Vajinusmusu yenenler/yenmeye çalışanlar (egzersiz yapanlar)/yenip anne olanlar

canım bende gecen sene yendım ilk ılıskıde kanamam olmustu sonra azcık geldi 3 yada4 dü tam hatırlamıyorum ama bigün ılsıkı oldu kanamam olmadı dısarı cıktık karnım agrıdı vc ye gittim bi anda avuc ıcı kadar foşş die kanamam oldu ondan sonra kan felan gelmedi bende alttan muyaneden cok korkuyorum ama napacan sorun olursa mecbur gdeceksın sen yenisin ya belkı acıldıgı ıcın az az gelıyordur kan tam anlamıyla içeri kadar giriş olmadıysa ıyıce acıldıkcada gelen kanda olablir bu ara ara vermeden dene ve tam anlamıyla ıcıne girişine ızın ver olduktan sonrada karnının uzerine dur içerde kan varsa aksın eger durmassa kanaman mecbur dr a gidceksin cnm

ya canım kanamalı iki ilişkide de içime tam girmişti. niye oluyo anlamadım. bi yandan da hani kızlık zarı tam bozulmadı mı henüz acaba diye düşünüyorum.... hastaneye karşı zaten müthiş bi korkum var, hele bi de bu mevzuda :KK43: Allah düşürmesin yani. Tabi devam ederse mutlaka gideceğim ama :KK43: anlamadım yani :KK43:

Gerçi ben vajinusmus olup olmadığımı bile henüz bilmiyorum.fakat bizim şöyle bir sorunumuz var.eşim içime tam olarak boşalamıyor.bunun sebebi de acaba p..içime tam alamadığımdan mı acaba diye düşünüyorum.bebek düşünüyoruz tüm engelleri ortadan kaldırmak kafamın rahatlamasını istiyorum.bana egzersizlerden biraz bahsede bilir misiniz?vajinusmusu nasıl anlarım?neler yapabilirm?jinekolojik muane olmuştum daha 5 aylık evliydim çok canım yandı kanamam falan oldu o gün.sonra bende jinekolojik muane korkusu oluştu.fakat çok rahat fitil koyabiliyorum hazneye.parmak da sokabiliyorum.ilişki sırasında da acı duyucam diye kalp atışlarım falan hızlanmıyo.sadece kafama takılan eşim neden tam olarak içime boşalamıyo?bu bebek olmasına engel teşkil eder mi?lütfen yorumlarınızı bekliyorum.

bu forumu ilk defa goruyorum keske daha once bulsaymisim da tedavimi uygulasaymisim diyorum... Allah sizden razi olsun, sayenizde nice insanlar kurtulmus bu beladan, bende onlardan biri olurum insallah :KK31:

merhaba arkadaslar herkesın hıkayesını okudum sayılır bende vajınısmustan muzdarıbım. 5 bucuk aylık evlıyım ama hala esımle ılıskıye gıremedık basta vajınamda hıc delık bıle oldugunu sanmıyodum bı doktora gıttım ve bana delıgı gostrebıldı ve bıseyler sokmayı denedım ılk serce parmak orta parmagı denedım ve yaptım. suan okudum ve mum ezgersızı yapıyorum ancak baya bı sancılı oluyo gırerken. mumu baya kalınlastırdım ve 7 cm kadar ıcerı gırebılıyo ama kalınlastıkca gerılıyo zorlasıyo yanma oluyo. en son dun esımle p.. denemesı yapmak ıstedık ama gırmıyo okadar moralım bozukkı cok kjotu durumdayım mumu alabılıyorum ıcımne ama penıs daha vajınaya dayandıgında ıtıldıgınde acı hıssedıyorum acaba baska yere mı carpıyo tam delıgımı tutturamıyoruz farklı pozısyonmu yapmak lazım Allah rızası ıcın yardım edın cok kotu durumdayız. esımle ben hergun aglıyoruz nedne olmuyor dıye. mumu alabılıyoken penısı neden alamıyorum ne olur bı care yol gosterın yalvarırım :KK43:

:KK52:inanın herşey kafada bitiyo önce ben bunu bitiricem artık deyinnn.ve ben hep kendime her fırsatta telkin vermeye başladım kızlar.herkes yapmış ve hayatlarına normal devam ediyolar işte ne var ki,hayat bu herkesin başına nelr geliyo neler atlatıyolar ben mi 2 dk.lık acıya dayanaymıycam bu kadar acizmiyim dedimm :) evet iannaın hep bunları düşündüm bilincime bunları işledimm.ve bi gün önce oturup bunun için namaz kılıp dualar ettim çok istedim allah ımdannnnn.komik gelicek ama bunu yapmadan hemen önce tekrrar dua ettim ve gözlerimi kapadımmmm kızlarrrr çok çok çok kısa süren bir sızı oluyo.ve inanaın hemen geçiyo :KK66:ne çokda korkutmuşum kendimi diyorum. allah ım bu derdi düşmanıma vermesinn ve en kısa zamandada herkesi kurtarsın çok ii biliyorum o duyguyu..atlatın kızlar.kii ben daha kendni vajinama bakamayan bi insanım tedavisizz egzeersiz yapmadan oldu..kendinize inanınnnn şartlayınnnnnnbi neden bulun şartlayınnnn...allah ım yanınızda oluyoooo dua edin bol bol...öpüyorum sizi..inşalahha bundan sonra herşey daha kolay olurrr benim içinde :)):nazar:

