Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

inşallah canım beni baya umutlandırıyo işte cok gec olıurodumda test yapınca negatif cıkıyodu ama takmıyorum rabbim nasılsa biliyo gönderecği zamanı hayırlsıı herseyin

Bir iki gün daha bekle o zaman olmazsa test yaparsın :KK34:
Senin sonucunu gercekten bende cok merak edıyorum canım:KK16:

Bir iki gün daha bekle o zaman olmazsa test yaparsın :KK34:
Senin sonucunu gercekten bende cok merak edıyorum canım:KK16:

galiba sen benden cok merak ediyosun benim hiç umudumyok bu ayda beklicem bi 5 gün felan yada 10 gün ilk sana heber vercem :)

sen doktordan kaç kaç, şimdi koşarak git. demek ki neymiş???? isteyince oluyormuşşşşş :KK52::KK52::KK52: iyi haberlerle geliver gari şatilli!!!

Canimmmmm tsk ederim rabbim rabbim herkese nasip etsin bizlerde hayırlısıyla sağlıkla kulağımıza alalım ınş. Valla dün ilk kanımı verdim :)))
Yarın sabah ilk muayenemde olacak güzel sonuçlarla gelirim ınş...

Kızlar kan sonucu 11bin89 ikiz olma ihtimali var mi. Bi arkadaşımız direk sizinki ikiz dedi Zealea engin bilginer ihtiyacım var

Kızlar kan sonucu 11bin89 ikiz olma ihtimali var mi. Bi arkadaşımız direk sizinki ikiz dedi Zealea engin bilginer ihtiyacım var

hcg degerin :nazar: yüksek oldugu icin böyle demistir, genelde böyle bir inanis var ama bilimsel bir dayanagi yok. yanlis hatirlamiyorsam reglin 8 gün gecmisti. bu durumda son adet tarihin baz alindiginda 5 - 5.5 haftalik hamilesin ve hcg degerlerin de bu haftalara göre normal. :nazar:
umarim yarin keseyi ve kesede yer edinmis bebegi ya da bebekleri görebilirsin. öncelikli duamiz bu =).

degerinin yüksek olmasi düzenli cifte katladigini da gösteriyor, hep böyle devam etsin.

Son düzenleme:
Herkese merhaba, aramiza yeni katilanlar olmus hepiniz hosgeldiniz.. Dilerim yakin zamanda meleklerinize hayirlisiyla kavusursunuz..
Yoktum uzun bi süre.. Kendimce tatil yaptim.. Yeni ugraslar edindim.. Yogun geçti ama aklim hep burdaydi
hepinizi özledim :KK54:
Yeni haberler vardir umarim.. Geçmise bi göz aticam smdi.. Sizler nasilsiniz ne var ne yok anlatin bakemm:KK76:

Son düzenleme:
Kan verdik dr çık yoğun olunca muayene olamadık suan. Özel bi laboratuvara kan verdik

Sonuç:11bin89 diyo yani dedim hamilesiniz dedi ağlamaya başladım

Allahım binlerce kere şükürler olsun sağlıkla kucağıma ver....

Dileyen isteyen bekleyen herkese ınş.dualarim sizinle...

Amiiiiiiiinnnn
Incimmmmmmmmmmmmmmmmm çok çok sevindim.. çok istiyordun.. :KK16: :nazar::nazar:
Saglik içinde hayirlisiyla kucaklarsin yavrunu Ins.. :KK5: çok duygulandim..
Hemen listeye Hamissssss diye ekliyim seni :KK76:

Son düzenleme:
yaaaaaa çoookkkkkkk sevindimmmmmmm Allahım sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsinn :emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar:

yaa valla ağlıycammm benim hiç umudum yok kendimdennn dün çalışmalara başladk ama hiç umudum yokkkkkk :KK14::KK14::KK14::KK14:

Böyle düsünme, Allah isterse hersey olur.. Yeterki Ol desin.. Sana dua etmek düser ve tabikide günlerini degerlendirmek.. Ama ne olursa olsun acele etme.. hep hayirlisini dile.. Bi zamani var, o zamani sabirla isyana düsmeden bekle.. Umudum yok da neyin nesi :) Yüce Rabbim hiç ummadigin anda nasip eder InsAllah:KK16:

slm kızlar yeni geldim bende bu topiğe.ya yrn dr a gitcem kontrol için yani daha yendimde hamile kalmamda bi engel varmı die.gideniniz varmı nasıl oluyo

Hosgeldin :) Tebrik ederim öncelikle :KK16:
Bi çogumuz vajinusmusu yendikten sonra ertelemeden gittik.. Tabiki gitmekte fayda var.. Hem kontrol olursun hemde korkunu yenersin..
Tez vakitte hamilede kalirsin hayirlisiyla Ins :KK16:

örnek diye göstericem seni birisine (o kendini bilir, simdi kayiplarda!! nicki e ile basliyor -lvan'la bitiyor, acaba kim? :KK9: )
artik ilk muayenen insallah :KK49: ile beraber olur.

folik asite ilk basladigimda ben de sürekli tikindim, 15 gün sonra normale döndü istahim. 4 -5 aydir kullaniyorum, kilo almadim (vermedim de).

