Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

bende bu aydan çok umutluydummm içime hamileyim die doguyodu ialcım dün bitti ilacı bırakınca adet olucaktım yada hamilee ama bu gün belimm agrıdıı azcıkda lekelenme oldu yaaaaaa çok moralim bozulduuuuuuuuuuuu inş devamı gelmaz

kizlarrr ben cok az anestol kullaniyorum hamilelige engel mi bu tur seyler kullanirken hamile kalan yok muuuuu:18:

İnsallah kirmizi kart yemezsin canimmm

cnmm sen vajinismusu yeneli ne kadar olduuu kaç aydır deneme yapıyonuzz çok sevindim senin adına yeminederim taaaa hözlerim doldu yaaa agladımmm offfff çok sevindim allah sag salim kucagına almayı nasip etsin....

inş... cnm ya cnm kasıklarımda bi agrıyodu bıçak keser gibi oldum ilk defaaa ümitlendim çıkcası ama bilmiyoruummm adet olacakmışım gibi geliyooo

Umudunu kaybetme canim ama regl gercegini de unutma hazirlikli ol hayal kirikligi yasama olur mu

senin dönemden kimler hamiş.bazen bakıyorum ama kaçırıyorum.rabbim isteyen herkese bebek nasip etsin.amin

CANIM BENİMM BÖYLE DÜŞÜNME ONU SANA NASİP EDECEKSE YARADAN KİMBİLİR ONUN SEBEBİNE NE KAPILAR AÇACAK SİZE SAYeSİNDE NE DERTLER BİTECEK .....RIZKINI BEN VERİRİM DİYOR ALLAH(C.C.)....takdiri O na bırak,düşünme bunları,sağlıklı hayırlı olsunda.....:))

canım tebrik ederim Allah inşallah sağlıklı sıhhatli kucağına aldırsın.. çok sevindimm bundan sonra el mecbur bi dr a git artık kendin için değil bebişin için :)

Slm canim acaba ne ilaci kullandigini yazabilir misin cylo prognova mi yoksa

Ama ben icine surmuyorum sadece cevresine suruyorummm

Canım içine yada çevresine farketmezki spermle birleştiği anda öldürüyomuş ve hareketliliğini azaltıyomuş
Ayrıca kullandıgın anestol eşini uyuşturmuyor mu ?:44:

Son düzenleme:
Ama ben icine surmuyorum sadece cevresine suruyorummm

canım mümkün mertebe uzak dur bi tükrük bile spermi öldürebiliyoken o kimyasallar daha da etkili olabilir...dışına sürüyorum demişsin belki dışardan etkisi yoktur ama bu tarz şeyleri alışkanlık haline getirmeden bırakki vajinismustaki gibi onsuz olamayacağının hükmünü vermesin beynimiz bize:)))

kızlar ben hiç bişi kullanmadan eşim vajina dısından içeri boşalıo hamile kalırmııım adetmde gelmedi?

anlıorum cnm bozma en iisi moralını nasip kısmet sıramızı bekleyelım bızdesen ne ilacı kullanıosun bu arada cok gecmısler olsun

Canım içine yada çevresine farketmezki spermle birleştiği anda öldürüyomuş ve hareketliliğini azaltıyomuş
Ayrıca kullandıgın anestol eşini uyuşturmuyor mu ?:44:

Yooo ben nohut kadar suruyorum onunda iyice emilmesini bekliyorum aslinda uyusmasinoi bekliyrm sozde ama anestolu suruyorm 15dk icinde uyusuyo biZ uyustuktan 15 20dk sonra yapiyoruz ki o zamana kadar uyusuklukta kalmiyo acikcasi ben psikolojik acidan beni rahatlattigi icin kullaniyorummm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…