uzun suredır egzersız yapıyorum parmak mum vb. mumu kalınlastırdım p.. yakın oldu kalınlıgı kendıomı kassamda hafıf yanarak gırıyo cogunlugu ama p.. asamasına gecemıyoruz pozşsyon mu hatalı ben mumu yere oturup aynaya bakarak bacaklarmı acıp sokabılıyorum ama yataga gırdıgımde uzandıgımda esım uzerımdeyken vajınama dayandıgında acı oluyo daha vajına agzına degdıgı an ıt dıyorum ıtıyo ama asırı acı acaba vajına yanlarına mı carpıyo delıgımı tam tutturamıyoruz Allah rızası ıcın yardım edın ne olur

merhaba arkadaslar herkesın hıkayesını okudum sayılır bende vajınısmustan muzdarıbım. 5 bucuk aylık evlıyım ama hala esımle ılıskıye gıremedık basta vajınamda hıc delık bıle oldugunu sanmıyodum bı doktora gıttım ve bana delıgı gostrebıldı ve bıseyler sokmayı denedım ılk serce parmak orta parmagı denedım ve yaptım. suan okudum ve mum ezgersızı yapıyorum ancak baya bı sancılı oluyo gırerken. mumu baya kalınlastırdım ve 7 cm kadar ıcerı gırebılıyo ama kalınlastıkca gerılıyo zorlasıyo yanma oluyo. en son dun esımle p.. denemesı yapmak ıstedık ama gırmıyo okadar moralım bozukkı cok kjotu durumdayım mumu alabılıyorum ıcımne ama penıs daha vajınaya dayandıgında ıtıldıgınde acı hıssedıyorum acaba baska yere mı carpıyo tam delıgımı tutturamıyoruz farklı pozısyonmu yapmak lazım Allah rızası ıcın yardım edın cok kotu durumdayız. esımle ben hergun aglıyoruz nedne olmuyor dıye. mumu alabılıyoken penısı neden alamıyorum ne olur bı care yol gosterın yalvarırım :KK43:

canım sakın üzülmeyin ben evlendim 6-7 ay bu sorunu yasadım dediğin gibi bende orada delik oldugunu düşünmüyodum hatta benım organımda sorun vardır ondan girmiyodur diye düşünüyodum 2 defa kadın doguma gittim istemeye istemeye alttan muayene oldum dr gayet standartlara uygun bi organın var ve kendini kastıgından olmuyor dedi sonra bu siteyle karsılastım o egzersizleri yaptım sen gene içine bişey alıyomussun bak iyi bişey bu ben ilk zamanlar hiçbişey alamıyordum herneyse sitede yenenleri görüdkce gördükce bende yapacam artık aglamakla bişey olmuyor diyerek basladım midem bulandı baslarda olmaz derken once tek parmak sonra 2 sonra 3 derken penise geçtik ama bu sürecte eşimle cinsel birlikteliği geçtim masum öpücüklerin dısında hiç ne öpüştük ne sarıldk bunuda neden yaptım araya hasret girsin diye bekledik o süreçten sonra bide eve misafir geldi 2-3 hfta kocamla görüşemedik sonra penis denemesi yapmaya karar verdiğimizde eşimi cok özlemiştim güzelce kendimi vermeye calıstım vajinam ıslanmaya baslayınca deneme yaptık oldu tabı ilk girişte azda olsa acı oldu ama inan bana olduktan sonraki rahatlık paha biçilemez. sen korkma bukadar ilerlemişsin sadece azim gereklii bide penis giriceği zaman ucuna ıkın sonrası olcak inan ki hadi iyi haberlerini bekliyorum

arkadaslar, egzersizlerle serce parmagindan p..ye gecebilmek ne kadar surdu yaklasik olarak?

