heber vercem :)

sen doktordan kaç kaç, şimdi koşarak git. demek ki neymiş???? isteyince oluyormuşşşşş iyi haberlerle geliver gari şatilli!!!

Canimmmmm tsk ederim rabbim rabbim herkese nasip etsin bizlerde hayırlısıyla sağlıkla kulağımıza alalım ınş. Valla dün ilk kanımı verdim :)))
Yarın sabah ilk muayenemde olacak güzel sonuçlarla gelirim ınş...

Kızlar kan sonucu 11bin89 ikiz olma ihtimali var mi. Bi arkadaşımız direk sizinki ikiz dedi Zealea engin bilginer ihtiyacım var

Kızlar kan sonucu 11bin89 ikiz olma ihtimali var mi. Bi arkadaşımız direk sizinki ikiz dedi Zealea engin bilginer ihtiyacım var

hcg degerin yüksek oldugu icin böyle demistir, genelde böyle bir inanis var ama bilimsel bir dayanagi yok. yanlis hatirlamiyorsam reglin 8 gün gecmisti. bu durumda son adet tarihin baz alindiginda 5 - 5.5 haftalik hamilesin ve hcg degerlerin de bu haftalara göre normal.
umarim yarin keseyi ve kesede yer edinmis bebegi ya da bebekleri görebilirsin. öncelikli duamiz bu =).

degerinin yüksek olmasi düzenli cifte katladigini da gösteriyor, hep böyle devam etsin.

Son düzenleme:
Herkese merhaba, aramiza yeni katilanlar olmus hepiniz hosgeldiniz.. Dilerim yakin zamanda meleklerinize hayirlisiyla kavusursunuz..
Yoktum uzun bi süre.. Kendimce tatil yaptim.. Yeni ugraslar edindim.. Yogun geçti ama aklim hep burdaydi
hepinizi özledim
Yeni haberler vardir umarim.. Geçmise bi göz aticam smdi.. Sizler nasilsiniz ne var ne yok anlatin bakemm

Son düzenleme:

Amiiiiiiiinnnn
Incimmmmmmmmmmmmmmmmm çok çok sevindim.. çok istiyordun..
Saglik içinde hayirlisiyla kucaklarsin yavrunu Ins.. çok duygulandim..
Hemen listeye Hamissssss diye ekliyim seni

Son düzenleme:
yaaaaaa çoookkkkkkk sevindimmmmmmm Allahım sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsinn

yaa valla ağlıycammm benim hiç umudum yok kendimdennn dün çalışmalara başladk ama hiç umudum yokkkkkk

Böyle düsünme, Allah isterse hersey olur.. Yeterki Ol desin.. Sana dua etmek düser ve tabikide günlerini degerlendirmek.. Ama ne olursa olsun acele etme.. hep hayirlisini dile.. Bi zamani var, o zamani sabirla isyana düsmeden bekle.. Umudum yok da neyin nesi :) Yüce Rabbim hiç ummadigin anda nasip eder InsAllah

slm kızlar yeni geldim bende bu topiğe.ya yrn dr a gitcem kontrol için yani daha yendimde hamile kalmamda bi engel varmı die.gideniniz varmı nasıl oluyo

Hosgeldin :) Tebrik ederim öncelikle
Bi çogumuz vajinusmusu yendikten sonra ertelemeden gittik.. Tabiki gitmekte fayda var.. Hem kontrol olursun hemde korkunu yenersin..
Tez vakitte hamilede kalirsin hayirlisiyla Ins

:26: Zealea ne diyon tatlim ne örnegi ben anlamadim yahu noluyo

Son düzenleme:
Ailede ikiz yok ama değeri yüksek buldular bi dr arkadaşımız var 8gün adet gecikmesi oldu değerinde söyleyince ikiz olma ihtimali % 90 dedi hayırlısı...

incimm benim annemin ikizi varmış ama ölmüş maalesef.yani benim ikizim olabilir.eğer senin de ikizin olursa kaçarı yok ya kızını ya oğlunu alırım dünür olurum senle kız

nerlerdesin kızzz merak ettik seni herkes birbirine soruyo seni ortalardan kaybolma böle yada haber ver bize giderkenn

Son düzenleme:
nerlerdesin kızzz merak ettik seni herkes birbirine soruyo seni ortalardan kaybolma böle yada haber ver bize giderkenn

Amanda amannnn merak etmissiniz beni hihi simardim..
Tatlim eskisi gibi aktif olamayabilirim artik ama her firsatta girmeye çalisacam Ins..
Hepiniz aklimdasiniz giremesemde..
Sen nasilsin naptin bakalim varmi güzel haberler..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…