Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

aynen cnm bende ole dusunuorum pskolojık dıe ama sımdı sende 15 dk da uyusuyo yazınca tamamen pskolojık oldugunu anladım:114:cunku bende anestol kullanıoken uyusturdugunu dusunmuodum ama gevseıo zannedıodum bıde 3 dkıka sonra yapıyoduk yanı 15 dakıka fılan beklemıoduk bana gorede o kadar vakte kadar etkısı kalmaz gibi gelıodu.demekki bu kısıden kısıye deısıo yanı tmamen pskolojık bu anestol kullanmakda ah bıde şu jeli bırakabılsem

Ay daha neler duyacaz ya!!
Hiç farketmedim biliyomusun.. ay resmen bu yazi çok komigime gitti nedense
Rabbim negüzel yaratmis herseyi

Son düzenleme:
yaaaaaaaaaaa bebek istiyorummmmmmmmmmmmmmm inş hepimiz zşuraya yazarız hamileyimmm dieeee inşşş

Canim geçmis olsun.. düsünme o bebegin nasibi varsa bu dünyada bisey olmaz Allahin izniyle.. Eskiden kadinlar ne sartlar altinda geçirirdi hamileliklerini.. Bukadar incelememek lazim
Ayrica Ins hayirlisiyla hamilesindir

Son düzenleme:

Ins olur hayirlisiyla..
Ozaman yumurtlama testi kullanmani tavsiye ediyorum.. 1"er gün arayla iliskide bulunun.. Ve iliskiden sonra hemen kalkma..
Ve çok sicak suyla dus alma..

kızlar bana yardm edın bende vajıylee ugrsyrm ama hala bıtmedı umıtsızlge kapılıyrz zamn zamn ama esm ıcn bebek oncelikli aşılama yapprlm dıyo ben beklıylm dym 2 yıl oldu esımde haklı napmlı bılmym

http://www.kadinlarkulubu.com/jinek...neyimlerimizle-vajinismusu-yenelim-13920.html
Bu linke gir.. Ordaki arkadaslar yardimci olacaktir.. Hersey sende baslar sende biter..
Korkunu yenip sorunun üstüne gitmeden hiçbir ilerleme kaydedemezsin..
Her birimiz yendikten sonra keske daha önce üstüne gidip bukadar ertlemeseydik dediK.. demekki ertelemeye degmeyecek kadar basit bi sorun..
Cesaretini toplayip kararli ol.. Önce vajinusmusu yen sonra Allahin izniyle düsünün bebegi..
Yenmeden hamile kalip stresli bi 9 ay geçirecegine, yenip hem kendin rahatla, omuzundan at bu yükü, hem esini sevindir.. Hemde korkmadan, rahat bi sekilde gidip gel doktora o 9 ay boyunca..
Inanki kararli bi sekilde üstüne gidince çok kolay çözersin.. yeterki gerçekten iste!

cnm uzme kendını hala vajıyle ugrasıorum derken vajınusmusdan mı bahsedıosun?uümitsizliğe kapılma herşeyin bi çaresi vardır inşallah yani eğer normal yolla hamile kalabiliyorsan ne gerek var ki asılamaya

oraya takıldm yardmcı oldulr allh razı olsn ama sonuca ulaşamdk ıkımzde gerıldk artık esımde gdlm dıyo artı doktor destgde aldm ama yok yokkkk.....nerde ne yanlışı ypyrz anlmdk

incimm benim annemin ikizi varmış ama ölmüş maalesef.yani benim ikizim olabilir.eğer senin de ikizin olursa kaçarı yok ya kızını ya oğlunu alırım dünür olurum senle kız

Olur valla hemde süper olur :))) ay düşünsene bizim çocukların vajinismus gibi bi sıkıntı olmaz iki tane görmüş geçirmiş anneleri olacak biz onlara seans yaparız Hahaha :)))

foruma giriş sıklığım epeyi seyrek ne yazıkki iş ev derken yoruluyorum bi de erkenden uyudum mu pek zaman kalmıyo walla umarım herkes iidir. bu arada hamile olan arkadaşlara bişey sormak istiyorum 24.haftadan sonra şeker yüklemesi yapılıyor ya yaptıran varmı benim 50 gr lıkda baya yüksek çıktı çok korktum 3 gün sonra 100 gr yüklendi neyseki o normal çıktı tabi doktorum yine de dikkat et dedi... hamur işi ve tatlıyı kestim ama hamileyken her istediğini yiyememek de çok zormuş ama kızım sağlıklı olsun da razıyım ben tabi

:26: Zealea ne diyon tatlim ne örnegi ben anlamadim yahu noluyo

hihihi iki dakika yoklugunda dedikodunu yapamiyoruz, ama iyi ki geldin. özledik seni!

en taze hamilemiz inci reglisi 8 gün gecmesine ragmen test yapmamisti. tekrar ediyorum 8 gün gecikme!! örnek bu, gecikme ve test hehehe. hani bazilari regli gelmeden test yapiyor ya da kendini zor tutuyor ya...

alış artık tabi, daha çook kan vercen, gidip gelcen kontrollere. şu 3 ayın geçene kadar ben dokuz doğuracam, iyi haberlerini bekliyorum. geçen hakkını helal et demişsin, bi hakkım yok ki, varsa da helal olsun. hepimiz birbirimize destek oluyoruz işte bu güzel ortamda.

Kızlar kan sonucu 11bin89 ikiz olma ihtimali var mi. Bi arkadaşımız direk sizinki ikiz dedi Zealea engin bilginer ihtiyacım var

hcg ye göre ikiz olma ihtimali diye bir şey yokmuş. tabiki her zaman ikiz ihtimali olabilir. ama hcg yüksek çıktı diye hemen ikiz denmesi yanlış. bunu doktor keseyi ve içerde bebeği görünce size söyleyecektir. sağlıklı olsun da, ikiz tekiz önemli değil :))

Ailede ikiz yok ama değeri yüksek buldular bi dr arkadaşımız var 8gün adet gecikmesi oldu değerinde söyleyince ikiz olma ihtimali % 90 dedi hayırlısı...

bence de zealea nın dediği gibi haftana göre normal bir hcg değerin var. nette haftalara göre beta hcg diye aratırsan 6. haftada 1000-56.000 arası görünüyor. adetine göre 5,5-6. haftadasın çünkü.

kizlarrrr bi sorum olcakkkk simdi benim normal vajinal akintilarim oluyo ama dunden beri su ictigim zaman ozellikle akinti anini hissediyorum normalde akinti olunca hissetmem ama su icince hissediyorum var mi sizde de boyle bi durum?

kizlarrrr bi sorum olcakkkk simdi benim normal vajinal akintilarim oluyo ama dunden beri su ictigim zaman ozellikle akinti anini hissediyorum normalde akinti olunca hissetmem ama su icince hissediyorum var mi sizde de boyle bi durum?

bende olmuyor ama zealea akıntınız yoksa bol su için diye önermişti. bunun sebebi yumurtlama akıntısını yakalamak ve o gün ilişkide bulunmak hamile kalmak için. bol su içince akıntının da bol olması normal. hangi akıntı neye işaret zealea önceki sayfalarda paylaşmıştı, ona bak istersen. anormal bir durumun yok bence. bol su içmek çok önemli, gebelikte de bol su içmek öneriliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…