canım sakın üzülmeyin ben evlendim 6-7 ay bu sorunu yasadım dediğin gibi bende orada delik oldugunu düşünmüyodum hatta benım organımda sorun vardır ondan girmiyodur diye düşünüyodum 2 defa kadın doguma gittim istemeye istemeye alttan muayene oldum dr gayet standartlara uygun bi organın var ve kendini kastıgından olmuyor dedi sonra bu siteyle karsılastım o egzersizleri yaptım sen gene içine bişey alıyomussun bak iyi bişey bu ben ilk zamanlar hiçbişey alamıyordum herneyse sitede yenenleri görüdkce gördükce bende yapacam artık aglamakla bişey olmuyor diyerek basladım midem bulandı baslarda olmaz derken once tek parmak sonra 2 sonra 3 derken penise geçtik ama bu sürecte eşimle cinsel birlikteliği geçtim masum öpücüklerin dısında hiç ne öpüştük ne sarıldk bunuda neden yaptım araya hasret girsin diye bekledik o süreçten sonra bide eve misafir geldi 2-3 hfta kocamla görüşemedik sonra penis denemesi yapmaya karar verdiğimizde eşimi cok özlemiştim güzelce kendimi vermeye calıstım vajinam ıslanmaya baslayınca deneme yaptık oldu tabı ilk girişte azda olsa acı oldu ama inan bana olduktan sonraki rahatlık paha biçilemez. sen korkma bukadar ilerlemişsin sadece azim gereklii bide penis giriceği zaman ucuna ıkın sonrası olcak inan ki hadi iyi haberlerini bekliyorum

amin inşallah suanda regl oldum mumu dahada kalınlastırdım p.. yakın bı capta ucuda kalın bugun zar zorda olsa sabahleyın ıttırdım ve gırdı. anlamadım p.. asamasında suan mumla kalınlıgı aynı olmasına ragmen pozısyonumuzmu hatalı esıme ıt dedıgım an acıyo sankı baska yere duvara carpıyo anlamıyorum :KK43: ben kı bu asamaya geldım serce parmaktan p.. ebatında daha buyuk mumu alabılıyoken p.. nedne alamadım :KK43::KK43:

arkadaslar, egzersizlerle serce parmagindan p..ye gecebilmek ne kadar surdu yaklasik olarak?

eğer peşini bırakmazsan cok kısa surede ılerlersın ben 3 kez serce parmaımı ardından 5 defa orta parmagı sonra bıkac defa mum ardından bıkac kez kalınlastırarak mumu aldım sen bunu 1 haftadada yapabılırsın ben 1 ayda yaptım cunku fırsatım pek olmadı ısın ucunu bırakmazsan haftanı bıle almaz okadar kolay ama p.. daha ıcıme alamıyorum suan baya mumu kalınlastırdım pozısyonumuzmu hatalı bılemıyorum :S ama pes etmıcem ve olucak sende buna ınanmalısın ve ddırekt baslamalısın yılmadan

Arkadaşlar 5 yıllık sıkıntılardan sonra bu iş bu gece bitti çok şükür önce Allah'ın sorada başta" kkaderim "olmak üzere burdaki güzel insanlar sayesinde onların verdiği bilgiler ve tecrübelerini paylaşmalarıyla Allah hepsinden Razı olsun..Zeytinyağının katkısı çokkk büyükkkk

Arkadaşlar 5 yıllık sıkıntılardan sonra bu iş bu gece bitti çok şükür önce Allah'ın sorada başta" kkaderim "olmak üzere burdaki güzel insanlar sayesinde onların verdiği bilgiler ve tecrübelerini paylaşmalarıyla Allah hepsinden Razı olsun..Zeytinyağının katkısı çokkk büyükkkk

ne kadar guzel bır haber. rıca etsem bahsedebılırmısın ben mum egzersızı yapıyorum baya kalınlastırdım p.. kadar hatta daha buyuk oldu dıyebılırım ıcıme alabıldım ama p.. gelınce yapamadım acaba delıgı tam tutturamadık mı pozısyon mu hatalı ne olursun yardım edebılırsne cok sevınırım :KK43:

eğer peşini bırakmazsan cok kısa surede ılerlersın ben 3 kez serce parmaımı ardından 5 defa orta parmagı sonra bıkac defa mum ardından bıkac kez kalınlastırarak mumu aldım sen bunu 1 haftadada yapabılırsın ben 1 ayda yaptım cunku fırsatım pek olmadı ısın ucunu bırakmazsan haftanı bıle almaz okadar kolay ama p.. daha ıcıme alamıyorum suan baya mumu kalınlastırdım pozısyonumuzmu hatalı bılemıyorum :S ama pes etmıcem ve olucak sende buna ınanmalısın ve ddırekt baslamalısın yılmadan

tesekkur ederim cevabin icin, ben pesini birakmicam insallah. denicem, her firsatta denicem. ben daha dun ilk denememi yaptim, serce parmagini kullandim ve yag surdum, zeytin yagi ile yendim sayfasindan etkilenerek, cok kisa surede yenenler var yag sayesinde, cunki oranin kayganlasmasini sagliyor ve girisi kolaylastiriyor, o yuzden ben de yag ile surekli denicem, reglim yeni bitti, firsattan istifade pes etmek yok, herkese basarilar. insallah kisa surede herkes kurtulur, hepimiz ayni aciyi paylasiyoruz.. beraber de yenecez ins :KK66: :KK55:

ne kadar guzel bır haber. rıca etsem bahsedebılırmısın ben mum egzersızı yapıyorum baya kalınlastırdım p.. kadar hatta daha buyuk oldu dıyebılırım ıcıme alabıldım ama p.. gelınce yapamadım acaba delıgı tam tutturamadık mı pozısyon mu hatalı ne olursun yardım edebılırsne cok sevınırım :KK43:

Aslında sen benden daha ilerdesin ben mum aparatı hiç bi şekilde alamadım olmadı..cok okudum burdaki basarı oykulerini zeytinyagiyla yendim topiğinde yazilanlar ve popo yönünde ilerleme bunlari okudum hergün ayin 8 inde yazdim ilk ve 21 inde bu işi cok şükür sonuclandirdim.13 gündür burdakileri ezberledim zeytinyağı, popo yönünde ilerleme, ve ıkınma bu üç eylem çözume gitmemde yardimcı oldu..duvarmı geldi karşına bekle kaçma hemen ıkın ve zorla kasıldınmi kacma bekle derin nefes al bırak ve devam et ıkın ve devam..

Aslında sen benden daha ilerdesin ben mum aparatı hiç bi şekilde alamadım olmadı..cok okudum burdaki basarı oykulerini zeytinyagiyla yendim topiğinde yazilanlar ve popo yönünde ilerleme bunlari okudum hergün ayin 8 inde yazdim ilk ve 21 inde bu işi cok şükür sonuclandirdim.13 gündür burdakileri ezberledim zeytinyağı, popo yönünde ilerleme, ve ıkınma bu üç eylem çözume gitmemde yardimcı oldu..duvarmı geldi karşına bekle kaçma hemen ıkın ve zorla kasıldınmi kacma bekle derin nefes al bırak ve devam et ıkın ve devam..

haklısın ama zeytınyagı hıc denemedım. kayganlastırı jel suruyordum muma az da olsa surdum zar zor gırdı streçe sardım ıcıne pecete falan kalında olunca jel vız gelıyor yag daha mı etkılı bu konuda. p.. denemedınıde yag ıle yapsak olurmu ayrıca bız cocuk dusunuyoruz oldugunda zeytınyag ıle hamıle kalabılırmıyımkı ?

Son düzenleme:
tesekkur ederim cevabin icin, ben pesini birakmicam insallah. denicem, her firsatta denicem. ben daha dun ilk denememi yaptim, serce parmagini kullandim ve yag surdum, zeytin yagi ile yendim sayfasindan etkilenerek, cok kisa surede yenenler var yag sayesinde, cunki oranin kayganlasmasini sagliyor ve girisi kolaylastiriyor, o yuzden ben de yag ile surekli denicem, reglim yeni bitti, firsattan istifade pes etmek yok, herkese basarilar. insallah kisa surede herkes kurtulur, hepimiz ayni aciyi paylasiyoruz.. beraber de yenecez ins :KK66: :KK55:

ben kayganlastırıcı jel ıle mumu kalınlastırarak strece sardım o sekılde. ama zeytınyagıda denemem lazım belkı daha da etkılıdır jelden falan ?

haklısın ama zeytınyagı hıc denemedım. kayganlastırı jel suruyordum muma az da olsa surdum zar zor gırdı streçe sardım ıcıne pecete falan kalında olunca jel vız gelıyor yag daha mı etkılı bu konuda. p.. denemedınıde yag ıle yapsak olurmu ayrıca bız cocuk dusunuyoruz oldugunda zeytınyag ıle hamıle kalabılırmıyımkı ?

Sana şunu soyleyebilirim bu benim fikrim zeytinyağı en doğal kayganlaştiricı ben kendime sürmedim esimin p..ne biraz surdüm bende çocuk düşünüyorum ama önce bu durumu çözüme ulastırmayı bi dene yani p..si içine al kafan bi rahatlasın sonra yağ kullanmana gerek bile kalmaz aparatdan daha kolay p..s yahu aparat soğuk geldi bana itiyorum itiyorum yok olduramadım benı ama p..s canlı daha olması gereken sen işin zorunu başarmışın bana göre zeytin yağı ile yendim topiğinede bi bak derim orda arkadaş yasadigi tecrubeyi açıklıkla yazmış çok yararlı bence sen üste dene bikerede eşin altta olsun p..si aparat gibi kendin kontrol et..bu arada Rabbim ol dedikten sonra millet tam birleşme olmadan bile hamile kalıyo sen dene Rabbim gönlunün istedigini verir inşallah..

X