:26: Zealea ne diyon tatlim ne örnegi ben anlamadim yahu noluyo :KK1: :KK9:

Son düzenleme:
Ailede ikiz yok ama değeri yüksek buldular bi dr arkadaşımız var 8gün adet gecikmesi oldu değerinde söyleyince ikiz olma ihtimali % 90 dedi hayırlısı...

incimm benim annemin ikizi varmış ama ölmüş maalesef.yani benim ikizim olabilir.eğer senin de ikizin olursa kaçarı yok ya kızını ya oğlunu alırım dünür olurum senle kız :KK9:

nerlerdesin kızzz merak ettik seni herkes birbirine soruyo seni ortalardan kaybolma böle yada haber ver bize giderkenn

canım yerlesme kanaması yanı(ımplantasyon)dollenme olduktan bellı bır sure sonra lekelenme seklınde gorulur ve herkez te olmaz

ya bılmıorum bende anlamadım kı bugunde az az kahve rengı leke seklınde.reglıme daha 9 gun var hem bu kadar erkenden yerlesme kanaması gelırmıki dun bıraz baktımda nettn dedıgın gıbı genelde bı gun ıkı gun once gelıomus yaa da hamılelıgın bı kac ayında gelıomus bnmkı ne olabılırkı bı problem oldugunu da sanmıorum agrım yok sızım yok cok sukur ama neyın nesı merak ettım bugun annemede sordum yerlesme kanamasını duymusmuydun dıe evet dedı onda da olmus uc aylık hamıleymıs bana o zaman.belkı sende ustune gormussundur dedı ama umıtlenmek ıstemıorum cunku anestolu daha bu ay bıraktım ve jelde kulllanıorum ya ondan vardır belkı dıemıorum tbi Rabbım bılır.hatta annem ıkı ay reglı olmus anlamamıs bıle hamıle oldugunu bende de ole bısı olabılırmı dıe bole az bı ıhtımalle gecıo aklımdan ama hıc bı belırtı de yok bundan baska keşke bnmde bebiişim olsa Allah hepımıze nasıp etsın ınsalla

Canim Allah gönlündekini versin Ins..
Bende yasiyorum aynisini, düsükten beridir her ay adet olmadan 1 hafta lekelenmelerim oluyo.. açik kahveyle basliyo, 1 hafta boyunca koyulasiyo sonra regl oluyorum 7 gün fln.. Bende anlam veremiyorum.. eski kan diyo kimisi ama :KK43: ne bileyim yinede canimi skyor.. Bi doktora gitmem gerekiyor ama belki diyorum hala toparlanamadi vucudum ama ne uzun zaman geçti niye bukadar sürsün demi.. :26:
Sende bi doktora git istersen regle dönüsürse bu lekelenmelerin..

Son düzenleme:
nerlerdesin kızzz merak ettik seni herkes birbirine soruyo seni ortalardan kaybolma böle yada haber ver bize giderkenn

:KK16: Amanda amannnn merak etmissiniz beni :KK17: hihi simardim..
Tatlim eskisi gibi aktif olamayabilirim artik ama her firsatta girmeye çalisacam Ins..
Hepiniz aklimdasiniz giremesemde..
Sen nasilsin naptin bakalim varmi güzel haberler..

:KK16: Amanda amannnn merak etmissiniz beni :KK17: hihi simardim..
Tatlim eskisi gibi aktif olamayabilirim artik ama her firsatta girmeye çalisacam Ins..
Hepiniz aklimdasiniz giremesemde..
Sen nasilsin naptin bakalim varmi güzel haberler..
[/Q

ble habersiz kaybolma
yok ya bende aynı bugün adet olmam gerekiyordu olmadım ama biliyosun gecikiyo zaten hiç bi belirtide yok hayırlısı bakalım artık her ay umutlanmak istemiyorum kendimize dahada zora sokuyoruz böylece bi 10 gün felan bekllicem olmazsam test yapıcam negatif se gitcem doktora neden böle gecikiyo diye karnımda bi tuhaf agrı var bide böle bi kaç gün önce beyaz bi akıntı vardı egzersiz yaparken aparatlara gelen seye benziyodu o nedneir aceba ilk defa bu ay böle oldum 3 gün felan geldi öle

X